هنرمند پتی ریشفورت خط تولید جدیدی را برای نمایش پرتره های سیلوئت با نور کاملاً جدید معرفی می کند

ریچموند ، تگزاس، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پتی ریشفورت هنرمندی است که در پشت خلاقیت های جدید Heart Letters قیچی “Let It Shine” ساخته شده است. او دست های خود را برش می دهد و اکنون موارد جدید زیادی را برای نمایش هر نمایه سفارشی ارائه می دهد تا چراغ های کوچک مادر بتواند بدرخشد!

اخبار مرتبط  Milano Colori اسپری ، ژل و دستمال سفره نسل بعدی را از یک کنسرسیوم صنعتی علیه Corona ، همه با Polygiene ViralOff راه اندازی کرد.

این کالاهای براق جدید شامل یک شمع Campfire است. لیوان اردوی قلع؛ بالش های “glamping” پولک؛ مهر و موم برنجی ژورنالهای فویل طلا؛ تمبرهای آدرس؛ قاب شناور فلزی طلا؛ و نقره های نقره PMC تراشیده شده با دست – همه با سایز کودک ، نامزد ، حیوان خانگی و غیره قابل تنظیم هستند.

“بسیاری از افراد ادعا می كنند كه هنرمند سیلوئت هستند اما فقط تصاویر را ردیابی می كنند – برخی از آنها مهارت هنری دارند و این باعث می شود كه سیلوئت ها قابل رویت و رواج داشته باشند – اما من نمی خواهم مردم فراموش كنند كه این شكل هنری شگفت انگیز از دهه 1700 وجود دارد فرانسه پتی می گوید: “بدون استفاده از ردیابی یا ترسیم ، فقط می توان چشم و چشم را تنظیم کرد.”

ریز ویترسپون در کتابش می گوید ویسکی در لیوان چای، “اگر حرکت نمی کند ، آن را مونوگرام کنید.” پتی دوست دارد بگوید: “اگر یک مونوگرام بتواند آن را علامت گذاری کند ، یک سیلوئت می تواند آن را بالا بکشد!”

محصول اصلی موضوع “بگذارید بدرخشد” ، دیسک های فلزی گرانبها است که توسط هنرمند حک شده است تا تضاد چشمگیری بین فلز صیقلی و پروفیل های منقوش حکاکی شده دستی ایجاد کند که به نور برق می درخشند. آویزهای فلزی در نقره استرلینگ موجود خواهد بود 14 کیلو طلا پر شده ، و 14 کیلو رز طلای پر شده هنگام نگاه کردن به عکس پروفایل یا شخصی که برای او به صورت زنده یا در یک جلسه مجازی نشسته است ، دست اول هنرمند یک شکل سنتی از موضوع را قطع می کند. پس از تأیید ، هنرمند طرح کلی را به آویز منتقل می کند و مشخصات شخصی آنها را برای شخصی سازی هر دیسک حک می کند. بدون لیزر! پتی می گوید: “سیلوئت آرم نیست که بتوان آن را به عنوان یادگاری در آورد – این شخصی است و سزاوار تمایل یک هنرمند است.”

وقتی از او پرسیدند که چطور این کار را انجام داده است ، وی پاسخ داد ، “هنگامی که شوهرم به سرطان مرحله 4 مبتلا شد ، به من گفتند که باید پسرم را به تنهایی بزرگ کنم. من تصمیم گرفتم که شبح ها راهی باشد که می توانم به عنوان یک هنرمند پرتره با زندگی کوچکتر زندگی کنم. پرتره سریعتر با مشتری بیشتر. “

پتی از قرنطینه برای سفارش ابزارهای جدید ، خواندن ، یادگیری و صحبت با متخصصان و شروع به حکاکی این جذابیت ها که شامل نه مونوگرام بلکه پروفیل ها است ، استفاده کرد. او از ترکیب تکنیک های خودش برای ایجاد جزئیات ریز مورد نیاز برای ساخت این شاهکارهای کوچک استفاده می کند. اما به همان اندازه كه كوچك هستند ، از این راضی است كه سرانجام راهی برای نشان دادن شبح ها پیدا كرده است ، به گونه ای كه به نظر او شایسته ترینشان است.

https://www.HeartPaperScissors.com

864.350.5123

تصاویر مرتبط

charming-profile.jpg
مشخصات جذاب
این پروفایل های جذاب ، نقاشی های سفارشی ایجاد شده و توسط دست حک شده اند پتی ریشفورت بر روی فلزات گرانبها هر قطعه از حرکت برق می زند و به مادر اجازه می دهد تا نور زندگی خود را به جهانیان نشان دهد! سیلوئت ها به طور سنتی از کاغذ سیاه ساخته می شوند اما در طبیعت ، این تلالو آفتاب است که یک فرد را به صورت سلیقه ای ترسیم می کند. همان تلالو آفتاب است که الهام بخش “بگذارید آن بدرخشد!”

لینک های مربوطه

Silhouettist برای رایان رینولد بلیک لایولی عروسی

SOURCE قیچی کاغذ قلب

لینک های مربوطه

https://www.heartpaperscissors.com