Bantam پذیرش برنامه کاربردی محصول توتون و تنباکو Premarket را از FDA دریافت می کند

موریسویل ، نیویورک، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Bantam Vape، LLC ، ارائه دهنده محصولات مایع الکترونیکی با کیفیت بالا ، مبتنی بر علم ، امروز از پذیرش درخواست برنامه محصولات دخانیات Premarket (PMTA) توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده خبر می دهد. برنامه تجاری اکنون به مرحله بعدی در فرآیند PMTA منتقل می شود – یک بررسی علمی اولیه برای اطمینان از اینکه برنامه شامل تمام موارد لازم برای اجازه بررسی اساسی توسط FDA است.

بانتام برنامه خود را به FDA ارسال كرد 2 سپتامبر، و به دنبال سفارشات بازاریابی از آژانس ، برای بازاریابی و فروش مجموعه محصولات مایع الکترونیکی خود است.

سخنگوی بانتام گفت: “بانتام از زمان ورود به گروه مایعات الکترونیکی پیش بینی و برنامه ریزی برای این مقررات را داشته است.” آنتونی دیلون. “دریافت این نامه پذیرش یک نقطه عطف قابل توجه برای Bantam است. این تعهد مجدد در مورد تأمین مصرف کالاهای مایع الکترونیکی با کیفیت بالا ، مبتنی بر علم و سازگار با مصرف کنندگان بزرگسال را تأیید می کند.

در آماده سازی برای ارسال ، Bantam با آزمایشگاه های بسیار واجد شرایط برای انجام آزمایش عمیق خاص محصول و غیر محصول مورد نیاز PMTA خود ، از جمله: آزمایش ذخیره سازی و پایداری. تست سمیت و مطالعات فارماکوکینتیک و توپوگرافی. بانتام همچنین مروری گسترده بر منابع موجود در زمینه محصولات سیستم های الکترونیکی تحویل نیکوتین (ENDS) ارائه داد.

دیلون گفت: “بانتام همیشه از نیاز به مقررات علمی مبتنی بر صنعت مایعات الکترونیکی حمایت كرده است. و گرچه فرآیند PMTA پیچیده و دارای منابع فشرده است ، لازم است استانداردها و نظارت های لازم در سراسر كشور ایجاد شود.” “بانتام از محتوا و کیفیت مطالب تهیه شده توسط تیم متخصص و زحمتکش اطمینان دارد و همچنان در کار با FDA در تمام مراحل PMTA متعهد است.”

درباره Bantam Vape
بانتام یک است کارولینای شمالیمایعات الکترونیکی مبتنی بر مارک که توسط vapers برای vaper ها تاسیس شده است. Bantam برای ایجاد بهترین طعم دهنده های ممکن با پشتوانه علم فعالیت می کند. تمام محصولات با نام تجاری Bantam از طعم های اصیل و صنایع دستی برخوردار هستند که توسط شیمی دانان با چندین دهه تجربه ترکیبی تولید شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.bantamvape.com مراجعه کنید.

SOURCE Bantam Vape، LLC

لینک های مربوطه

https://bantamvape.com