شرکت Primo Water از قصد خود برای قرار دادن 450 میلیون یورو اسکناس بزرگ خبر داد

TAMPA، فلوریدا ، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Primo Water (NYSE: PRMW) (TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Primo Water Holdings Inc (“صادرکننده”) ، با توجه به شرایط بازار و سایر شرایط مرسوم ، در نظر دارد مبلغ اصلی 450 میلیون یورو اسکناس های ارسالی بدهی سال 2028 را قرار دهد ( “یادداشت ها”) در یک مکان شخصی. یادداشت ها و تضمین های مربوطه توسط خریداران اصلی فقط به افرادی ارائه می شود که به طور منطقی می توان طبق قانون 144A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، خریداران سازمانی را واجد شرایط دانست ( “قانون اوراق بهادار”) ، و برای برخی از افراد غیر آمریکایی که مطابق با مقررات S قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در عملیات دریایی شرکت می کنند و ، اگر یک سرمایه گذار مقیم یک کشور عضو باشد از منطقه اقتصادی اروپا (“EEA”) یا انگلستان (“UK”) ، فقط برای چنین سرمایه گذار اگر سرمایه گذار معتبر باشد (به معنای ماده 2 (e) مقررات ( اتحادیه اروپا) 2017/1129 (“آیین نامه آگهی نامه”). تضمین اسکناس توسط پریمو و برخی از شرکتهای تابعه موجود آن که تحت تسهیلات اعتباری ارشد شرکت بدهکار هستند ، 5.50٪ اسکناس ارشد سررسید 2024 (“یادداشت های 2024”) ) و 5.50٪ یادداشت های ارشد به دلیل 2025.

ناشر قصد دارد با استفاده از سود خالص این پیشنهاد ، همراه با وام های گرفته شده تحت تسهیلات اعتباری گردان شرکت ، برای بازخرید کلیه اسکناسهای 2024 معوقه پریمو و پرداخت حق بیمه ، کارمزد. و هزینه های مربوطه (“رستگاری”).

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله پیشنهاد خرید یا درخواست پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار و همچنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی باشد ، نیست. ، درخواست یا فروش غیرقانونی است.

یادداشت ها و وثیقه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هیچ قانون اوراق بهادار دولتی به ثبت نرسیده اند و مگر اینکه ثبت شده باشند ، نمی توانند در ایالت ها قرار بگیرند یا بفروشند. متحد ، به استثنای یک معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه بازخرید یادداشت های 2024 نیست. یادداشت ها را می توان در تاریخ قرار داد و فروخت کانادا در ارتباط با استقرار خصوصی در استانهای خاص برای سرمایه گذاران معتبر بر اساس معافیت های موجود از الزامات مربوط به اعلامیه قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا.

اخبار مرتبط  قابلیت جهانی زنجیره تأمین قدرت Suning در موفقیت خود در طول 618 جشنواره خرید میان سال در چین است

سلب مسئولیت

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 اصلاح شده است. این اظهارات انتظارات مدیریت از آینده را بر اساس برنامه ها ، برآوردها و پیش بینی ها در زمانی که پریمو این اظهارات را بیان می کند بیان می کند. گزاره های آینده نگر خطرات و عدم قطعیت های ذاتی را شامل می شوند ، و پریمو به شما هشدار می دهد که چندین عامل مهم می توانند نتایج واقعی را از نتایج مندرج در این بیانیه آینده نگر متفاوت کنند. اظهارات رو به جلو موجود در این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات صادر کننده در مورد قصد خود برای توزیع یادداشت ها ، مقدار اصلی و تاریخ سررسید یادداشت ها و استفاده توسط صادر کننده سود خالص این یادداشت ها. اظهارات رو به جلو بر اساس فرضیاتی درمورد توانایی و زمان تحقق شرایط بستن پیشنهاد یادداشت ها و تکمیل رستگاری و همچنین برنامه ها و برآورد های فعلی مدیریت است. مدیریت معتقد است که این فرضیات معقول است ، اما هیچ صحت و اطمینان نمی تواند درستی باشد. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به بیانیه های آینده نگر ، كه فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. به خوانندگان توصیه می شود که اطلاعات مختلف افشا شده را با دقت بررسی و در نظر بگیرند ، از جمله عوامل خطر موجود در گزارش سالانه پریمو در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه آن ، فرم 10-Q ، و همچنین سایر اسناد ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. پریمو متعهد نمی شود که این اظهارات را با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده به روز کند یا اصلاح کند ، مگر اینکه به صراحت قانون قابل اجرا باشد.

این سند به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار در ایالات متحده نیست و همچنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی است که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد. یادداشت ها فقط در ایالات متحده فروخته می شوند اگر تحت قانون اوراق بهادار ثبت شده باشند یا از ثبت معاف باشند. ارائه یادداشت های توصیف شده در این اطلاعیه و هر گونه وثیقه مربوطه تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده و نخواهد شد و بنابراین ، هرگونه ارائه یا فروش یادداشت و این ضمانت ها نمی تواند باشد حقایق فقط در ارتباط با معامله ای که از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار معاف است.

اخبار مرتبط  کارخانه های آبجو سازی مونیخ و خانواده Oktoberfest سلام خود را به جهانیان می فرستند

حرفه ای های MiFID II / فقط ECP / بدون حق بیمه کودک – بازار هدف تولید کننده (حاکمیت محصولات MiFID II) مختص طرف مقابل و مشتریان حرفه ای واجد شرایط (کلیه کانال های توزیع) است. هیچ سند اطلاعات اصلی PRIIPS (KID) تهیه نشده است زیرا در دسترس سرمایه گذاران خرده فروشی در EEA یا انگلیس نیست.

تبلیغ یادداشت ها در انگلیس با قانون خدمات مالی و بازارهای 2000 (“FSMA”) محدود شده است ، بنابراین یادداشت ها برای عموم مردم در انگلستان تبلیغ نمی شوند. این اطلاعیه فقط برای افرادی توزیع می شود که من دارای تجربه سرمایه گذاری حرفه ای به مفهوم بند 19 (5) قانون خدمات مالی و بازارها 2000 (ارتقا 2000 مالی) دستور 2005 ، اصلاح شده است ، (“دستور ارتقا Financial مالی”) ، (ii) که مشمول ماده 49 (2) (الف) تا (د) (شرکت های با ارزش خالص بالا ، انجمن های بدون شرکت و غیره) از حمایت مالی می باشد سفارش یا (iii) دعوت نامه یا انگیزه ای برای انجام فعالیت سرمایه گذاری به مفهوم ماده 21 FSMA در رابطه با انتشار یا فروش اوراق بهادار به چه ترتیب ممکن است به طور قانونی ابلاغ شود یا لازم باشد که به آنها ابلاغ شود (همه این افراد به عنوان “افراد داده” در نظر گرفته می شوند). این اطلاعیه فقط به افراد داده داده می شود و نباید توسط کسی که یک فرد داده نیست انجام شود. هرگونه فعالیت سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری مشمول این سند فقط برای اشخاص مربوط قابل دسترسی است و فقط با اشخاص مربوط انجام می شود.

اخبار مرتبط  AutoNation گزارش نتایج ثبت شده در همه زمان ها

علاوه بر این ، اگر و به میزانی که چنین اطلاعیه ای در آن ابلاغ شود یا پیشنهاد اوراق بهاداری که مربوط به آن است ، هر کشور عضو EEA یا انگلستان ، چنین اطلاعیه ای و پیشنهاد هرگونه امنیت قابل انتقال توصیف شده در اینجا برای افرادی از آن کشور عضو که “سرمایه گذاران واجد شرایط” به معنای آئین نامه اعلامیه هستند (یا کسانی که افراد دیگری هستند که پیشنهاد می تواند به طور قانونی به آنها خطاب شود) خطاب است و نباید در آن حالت توسط دیگران مورد استفاده و اعتماد قرار نگیرد. پیشنهاد و فروش یادداشت ها مطابق با استثنایی که در آیین نامه مربوط به تعهد تولید دفترچه پیشنهاد اوراق بهادار در نظر گرفته شده است ، انجام می شود. این اطلاعیه به معنای آگهی نامه و نه پیشنهادی برای عموم به منزله اعلامیه نیست.

ممنوعیت فروش سرمایه گذاران خرده فروشی در کشورهای EEA و پادشاهی متحده

این یادداشت ها قرار نیست به هیچ وجه در EEA یا انگلستان در اختیار یک سرمایه گذار خرده فروشی قرار گیرند ، فروخته شوند یا در دسترس قرار بگیرند و نباید هم باشند. برای این اهداف ، یک سرمایه گذار خرده فروشی به شخصی گفته می شود که یکی (یا بیشتر) از موارد زیر باشد: (i) مشتری خرده فروشی به معنای ماده 4 (1) (11) دستورالعمل 2014 / 65 / EU (“MiFID II”) ؛ یا (ii) مشتری به معنای دستورالعمل 2016/97 اتحادیه اروپا (با اصلاح یا جایگزین “بخشنامه توزیع بیمه”) ، در صورتی که این مشتری به معنای مشتری حرفه ای در نظر گرفته نشود ماده 4 ، پاراگراف 1 ، نقطه 10 MiFID II ، یا (iii) به عنوان یک سرمایه گذار معتبر به معنای آیین نامه منشور. بنابراین ، هیچ سند اطلاعات کلیدی مورد نیاز مقررات (EU) N وجود نداردای 1286/2014 (با اصلاح “مقررات PRIIPS”) برای ارائه یا فروش یادداشت ها یا در غیر این صورت قرار دادن آنها در اختیار سرمایه گذاران خرده فروشی در EEA یا انگلستان ، آماده کردن. بنابراین ، ارائه یا فروش یادداشت ها یا در دسترس قرار دادن آنها به روش دیگری برای هر سرمایه گذار خرده فروشی در EEA یا انگلستان ممکن است طبق مقررات PRIIPS غیرقانونی باشد.

لینک های مربوطه

www.primowatercorp.com

SOURCE Primo Water Corporation