نام شرکت های قاره ای ، رئیس پیشکسوت CPG ، کیت نویمان ، مدیر ارشد رشد است

TUKWILA ، بشویید.، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در حالی که تقاضا برای Krusteaz و سایر مارک های تهیه کننده صبحانه و شیرین همچنان در حال افزایش است ، شرکت های Continental Mills نامگذاری کرده اند کیت نویمان مدیر ارشد رشد ، با مسئولیت فروش ، بازاریابی و تحقیق و توسعه. نویمان به رئیس و مدیر عامل شرکت Continental Mills گزارش خواهد داد ، اندی هلی.

نویمان یک سابقه قوی در زمینه کمک به رشد در برخی از موفق ترین و نوآورترین شرکت های تولید مواد غذایی و آشامیدنی ، از جمله Pepsico ، Beam Suntory و Clif Bar & Company به دست آورده است. وی همچنین قبل از پیوستن به شرکت های Continental Mills ، رئیس و مدیر عامل شرکت Tosi Snacks ، یک شرکت غذای میان وعده اولیه ، بود.

هلی اظهار داشت: “کیت یک رهبر موفق و کارآفرین بوده است ، که باعث نوآوری و رشد هم برای مارک های قدیمی و هم برای مشاغل نوظهور شده است.” “او درک عمیقی از ترکیب محصولات ، دسته ها و کانال های ما به ارمغان می آورد و زمان مناسب برای یک افسر رشد اختصاصی با تجربه سطح اجرایی کیت برای پیوستن به تیم رهبری ما مناسب است.”

نویمان در مقر اصلی میلان واقع در خارج از مرکز مستقر خواهد شد سیاتل، با تیمی شامل استیو جودیتا، معاون فروش CPG ، گرگ سونر ، معاون فروش خدمات غذایی ، استیو دونلی، معاون بازاریابی CPG و جان بریکنل، معاون تحقیق و توسعه

نویمان گفت: “این زمان فوق العاده ای برای پیوستن به میلان قاره است. این شرکت با تقاضای بیشتر برای محصولات صبحانه و پخت Krusteaz و در رده میان وعده با نام تجاری WildRoots حرکت قابل توجهی دارد.” “من از داشتن این فرصت برای دستیابی به این موفقیت ، با همکاری اندی و تیم با استعداد در سراسر آسیای قاره ای هیجان زده ام که برای سرعت بخشیدن به رشد شرکت با ادامه ارائه کالا به مشتریان خرده فروشی و خدمات غذایی و با افزودن ارزش به زندگی مصرف کنندگان ، “

نویمان بیش از یک دهه صرف بازاریابی محصولات صبحانه در بخش غذاهای Quaker Pepsico کرد و اخیراً مدیر کل و بازاریابی SVP در Clif Bar & Company بود ، جایی که او از طریق نوآوری ، ایجاد نام تجاری و گسترش بین المللی به رشد سودآور کمک کرد. نویمان همچنین پیش از این در Beam Suntory نمونه کارها را به عهده داشت و معاون رئیس بازاریابی مزارع Applegate بود. وی در جدیدترین نقش خود قبل از پیوستن به شرکت Continental Mills ، رئیس و مدیر عامل Tosi Snacks بود که یک موسسه تازه تأمین غذای میان وعده ارگانیک بود. نویمان فارغ التحصیل رشته The است دانشگاه میشیگان مدرسه استفان ام. راس از تجارت و دانشگاه شمال غربی.

درباره آسیاب های قاره ای ، شرکت.
Continental Mills، Inc. سازنده نسل سوم خانوادگی برخی از محبوب ترین مارک های صبحانه ، پخت و میان وعده است. زیر نمونه کار صبحانه و پخت ، پرچمدار مارک Krusteaz است®، و همچنین کرچمر® جوانه گندم ، آلبرز® آرد ذرت و غلات ، آلپ® Cider و چندین پسوند محصول مجاز. نمونه کارهای میان وعده Continental Mills شامل WildRoots است® میکس های دنباله دار در فروشگاه های کلوب به فروش می رسد. دفتر مرکزی قاره های آسیا در واقع شده است توکویلا ، واشنگتن، درست در خارج از سیاتل، و محصولات از طریق کانال های خرده فروشی ، خدمات غذایی و فروشگاه های کلوپ در سراسر کشور به فروش می رسند ایالات متحده.

قاره های آسیاب نزدیک به 800 کارمند با دفاتر و امکانات در داخل استخدام می کنند توکویلا ، واشنگتن، کنت ، واشنگتن، هاپکینزویل ، KY، منهتن ، KS و افینگهام ، ایالت IL و متعهد به رفع ناامنی غذایی با همکاری Food Lifeline ، Feeding America و سایر سازمانهای غیر انتفاعی است.

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.continentalmills.com مراجعه کنید.

SOURCE Continental Mills، Inc.

اخبار مرتبط  Valvoline برای شرکت در کنفرانس جهانی خرده فروشی گلدمن ساکس در تاریخ 10 سپتامبر