göt2b® ، نام تجاری و رنگارنگ تنظیم کننده روند Henkel ، از محصولات نسخه محدود به عنوان بخشی از همکاری منحصر به فرد با Paul ‘DJ Pauly D’ DelVecchio رونمایی می کند

به عنوان یک مارک ، محصولات göt2b is رسالت این است که بتواند مصرف کنندگان خود را از انتظارات جامعه خلاص کند. انتخاب نام تجاری از محصولات مو ، مدل های آینده نگر و مد روز ، مردم را قادر می سازد بدون محدودیت ظاهر خود را تغییر دهند ، خود آزمایشی کنند و خود را بیان کنند تا آنها احساس راحتی کنند هر کسی که می خواهند باشند. پاولی از طریق مد ، نگرش و علاقه خود به موسیقی تجسم همین سبک زندگی است و این یک همکاری کاملاً جفت شده است!

گفت: “ما از همکاری با Pauly D بسیار هیجان زده هستیم.” نانسی لو، مدیر برند در Henkel. “او نه تنها سالهاست که از محصولات چسبیده ما استفاده می کند ، بلکه او از طریق نگرش مثبت ، علاقه به موسیقی و البته مدل موی خود ، اخلاق تجاری göt2b را مجسم می کند! همکاری با او الهام بخش و تجربه انرژی بخش ، و ما امیدواریم که همه محصولات نسخه محدودی را که توانستیم با هم خلق کنیم دوست دارند.

اخبار مرتبط  روندها و پیش بینی های بازار شیر نارگیل آمریکای شمالی تا سال 2026

پائولی اضافه کرد ، “من از کار با یک مارک بسیار ارگانیک بسیار هیجان زده هستم. محصولات با محدودیت تولید شده ، دو مورد از علاقه مندان göt2b هستند که من آنها را برای کامل کردن دمیدن خود استفاده می کنم. من واقعاً محصول را دوست دارم و موهایم را خیلی دوست دارم برای من کاری نبود که با مارکی کار کنم که همان دیدگاه را داشته باشد. “

göt2b® از همکاری با DJ Pauly D در زمینه نوآوری در محصولات ، فعالیتهای تجاری دیجیتالی و اجتماعی هیجان زده است.

با راه اندازی اولیه ، هر دو چسب gyt2b® glued® Limited Edition Styling Spiking Splaing و Blasting Freeze Spray توسط DJ Pauly D ظرف 24 ساعت به فروش رسید و اکنون در انبار موجود است و به طور انحصاری در دسترس است Amazon.com.

درباره هنکل در آمریکای شمالی
که در آمریکای شمالی، Henkel در سه واحد تجاری خود فعالیت می کند: فناوری های چسبنده ، زیبایی ، و لباسشویی و مراقبت در منزل. نمونه کارها از مارک های معروف مصرفی و صنعتی شامل شوارتزکوف است® مراقبت از مو ، شماره گیری® صابون ها ، گارد راست® ضد تعریق ، پرسیل®، پورکس® و همه® شوینده های لباسشویی ، Snuggle® نرم کننده های پارچه ، و همچنین Loctite®، تکنوملت® و بوندریت® چسب با فروش در حدود 6 میلیارد دلار آمریکا (5 میلیارد یورو) در سال 2018 ، آمریکای شمالی 25 درصد از فروش جهانی شرکت را تشکیل می دهد. هنکل تقریباً 9000 نفر در سراسر ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.henkel-northamerica.com.

اخبار مرتبط  دونات LaMar ایجاد خط تلفن رایگان برای پزشکان و پرستاران بیمارستان جهت سفارش دونات و قهوه رایگان

درباره هنکل
Henkel در سطح جهانی با نمونه کارهای متناسب و متعادل عمل می کند. این شرکت به لطف مارک های قدرتمند ، نوآوری ها و فناوری ها با سه واحد تجاری خود در هر دو مشاغل صنعتی و مصرفی دارای موقعیت های پیشرو است. Henkel Adhesive Technologies رهبر جهانی در بازار چسبها – در تمام بخشهای صنعت در سراسر جهان است. هنکل در مشاغل مربوط به خشکشویی و مراقبت از منزل و مراقبت از زیبایی دارای موقعیت های پیشرو در بسیاری از بازارها و دسته های مختلف در سراسر جهان است. هنكل كه در سال 1876 تاسيس شد ، بيش از 140 سال موفقيت را در نظر دارد. در سال 2018 ، هنكل فروش حدود 20 میلیارد یورو و سود عملیاتی را حدوداً تعدیل كرد 3.5 میلیارد یورو. هنکل در حدود 53000 نفر در سطح جهان استخدام می کند – یک تیم پرشور و بسیار متنوع ، با یک فرهنگ شرکت قوی ، یک هدف مشترک برای ایجاد ارزش پایدار و ارزشهای مشترک ، متحد شده است. هنكل به عنوان يك رهبر شناخته شده در پايداري در بسياري از شاخص ها و رتبه بندي هاي بين المللي داراي مقام هاي برتر است. سهام ممتاز هنکل در فهرست سهام آلمان DAX ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.henkel.com.

اخبار مرتبط  Essity ظرفیت ضدعفونی کننده دست در اروپا را افزایش می دهد

منبع got2b

لینک های مربوطه

http://www.henkel.com