فرصت های بازار صنعت سرامیک در پروژه های ساخت داخل چین را در هتل پلاس – HDE 2020 به میزبانی Sinoexpo Informa Markets کشف کنید

تولید کنندگان با coronavirus با چالش روبرو هستند

رشد تجارت جهانی دارای کند شد از سال 2019. چین صادرات سرامیک ساختمان و سرویس بهداشتی به رشد خود ادامه داد و در این ضمن کیفیت محصول بهبود یافته است. به کل صادرات سرامیک و مواد بهداشتی ، از جمله لوازم جانبی سخت افزار حمام ، رسید 20.86 میلیارد دلار، با 17.55٪ YOY. با توجه به وضعیت در حال تحول مربوط به گسترش جهانی COVID-19 ، چین واردات و صادرات سرامیک ساختمان و محصولات بهداشتی با چالش های بی سابقه ای روبرو شد.

توزیع کنندگان با پروژه های ساختمانی جایگزین می شوند تا به کانال اصلی فروش کاشی های سرامیکی تبدیل شوند

در مواجهه با شرایط اقتصادی و تجاری پیچیده و شدید بین المللی ، اتکای سنگین به توزیع کنندگان برای تولید کنندگان خطرناک است. با بازیابی کامل بازار داخلی ، پروژه های ساختمانی احتمالاً نمایندگی های سنتی را جابجا می کنند و به مهمترین کانال فروش برای فروش کاشی های سرامیکی تبدیل می شوند. داده ها نشان می دهد که در سال 2018 به کل حجم فروش توسعه دهندگان املاک ملی TOP 20 رسید 5.8 تریلیون RMB در حالی که مقدار کل TOP 100 به پایان رسید 8 تریلیون RMB. چینی ها مقامات در سالهای اخیر سیاستی را صادر كردند كه قبل از تحویل به خریداران ، ساختمانهای مسكونی تجاری تازه احداث شده باید به پایان برسند. با حمایت از سیاست های جاری ، پتانسیل عظیمی در تهیه استراتژیک متمرکز پروژه های املاک و مستغلات ریز پایان یافته وجود دارد که ارزش بازار تقریباً تخمین زده می شود 100 میلیارد RMB. بر اساس واقعیت ، بسیاری از تولیدکنندگان سرامیک در مقیاس بزرگ شروع به آمادگی کامل برای رقابت شدید بازار کردند. با این وجود پیش بینی می شود که تعداد زیادی از شرکتهایی که رقابت کمتری دارند ، کمبود ارزش نام تجاری یا ضعف در مدیریت ندارند به دلیل سد ورود زیاد از بین می روند و باعث تغییر در تغییر ساختار صنعت و غلظت برند می شوند.

اخبار مرتبط  Mayorga Organics دسته قهوه زمین را مختل می کند

بازار پروژه های ساخت و ساز تجاری را با قرار گرفتن در معرض مارک و مطابقت در هتل پلاس – HDE به دست آورید

به عنوان یک پلت فرم خرید یک طرفه برای هتل ها و فضای تجاری ، نمایشگاه بین المللی طراحی و لوازم مهمان نوازی شانگهای (هتل پلاس – HDE) همه ساله خریداران و بازدید کنندگان با کیفیت را از جامعه طراحان ، معماران ، صاحبان ، توسعه دهندگان ، هتلداران ، جذب می کند. مدیران املاک ، کارشناسان صنعت و روزنامه نگاران. با بهره مندی از جدیدترین طراحی محصول ، مطابقت دقیق و تبلیغ قدرتمند ، هتل پلاس – HDE به عنوان نمایشگاه تجاری ضروری برای تامین کنندگان ساخت و ساز که علاقه مند به حساب می آیند در نظر گرفته می شود چین بازار. بخش نمایشگاهی سرامیک و لوازم جانبی حمام همچنان در مرکز نمایش به صحنه می رود و انواع متنوعی از کاشی و سرامیک و مواد بهداشتی و بسیاری دیگر را برای طراحان تجاری و پیمانکاران فراهم می کند.

اخبار مرتبط  AAXLL به دادخواست علامت تجاری در مورد شبکه شارلوت پاسخ می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل پلاس – HDE ، به آدرس www.hdeexpo.com/en-us مراجعه کنید. برای اخبار و به روزرسانی های رویداد ، هتل پلاس – HDE را در توییترHDE_Event ، FacebookHotel Plus – HDE و LinkedInHotel Plus – HDE دنبال کنید.

منابع Sinoexpo Informa Markets

پاسخی بگذارید