پیروزی کامل Choirock Mecard در تمام اختلافات جهانی ثبت اختراع علیه Spin Master

سئول، کره جنوبی، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مارک اسباب بازی Mecard ، که با فناوری انحصاری متعلق به شرکت اسباب بازی کره ای Choirock Contents Factory Co.، Ltd. ساخته شده است ، در تمام اختلافات جهانی ثبت اختراع علیه Spin Master ، Ltd. ، یک کانادایی ، یک پیروزی کامل کسب کرد. شرکت اسباب بازی جهانی.

در سال 2018 ، اسپین مستر از یک شرکت اسباب بازی سازی ایالات متحده ، Mattel ، Inc شکایت کرد ایالات متحده، کانادا، استرالیاو غیره ، با این ادعا که اسباب بازی های Mecard حق ثبت اختراعات “Bakugan” Spin Master را نقض کرده است. Mattel از طریق مجوز خود از Choirock اسباب بازی های Mecard را در آن کشورها توزیع می کرد. اما دعاوی Spin Master با مانع ورود مکارد به بازار جهانی مواجه شده است.

که در مارس 2019، در پاسخ به دعاوی Spin Master ، چویروک پرونده را طرح کرد inter partes دادخواستها را قبل از دادگاه تجدیدنظر و تجدیدنظر در زمینه ثبت اختراعات ایالات متحده (PTAB) بررسی کنید ، اعتبار سه اختراع ثبت شده Spin Master در ایالات متحده “Bakugan” را به چالش می کشد. Spin Master ادعا کرد مکارد این سه حق ثبت اختراع را نقض کرده است. که در سپتامبر 2020، PTAB حکم داد که تمام ادعاهای به چالش کشیده شده هر یک از حق ثبت اختراعات “باوگان” قابل انعطاف نیست. بسیار نادر است که PTAB تمام ادعاهای مورد اعتراض چندین اختراع ثبت شده خانوادگی را مانند این نمونه باطل کند. این احکام با تأیید اینکه حق ثبت اختراعات Spin Master “Bakugan” فاقد قابلیت ثبت اختراع است ، زیرا چیزی بیش از فناوری های اسباب بازی شناخته شده قبلی یا شناخته شده نیست ، پیروزی کامل Choirock را به دست آورد.

اخبار مرتبط  شرکت Harborside به روزرسانی در پرونده های صورتهای مالی را ارائه می دهد

قبل از این احکام ، دادگاه ایتالیا (اتحادیه اروپا) و دیوان عالی کشور چین همچنین حکم داد که حق ثبت اختراع Spin Master در اتحادیه اروپا قابل انعطاف نیست و اسباب بازی های “Mecard” به ترتیب حق ثبت اختراع چینی Spin Master را نقض نمی کنند. به طور خاص ، میلانو دادگاه ایتالیا ادعا کرد که ادعاهای اصلی حق ثبت اختراع Spin Master در اتحادیه اروپا که شبیه ادعاهایی است که Spin Master در سایر دعاوی از آن استفاده کرده غیر قابل ثبت است. به همین ترتیب ، چویروک در دادخواست نقض حق اختراع ثبت شده توسط Spin Master در دادگاه عالی چین. این پیروزی در چین تأیید کرد که حق ثبت اختراع “Mecard” اصالت و خلاقیت خود را دارد کاملا متفاوت از حق ثبت اختراع “Bakugan”. بر این اساس ، چویروک با موفقیت تمام موانع مربوط به ثبت اختراعات Spin Master “Bakugan” را در تجارت جهانی خود برای اسباب بازی های “Mecard” از بین برد. اسباب بازی های “Mecard” مکانیزم منحصر به فردی را به کار می گیرند که با بلند کردن کارتی که سطح پایین کارت در معرض آن قرار می گیرد ، اسباب بازی را متحول می کند. این سازوکار اولین سازه در نوع خود در جهان است.

اخبار مرتبط  Kroger به توافق آزمایشی با اتحادیه های محلی UFCW برای بهبود امنیت و ثبات مزایای بازنشستگی در آینده برای همکاران رسیده است

چویروک دارای حقوق مالکیت معنوی مرتبط با اسباب بازی های “Mecard” است. چویروک اعلام کرد که “بر اساس پیروزی ما در اختلافات Spin Master ، که مانع تجارت شرکت شده بود ، این شرکت با شرکای مختلف در سراسر جهان دیدار و گفتگو خواهد کرد تا راه اندازی مجدد Mecard در بازار جهانی را تسریع کند. چویروک اظهار داشت که” این شرکت به تقویت اختراع ثبت شده خود برای اسباب بازی های Mecard با توجه به مکانیسم منحصر به فرد آنها در نمایش سطح پایین کارت هنگام تبدیل ادامه خواهد داد. “چویروک همچنین اظهار داشت که” مانند اختلافات Spin Master ، این شرکت اقدامات محکمی را علیه هرگونه بی موردی انجام خواهد داد یا ادعای نادرست تخلف علیه Choirock و به طور فعال از IP خود محافظت می کند. ”

اخبار مرتبط  Bunge محدود برنامه ها انتشار سه ماهه دوم سال 2020 و کسب کنفرانس

درباره Choirock

Choirock Contents Factory Co.، Ltd. خالق و ارائه دهنده محتوای پیشرو کره است. Choirock در زمینه برنامه ریزی و توسعه اسباب بازی ها ، انیمیشن ها و تجارت با مجوز بسیار تخصص دارد و به ایجاد محتوای منحصر به فرد و ابتکاری مانند Turning Mecard® ، Dino Mecard® ، Ghost Mecard® ، Bbasha Mecard® ، Hello Carbot® ، Hello Carbot اختصاص دارد Koong® ، Hello Carbot Mini® ، SofyRuby® ، My Friend Koriri® ، Bite Choicar® و بسیاری دیگر. چویروک متعهد است که “Delight To Play” را برای کودکان و خانواده ها فراهم کند. به ما در سایت www.choirockcf.com آنلاین مراجعه کنید.

SOURCE Choirock Contents Factory Co.، Ltd.