کتاب جدید جیمز خوش آمدید ‘Boy 2 Man a Waha Story’ دادگاه زندگی نویسنده را به اشتراک می گذارد

بهارهای بلند ، فلا.، 26 آوریل 2020 / PRNewswire / – “Boy 2 Man A Waha Story” براساس یک داستان واقعی درباره کودکی متولد اوکلوااها ، فلوریدا است. بزرگتر شدن با زندگی کمتری به زندگی فرد آسیب می رساند. جیمز جوان دست اول را تجربه کرد. او مبارزات مادر و مادربزرگ خود را دید ، چگونه آنها به سختی آن را با آنچه داشتند انجام دادند. پدر او مانند او که در آنجا بود ، آنجا نبود ، بنابراین جیمز باید در سن جوانی مرد خانه باشد.

او در انتخاب محدود بود ، او محیط خود را دنبال کرد و در کنار زندگی خیابانی بود ، جایی که رفت. او از رویای خود برای حضور در NBA با پول سریع ، پرداخت قبوض و چیزهای خوب چشم پوشی کرد. این باعث می شد وقتی او یک جیب پر از پول داشت ، از زندگی بهتر احساس کند اما پلیس پس از آن سرگرمی را متوقف کرد. سپس همه چیز متوقف شد وقتی او در یک سلول 6 به 9 پا در بلوز زندان نشسته بود. برخی آن را به عنوان یک درس یادگیری می گیرند ، برخی فکر می کنند وقتی خارج می شوند جنایتکار بهتری هستند. نه جیمز – او او جدید بود و مشتاقانه زندگی بهتر را می خواست. بنابراین ، با باز کردن یک صفحه ، خوانندگان خواهید دید که زندگی او چگونه بوده است.

این کتاب از خاطرات قدیمی و ناکامی های زندگی گذشته ساخته شده است. از آن زمان ، جیمز به کالج رفته است ، کتاب چاپ کرده ، CDL خود را به دست آورده و در حال مطالعه برای گرفتن پروانه املاک و مستغلات خود است. محدودیتی برای عظمت وجود ندارد. بنابراین این کتاب را باز کنید و به زندگی نگاه کنید جیمز جی. خوش آمدید.

اطلاعات تماس

جیمز خوش آمدید

تلفن: # 352-512-1476

پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

back Cover.jpg

خانواده 2020.JPG

تصاویر مرتبط

boy-2-man-a-waha-story.png
“پسر 2 مرد a داستان Waha
براساس داستانی واقعی

لینک های مربوطه

جیمز خوش آمدید

کتاب پسر 2 پسر

منبع جیمز خوش آمدید

لینک های مربوطه

https://www.amazon.com/Boy-2-Man-WAHA-STORY/dp/1983257133/ref=as_li_ss_tl؟keywords=boy+2+man+a+waha+story&qid=1577712467&sr=8-1&linkCode=sl1&tag= راه اندازي1031-20 & linkId = 31ba0a7452fa19b715a450f6a16ef470 و زبان = en_US

اخبار مرتبط  West Shore Home، LLC چهارمین دوره خرید را بسته و ردپای آن را به ویرجینیا گسترش می دهد

پاسخی بگذارید