InventHelp Inventor اسباب بازی آموزشی برای کودکان خردسال (OCC-1322) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک اسباب بازی جذاب و جایگزینی برای دستگاه های الکترونیکی ایجاد کنم تا کودکان به یادگیری خواندن کمک کنند.” بوینا پارک ، کالیفرنیا.، “بنابراین من BUILD-A-WORD اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع ، روشی مؤثر برای یادگیری الفبای ، کلمات و اعداد ارائه می دهد. با انجام این کار ، جایگزینی برای اسباب بازی ها و بازی های آموزشی سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، این می تواند مهارت های شناختی و حرکتی را بالا ببرد و می تواند سرگرمی دیگری را فراهم آورد. این اختراع دارای یک طراحی منحصر به فرد است که مناسب و آسان برای استفاده است بنابراین برای کودکان نوپا و خردسال ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  عروسی به تعویق افتاد؟ Domino's® دارای یک رجیستری چک باران است

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند یادگیری حروف و کلمات را برای کودکان خردسال سرگرم کند.”

طرح اصلی به شهرستان اورنج دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-OCC-1322 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید