Trust Investment Investment Federal قیمت گذاری انتشار اولیه اوراق قرضه سبز را اعلام می کند

North BETHESDA، Md.، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اعتماد سرمایه گذاری فدرال املاک (NYSE: FRT) امروز قیمت گذاری عرضه عمومی خود را اعلام کرد 400 میلیون دلار مبلغ اصلی کل 1.250٪ اسکناس سررسید 2026 (“اوراق قرضه سبز”) با بازده موثر 1.379٪ ، سررسید 15 فوریه 2026. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 13 اکتبر 2020، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم.

این شرکت در نظر دارد مبلغی معادل خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد را به تأمین مالی و تأمین مالی مجدد پروژه های سبز واجد شرایط اخیراً تکمیل شده و آینده (“پروژه های سبز واجد شرایط”) اختصاص دهد. پروژه های سبز واجد شرایط به این معنی است: (i) سرمایه گذاری در خرید ساختمانها (ii) تحولات یا توسعه مجدد ساختمان ؛ (III) بازسازی در ساختمانهای موجود ؛ و (iv) پروژه های بهبود مستاجر ، در هر مورد ، که در سه سال قبل از صدور یادداشت ها یا در طول مدت یادداشت ها ، یک گواهینامه LEED Silver ، Gold یا Platinum دریافت کرده اند یا انتظار می رود آنها را دریافت کنند ( یا استانداردهای جانشین معادل محیط زیست). سود خالص تخصیص یافته به هزینه های قبلاً مرتبط با پروژه های سبز واجد شرایط برای بازپرداخت بدهی در دسترس خواهد بود ، که ممکن است شامل بودجه بازخرید ، به طور کامل یا جزئی از 2.55٪ یادداشت های برجسته ما به دلیل 2021 و 3.00٪ یادداشت های مربوط به 2022 ، یا بازپرداخت ، به طور کامل یا جزئی ، وام مدت دار بدون ضمانت ما ، یا برای اهداف عمومی شرکت ها. در انتظار هرگونه کاربرد اینگونه سود خالص ، ممکن است خالص حاصل از آن را در سرمایه گذاری های کوتاه مدت درآمدزا سرمایه گذاری کنیم یا ممکن است از خالص حاصل از آن برای بازپرداخت موقت مبالغ آینده معوقه تحت تسهیلات اعتباری گردان خود استفاده کنیم.

اوراق بهادار BofA ، دویچه بانک اوراق بهادار ، جی پی مورگان ، ولز فارگو اوراق بهادار ، سیتی گروپ ، جفریس و ایالات متحده Bancorp به عنوان مدیر مشترک اداره کتاب برای اوراق قرضه سبز فعالیت کردند. رجیونز اوراق بهادار LLC ، اسکوشیابانک ، TD اوراق بهادار و Truist اوراق بهادار به عنوان مدیر ارشد برای اوراق قرضه سبز خدمت کردند.

ارائه اوراق قرضه سبز براساس بیانیه موثر ثبت قفسه ، دفترچه و ضمیمه نامه مربوطه انجام می شود. نسخه های متمم دفترنامه و اساسنامه ، در صورت موجود بودن ، می توانند از طریق تماس با این آدرس تهیه شوند: (i) BofA Securities، Inc.، NC1-004-03-43، 200 North College Street، طبقه 3، شارلوت NC 28255-0001 ، توجه: دفترچه راهنما ، یا از طریق ایمیل: [email protected]؛ (ii) Deutsche Bank Securities Inc. ، 60 وال استریت ، نیویورک ، نیویورک 10005 ، توجه: Prospectus Group ، یا با تماس با 1-800-503-4611 یا از طریق ایمیل در [email protected]؛ (III) جی پی مورگان اوراق بهادار LLC ، توجه: میز سرمایه گذاری درجه سرمایه گذاری با شماره تلفن 1-212-834-4533 یا (iv) Wells Fargo Securities، LLC، 608 2nd Avenue South، Suite 1000، مینیاپولیس ، مین 55402 ، توجه: خدمات مشتری WFS یا با شماره تلفن 1-800-645-3751 یا از طریق ایمیل از طریق [email protected]. سرمایه گذاران همچنین می توانند با مراجعه به EDGAR در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آدرس www.sec.gov این اسناد را به صورت رایگان دریافت کنند.

اخبار مرتبط  شیرین کننده های پلیول اندازه بازار ارزش 9.3 میلیارد دلار تا سال 2027

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچگونه فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر.

درباره فدرال املاک
فدرال ریالتی یک رهبر شناخته شده در مالکیت ، بهره برداری و بازسازی املاک خرده فروشی با کیفیت بالا است که در درجه اول در بازارهای بزرگ ساحلی واقع شده است ایالت واشنگتن. به بوستون همچنین سانفرانسیسکو و لس آنجلس. مأموریت فدرال ریلتی که در سال 1962 تاسیس شد ، ارائه رشد پایدار و طولانی مدت از طریق سرمایه گذاری در جوامع متمکن و مرفه است که تقاضای خرده فروشی بیش از میزان عرضه است. تخصص آن شامل ایجاد محله های شهری با کاربردهای متفاوت مانند سانتانا ردیف که در سان خوزه ، کالیفرنیا، پایک و رز در بتسدا شمالی ، مریلند و مونتاژ ردیف در سامرویل ، ماساچوست. این محیط های منحصر به فرد و پر جنب و جوش که ترکیبی از خرید ، ناهار خوری ، زندگی و کار است ، تجربه ای از مقصد را فراهم می کند که توسط جوامع مربوطه ارزشمند است. 104 املاک فدرال ریلتی شامل تقریباً 2900 مستاجر ، در 24 میلیون فوت مربع و تقریباً 2800 واحد مسکونی است.

فدرال ریالی سود سهام سه ماهه خود را به سهامداران خود برای 53 سال متوالی افزایش داده است که طولانی ترین رکورد در صنعت REIT است. فدرال ریالی یکی از اعضای شاخص S&P 500 است و سهام آن با نماد FRT در NYSE معامله می شود.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی ماکادامیا در CAGR 6.8٪ در دوره پیش بینی (2020-2025) رشد کند.

زبان بندر امن
برخی از موارد مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی را می توان اظهاراتی آینده نگرانه در معنای قوانین اوراق بهادار فدرال دانست. اگرچه فدرال ریالتی معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر بر اساس فرضیات معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. این عوامل شامل فاکتورهای خطر توصیف شده در گزارش سالانه ما در فرم 10-K است که در تاریخ ارائه شده است ، اما به آنها محدود نمی شود 10 فوریه 2020 و گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q ، و شامل موارد زیر است:

  • خطراتی وجود دارد که مستاجر ما اجاره پرداخت نمی کند ، ممکن است زود تخلیه شود یا ممکن است ورشکستگی کند یا اینکه ما نمی توانیم اجاره ها را تمدید کنیم و یا با انقضا مدت اجاره ها فضای اجاره را دوباره آزاد کنیم.
  • خطراتی که ممکن است قادر به ادامه کار یا تأییدیه های لازم برای هرگونه پروژه بازسازی یا نوسازی نباشیم ، و اینکه اتمام پروژه های پیش بینی شده یا در حال اجرا برای بازسازی یا نوسازی املاک که ما آنها را دنبال می کنیم ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد ، تکمیل آنها به زمان بیشتری نیاز دارد یا انجام آنها انجام نمی شود همانطور که انتظار میرفت؛
  • این خطر وجود دارد که ما مقدار قابل توجهی را در پروژه های توسعه زمینی سرمایه گذاری کنیم که ممکن است برای ارائه جنبه های مهم برخی از پروژه ها به اشخاص ثالث وابسته باشد ، مستلزم صرف هزینه قابل توجهی در زیرساخت ها است و دریافت بودجه عمومی را که متعهد شده است ، انجام داده است کاملاً تأمین شده
  • خطرات معمولاً مرتبط با صنعت املاک و مستغلات ، از جمله خطراتی که ممکن است سطح اشغال در املاک ما و میزان اجاره ای که از املاک خود دریافت می کنیم کمتر از حد انتظار باشد ، و ممکن است خریدهای جدید همانطور که انتظار می رود نتوانند انجام دهند ، در نتیجه رقابت برای خریدها ممکن است باشد در افزایش قیمت برای خریدها ، هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری دوره ای یا بازسازی فضا ، بیمه و سایر عملیات ممکن است افزایش یابد ، ممکن است مسائل زیست محیطی در املاک ما ایجاد شود و منجر به هزینه های پیش بینی نشده شود ، و به دلیل نامناسب بودن املاک و مستغلات ، در صورت لزوم ممکن است نتوانیم املاک را بفروشیم.
  • اگر نتوانیم سرمایه اضافی بدست آوریم خطراتی را محدود می کند که رشد ما محدود شود.
  • خطرات تأمین مالی با شرایطی که برای ما قابل قبول باشد ، توانایی ما در تحقق میثاق های مالی موجود و محدودیت های اعمال شده توسط این میثاق ها بر عملکرد ما ، و احتمال افزایش نرخ بهره که منجر به افزایش هزینه بهره می شود.
  • خطرات مربوط به وضعیت ما به عنوان یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، که معمولاً به عنوان REIT نامیده می شود ، برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال ، مانند وجود مقررات پیچیده مالیاتی مربوط به وضعیت ما به عنوان REIT ، اثر تغییرات آینده در الزامات REIT به عنوان نتیجه قانون جدید و عواقب نامطلوب عدم صلاحیت به عنوان REIT ؛
  • خطرات مربوط به بلایای طبیعی ، تغییرات آب و هوایی و بحران های بهداشت عمومی (مانند شیوع و گسترش COVID-19) و اقداماتی که دولت های بین المللی ، فدرال ، ایالتی و محلی ، آژانس ها ، مقامات انتظامی و / یا بهداشت از آن استفاده می کنند تا آنها را برطرف کنید ، ممکن است یک یا چند مورد از خطرات فوق را تشدید یا تشدید کند و به طور قابل ملاحظه ای ما را مختل یا مانع از فعالیت تجاری خود در دوره عادی برای مدت طولانی کند.
اخبار مرتبط  قرص آپوتکس با انتشار فراخوان داوطلبانه در سراسر کشور از قرص های متفورمین هیدروکلراید با انتشار 500 میلی گرم به دلیل تشخیص N-nitrosodimethylamine (NDMA)

با توجه به این عدم قطعیت ، خوانندگان هشدار داده می شوند که به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه ما ، از جمله گفته های این بیانیه مطبوع ، اعتماد بیش از حد نکنند. ما به استثنای قانون ، قول نمی دهیم که در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، هر یک از اظهارات آینده نگر را به روز کنیم. شما باید خطرات موجود در گزارش سالانه ما را در فرم 10-K ، ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ 10 فوریه 2020 و گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q.

سوالات:
برندا پومار، مدیر ارتباطات شرکتی
301.998.8316 / [email protected]

SOURCE اعتماد سرمایه گذاری فدرال املاک

لینک های مربوطه

http://www.federalrealty.com