حرص بیشتر برای نسخه 2021 SIGEP

در تاریخ 15 ، 16 و 17 مارس ، SIGEP EXP به طور فیزیکی در مرکز نمایشگاه ریمینی برگزار می شود ، و یک لحظه غیر قابل تعویض و تعیین کننده از دیدار بین معامله گران ، با یک بازه زمانی جدید که به طور خاص برای در نظر گرفتن شرایط فعلی جهانی طراحی شده است ، ارائه می شود. در تاریخ 18 و 19 مارس ، نمایشگاه از یک برنامه دیجیتالی پیروی خواهد کرد که دانش فنی IEG را از طریق یک پلتفرم عالی بسیج می کند که مطابقت شرکت ها با خریداران بین المللی را بسیار آسان می کند.

این یک پروژه جمعی است که به لطف توجه به بازار و تمایل به کمک انجمن ها و شرکت ها برای مقابله بهتر با چالش های ارائه شده توسط راه اندازی مجدد بخش شیرینی سازی ، نور روز را دیده است.

اخبار مرتبط  کارمندان Highlite اعلام می کنند که در بازار ماری جوانای میسوری گسترش می یابد

شرکت هایی که دیروز در مورد این پروژه در ریمینی مطلع شدند ، یک نمایشگاه سبک و هوشمند کشف می کنند که بیشتر به کسب و کار و جلسات اختصاص خواهد داشت. غرفه داران از امکانات ضروری و شیک ، تعداد مشخصی ماژول (اگرچه سخت افزار اضافی در دسترس خواهد بود) و کیت هایی از جمله خدمات دیجیتال برخوردار خواهند بود که همگی تعادل مناسبی بین نمایش فیزیکی و جفت شدن ایجاد می کنند. این روشی است که در آخرین نمایشگاه های IEG مانند VOICE ، در Vicenza و ENADA ، در Rimini توسط مشتریان مورد آزمایش و قدردانی قرار گرفته است.

عموم افراد حرفه ای قادر خواهند بود با انتخاب و رزرو شرکت ها و رویدادها با توجه به علایق خود و همچنین بهره مندی از شبکه ، شیوه ای از برنامه با هدف تسهیل انجام قرارها ، تجربیات خود را در نمایشگاه ترتیب دهند. شما ، در کنفرانس ها شرکت می کنید و فعالیت های شبکه را گسترش می دهید. بازدید کننده مجازی ابزارهای با کارایی بالا را در اختیار خواهد داشت که به او امکان می دهد چت ها و چت های ویدیویی را فعال کند ، از راه دور در تمام رویدادهای موجود در برنامه شرکت کند و جلسات مجازی را سازمان دهد.

اخبار مرتبط  صنعت چای در احیای روستاها در Chaozhou ، چین نقش دارد

محوطه نمایشگاه شامل پنج فضای اختصاصی رویداد و هفت فضای ویژه خواهد بود که برخی از آنها مختص مفاهیم بدیع جدید مانند گالری نوآوری است که مجموعه ای از جدیدترین محصولات ، فناوری ها و خدمات را برای دنیای خارج به نمایش می گذارد. ، و یک منطقه ملاقات ، که در آن “سالنهای استراحت” مجهز به همه غرفه دارانی که مایل به صحبت در مورد تجارت هستند ، در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  ROSEN ، یک شرکت طولانی و مطمئن ، یادآوری Groupon ، شرکت سرمایه گذاران مهلت مهم در اقدام کلاس اوراق بهادار

Vision Plaza ، فضایی که متخصصان برتر صنعت چشم انداز خود را برای آینده صنعت شیرینی سازی ارائه می دهند ، نیز به سال 2021 بازمی گردد.

SIGEP EXP با رعایت تدابیری که دولت از نظر امنیت بهداشتی در پیش گرفته است ، انجام می شود و توسط پروتکل Associazione Esposizioni e Fiere italiane (AEFI) ، توسط پروژه #Sefebusiness IEG و با برنامه تنظیم می شود. اعتباربخشی بین المللی GBAC STAR

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1308853/IEG_SIGEP_EXP_2021.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/723307/Italian_Exhibition_Group_Logo.jpg

مخاطبان گروه نمایشگاه ایتالیا برای رسانه ها

مدیر دفتر مطبوعاتی:
مارکو فورسلینی
[email protected]

هماهنگ کننده دفتر مطبوعات بین المللی:
سیلویا جورجی
[email protected]
تلفن. : + 39-0541-744814

لینک های مربوطه

https://www.iegexpo.it

SOURCE گروه نمایشگاهی ایتالیا