شرکت ALJ Regional Holdings ، Inc. به روزرسانی سرمایه گذار برای سه ماهه مالی چهارم و سال پایان یافته به راهنمای 30 سپتامبر 2020

نیویورک، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ALJ Regional Holdings، Inc. (NASDAQ: ALJJ) (“ALJ“) اعلام کرد که نتایج آن برای سه ماهه چهارم مالی و سال پایان یافته است 30 سپتامبر 2020 بالاتر از راهنمایی های قبلی است.

جس راویچ، مدیر ارشد اجرایی ALJ ، گفت: “نتایج در Faneuil در سه ماهه چهارم مالی سال 2020 به پیشرفت خود ادامه داد و از الحاق اخیر قراردادهای بیکاری دولت بهره مند شد. ققنوس، نتایج به دلیل حجم بیشتر برای اجزای تجاری و کتاب ، بیش از انتظار برای سه ماهه چهارم مالی بود. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم سه ماهه چهارم مالی ALJ که EBITDA تنظیم کرده است بالاتر از پیش بینی های قبلی باشد. ”

پیش بینی نتایج مالی به روز شده – سه ماه و پایان سال 30 سپتامبر 2020

ALJ در حال تأیید پیش بینی درآمد خالص خود برای سه ماه و پایان سال است 30 سپتامبر 2020، همانطور که قبلاً در انتشار درآمد سه ماهه مالی مالی قبلی ما ذکر شده بود.

ALJ در حال حاضر EBITDA تعدیل شده را برای سه ماه پایان یافته پیش بینی می کند 30 سپتامبر 2020 در محدوده باشد 8.0 میلیون دلار به 9.0 میلیون دلار در مقابل 5.3 میلیون دلار به 6.8 میلیون دلار همانطور که قبلاً در کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه مالی سوم ارائه شده بود. EBITDA تنظیم شده برای سه ماهه مالی مشابه سال قبل بود 5.2 میلیون دلار.

ALJ در حال حاضر EBITDA تعدیل شده را برای سال پایان پیش بینی می کند 30 سپتامبر 2020 در محدوده باشد 23.2 میلیون دلار به 24.2 میلیون دلار در مقابل 20.5 میلیون دلار به 22.0 میلیون دلار همانطور که قبلاً در کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه مالی سوم ارائه شده بود. EBITDA تنظیم شده برای سال مالی قبلی قابل مقایسه بود 27.7 میلیون دلار.

اقدامات مالی غیر GAAP

اخبار مرتبط  کاسیو ساعت های G-SHOCK را با حاشیه ها و بندهای قابل تعویض معرفی می کند

در انتشارات درآمد ، اظهارات آماده شده ، تماس کنفرانسی ، سخنرانی ها و پخش های اینترنتی ، ممکن است اقدامات مالی تعدیل شده ای ارائه دهیم که براساس اصول حسابداری پذیرفته شده در ایالات متحده (“GAAP”). این اقدامات مالی غیر GAAP برای تکمیل اطلاعات مالی GAAP ارائه شده در این نسخه طراحی شده است زیرا مدیریت معتقد است که آنها اطلاعات مربوط به ALJ را ارائه می دهند که برای سرمایه گذاران مفید است. اقدامات مالی غیر GAAP ارائه شده نباید جدا از اندازه گیری مالی مشابه GAAP یا جایگزین آن در نظر گرفته شود.

ما EBITDA تنظیم شده را ارائه می دهیم زیرا معتقدیم که اغلب توسط تحلیلگران ، سرمایه گذاران و سایر اشخاص علاقه مند در ارزیابی شرکت ما استفاده می شود. ALJ بخش خالص EBITDA را قبل از هزینه استهلاک و استهلاک ، هزینه بهره ، ضرر دعوا ، جبران خسارت دادرسی ، طرح های تجدید ساختار و کاهش هزینه ، هزینه های اصلاح وام ، ارزش منصفانه ضمانت نامه های صادر شده در رابطه با اصلاحیه های وام ، به عنوان بخش خالص (ضرر) تنظیم کرده است غرامت مبتنی بر سهام ، هزینه های مربوط به تحصیل ، (ضرر) سود ناشی از دفع دارایی ها و سایر سودها ، خالص ، تأمین مالیات بر درآمد و سایر موارد غیر تکرار شونده. اقدامات تعدیل شده EBITDA توسط همه شرکتها به همان روش محاسبه نمی شود و بر این اساس ، ممکن است معیار مناسبی برای مقایسه نباشد.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی برای مناقصه نقدی عمومی برای همه سهام در نلس را اعلام کرد

شرکت به دلیل مشکل ذاتی در پیش بینی و کمی سازی مقادیر خاص لازم برای چنین مصالحه ای مانند برخی غیرنقدی ، غیرمجاز یا سایر مواردی که به دلیل عدم اطمینان و تغییر ماهیت و میزان این هزینه ها و هزینه های آینده ، در درآمد خالص و EBITDA و همچنین تأثیرات مالیاتی مربوط به این اقلام گنجانده شده است.

درباره ALJ Regional Holdings، Inc.

شرکت ALJ Regional Holdings ، شرکت مادر اصلی (i) Faneuil ، Inc است ، که یک پیشرو در ارائه خدمات مرکز تماس ، دفتر کار ، خدمات کارکنان و خدمات اخذ عوارض به مشتریان تجاری و دولتی در سراسر کشور است. ایالات متحده، (ii) Floors-N-More، LLC، d / b / a فرشهای N ‘More ، یکی از بزرگترین کفپوش های خرده فروشی کف در لاس وگاس ، نوادا، و یک ارائه دهنده محصولات متعدد برای بازارهای تجاری ، خرده فروشی و سازنده خانه از جمله انواع کف ، میز و کابینت ، و (iii) Phoenix Color Corp. ، تولید کننده پیشرو در اجزای کتاب ، مواد آموزشی و محصولات مرتبط تولید م componentsلفه های ارزش افزوده ، كتابهای بسیار مصور ، و محصولات تجاری ویژه با استفاده از طیف وسیعی از مواد و فن آوری های تزئینی.

اخبار مرتبط  دعوت به روز بازار سرمایه مجازی AAK AB

بیانیه های آینده نگر

رهنمودهای اصلاح شده ALJ و ارتباطات مربوطه حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال است. چنین اظهاراتی شامل اطلاعاتی در مورد انتظارات ما ، تأثیر COVID-19 ، اهداف یا اهداف مربوط به آینده است ، از جمله شامل گزاره های مربوط به پیش بینی های مالی و رشد تجارت ، برنامه های ما برای کاهش هزینه های سرمایه ای و حذف ترازنامه ، توانایی ما برای دستیابی به هدفهای تنظیم شده حاشیه EBITDA در قراردادهای مشتری ، تأثیر قراردادهای جدید مشتری برای Faneuil ، تأثیر قراردادهای جدید Faneuil بر نتایج مالی Faneuil و سایر اظهارات از جمله کلمات “اراده” ، “پیش بینی” و “انتظار” و عبارات مشابه. شما نباید بیش از حد به این اظهارات اعتماد کنید ، زیرا آنها شامل برخی از خطرات و عدم قطعیت هستند ، و نتایج واقعی یا عملکرد ممکن است تفاوت اساسی با آنچه در هر بیانیه ذکر شده است ، داشته باشد. عواملی که می توانند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شوند ، در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار و از طریق EDGAR در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov در دسترس است. تمام اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این مقاله صورت می گیرد و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر نداریم.

SOURCE ALJ Regional Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.aljregionalholdings.com