StarPak بزرگترین مشتری W&H VISTAFLEX در سراسر جهان می شود

هوستون، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – StarPak ، یک چاپگر کاملاً یکپارچه و پیشرو در تولید محصولات بسته بندی انعطاف پذیر با کیفیت بالا ، با افزودن پرس فلکسوگرافی 10 رنگی V&A 67 “W&H 67” قابلیت های خود را گسترش می دهد.

در حالی که VISTAFLEX یک شغل را اجرا می کند ، حداکثر پنج شغل دیگر می تواند آماده و ذخیره شود. تغییرات با استفاده از یک دکمه کاملاً خودکار و شروع می شوند. این پرس سریع و کارآمد می تواند به سرعت تولید تا 2،625 فوت در دقیقه برسد. این پرس مجهز به سیستم شستشوی پیشرفته ای است که با پمپ های برقی برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش اتلاف جوهر طراحی شده است. قرار است مطبوعات در سه ماهه چهارم سال 2020 نصب شوند.

StarPak بخشی از خانواده شرکت های پنج ستاره ، طیف فزاینده ای از فیلم های چاپی را که برای کیسه ها و کیسه های مواد غذایی مصرف کننده و حیوانات خانگی ، جمع شدن بیش از حد بسته بندی ، بسته بندی حوله و دستمال کاغذی ، کیسه های چند بسته ای ، کیسه های نانوایی و رول استاک چاپ شده برای یک پایگاه متنوع تهیه می شود. از بزرگترین مشتریان CPG در آمریکای شمالی. “StarPak در بخشهای هدفمندی كه به قابلیتهای پیشرفته و چاپ در سطح جهانی نیاز دارند در حال رشد است. با گسترش قابلیتهای لمینیت و چندین خط اکستروژن MDO ، StarPak بسته بندی های نوآورانه ای را برای بازارهای بسته بندی مصرف کننده با رشد سریع تولید می کند. StarPak متعهد به استفاده از آخرین فن آوری برای حمایت از ما است. رشد مشتری “، اظهار می دارد مایک اوکروپینا، مدیر عامل پنج ستاره.

اخبار مرتبط  منابع هوریسون برای ایجاد تمرکز بر تولید چای جدید Agarwood

حدود پنج ستاره

Five Star یک گروه یکپارچه از شرکت های تولیدی با بسته بندی انعطاف پذیر ، فیلم چاپی ، ساخت کیسه و سایر قابلیت های پردازش پلاستیک در صنعت است. Five Star به طور مرکزی در هوستون ، تگزاس واقع شده است و به صورت عمودی در چندین مرکز شامل عملیات اکستروژن ، چاپ و تبدیل شده است. Five Star راه حل های نوآورانه بسته بندی را برای شرکتهای کالای بسته بندی شده مصرف کننده Fortune 500 و خرده فروشان بزرگ ملی در پنج نهاد تجاری زیر ارائه می دهد:

  • StarPak ترکیبی از قابلیت چاپ لبه و اکستروژن برای تولید فیلم های فنی ، کیسه ها و کیسه ها برای شرکت های کالاهای بسته بندی شده مصرفی و محصولات صنعتی.
  • Polytex گونی های بافته شده چند لایه ، کیسه های مهر و موم چهارگانه ، کیسه ها و سایر ساختارهای انعطاف پذیر برای بازارهای مختلف مصرفی ، از جمله غذاهای حیوانات خانگی و خوراکی ها.
  • کیف بزرگ تولید کننده و مبدل برجسته حمل خرده فروشی ، کیف های مواد غذایی ، کیسه های تی شرت و فیلم های اکسترود شده با تمرکز بر محیط زیست است.
  • تازه پاک یک عملیات بازیافت پیشرفته است که محصولات اکسترود شده را از رزین های بازیافتی پس از مصرف (PCR) و پردازش عوارض تولید می کند.
  • کیف جامبو کیف های کانتینر فله ای را تهیه می کند که به صورت سفارشی طراحی شده اند تا برنامه های مشتری طلب را برآورده کنند.
اخبار مرتبط  چندساله آلیسون پالادینو اولین بازی پیشرفته را رقم می زند

تماس با رسانه: تیم وایت (347) 701-7024

SOURCE NEWSWIRE.COM LLC (حساب فروشنده)

لینک های مربوطه

http://www.i-newswire.com