طرفداران 24 مخالف با حمایت از قانون ورود به حریم خصوصی ، در رای کلیدی دادگاه پیروز شدند

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در تصمیمی روز گذشته مبنی بر لغو رای دادگاه بدوی ، کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر ناحیه سوم قانون حمله به حریم خصوصی کالیفرنیا را که یکی از قوی ترین قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده در ایالت ما است ، تأیید کرد.

دادگاه استیناف به استناد خلاصه ای که توسط چهار سازمان از رهبران کمپین نه در پیشنهاد 24 ارائه شده است ، اشاره کرد. هر چهار گروه سابقه طولانی در ایستادگی برای حفظ حریم خصوصی مصرف کننده دارند.

دادگاه اعلام كرد كه با استدلال ما موافقت كرد كه تماس هاي تلفني از طريق تلفن هاي اينترنتي يا تلفن هاي VoIP تحت قانوني قرار دارند كه ضبط مخفيانه تماس هاي تلفني را ممنوع مي كند.

طرفداران 24 مخالف فدراسیون مصرف کننده کالیفرنیا، Consumer Action ، TURN – شبکه اصلاح برنامه های خدمات ، و مصرف کنندگان برای اطمینان و ایمنی خودرو مختصری را به همراه مجوز حقوقی حفظ حریم خصوصی به دادگاه تجدیدنظر ارائه کردند تا دادگاه را متقاعد کند که از حمایت حیاتی برخوردار شودs که قانون تهاجم به حریم خصوصی پیش بینی کرده است کالیفرنیا مصرف کنندگان (PRC در Prop 24 خنثی است).

اخبار مرتبط  بینش های موجود در بازار جهانی ظروف هیدراتاسیون تا سال 2027

“همان مدافعان مصرف کننده که از حقوق حریم خصوصی مخابرات شما در دادگاه محافظت می کردند اکنون با Prop 24 مخالفت می کنند زیرا این یک اقدام کاهش حریم خصوصی است” ریچارد هولبر، رئیس فدراسیون مصرف کننده از کالیفرنیا اظهار داشت.

قضیه این است Gruber v. Yelp. در میان سایر اجزای رای دادگاه بدوی که دادگاه تجدیدنظر را لغو کرد ، به خلاصه پرونده مخالفان Prop 24 اشاره کرد:

“ما خلاصه های amicus curiae را از دو گروه پذیرفته و در نظر گرفته ایم. اولین گزارش مختصر ، که توسط فدراسیون مصرف کننده ارائه شده است کالیفرنیا، مصرف کنندگان برای قابلیت اطمینان و ایمنی خودرو ، تصفیه حقوق خصوصی ، اقدامات مصرف کننده و شبکه اصلاح برنامه (از این پس ، amici مصرف کننده) ، علیه این نتیجه دادگاه رسیدگی می کند که VoIP به عنوان یکی از دستگاه های مخابراتی مشخص شده در بخش 632.7 کیفیت ندارد. [the strongest enforcement provision of the Invasion of Privacy Act] اما در مورد مناسب بودن قضاوت مختصر به نفع Yelp موضعی نمی گیرد. به دلایلی که در زیر بحث شده است ، ما با استفاده از مصرف کننده موافقت می کنیم که دادگاه بدوی در یافتن سیستم VoIP Yelp در حوزه بند 632.7 قرار ندارد. ” Gruber v. Yelp ، کالیفرنیا دادگاه تجدیدنظر ، منطقه سوم تجدیدنظر ، بخش 3 ، A155063 ، دارای مجوز برای انتشار 7 اکتبر 2020. (تأکید اضافه شده است).

اخبار مرتبط  دادگاه ولسوالی در دعاوی بیمه COVID-19 حکم به نفع صاحبان مشاغل صادر می کند

بر اساس گزارش های خبری ، در آگوست 2019تقریباً در همان زمان که مخالفان Prop 24 برای بازگرداندن حقوق حریم خصوصی شما به دادگاه رفتند ، سرمایه دار حامی مالی Prop 24 به طور مخفیانه با یک لابی برای Experian ، یکی از بزرگترین آژانس های گزارش دهنده اعتبار کشور با دسترسی به داده های مالی 335 میلیون آمریکایی ، مکاتبه می کرد . Experian به دنبال تغییر در Prop 24 به بود حریم خصوصی محدودیت های موجود در قانون فعلی در مورد گزارش های اعتبار تجاری. طبق ایمیلی که توسط یک خبرنگار تحقیقی بدست آمده است ، آنها توافق کردند که زبانی را در Prop 24 قرار دهند که این محدودیت های حریم خصوصی را تضعیف کند.1

اخبار مرتبط  شركت Valens با خانه تجاری Cannabis آگاه اجتماعی ، برندهای TREC و ارائه به روزرسانی در مورد فعالیت NCIB توافق نامه تولید سفارشی را ارائه می دهد.

“رای دهندگان باید توجه داشته باشند كه سازمان هایی كه بارها و بارها برای محافظت از حریم خصوصی شما حضور پیدا می كنند با Prop 24 مخالفت می كنند. اما هنگامی كه حریم خصوصی میلیون ها كالیفرنیایی در تعادل بود ، حامی مالی Prop 24 در حال انجام بحث های مخفیانه با یك شركت بزرگ بود تا هولوبر اظهار داشت:

1 https://www.protocol.com/inside-california-privacy-law-redo

SOURCE مردم کالیفرنیا برای حفظ حریم خصوصی – هیچ پیشنهادی 24