دو سال پس از طوفان مایکل ، نشانه هایی از بهبودی وجود دارد اما کارهای بیشتری باید انجام شود

TALLAHASSEE ، فلوریدا، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – حتی در حالی که طوفان دلتا دو سال پس از طوفان مایکل به منطقه خلیج فارس سرازیر شد ، به عنوان یکی از قدرتمندترین و ویران کننده ترین طوفان هایی که تاکنون در قاره آمریکا رخ داده است ، طرفداران این فلوریدا Panhandle می گویند بهبود منطقه بیش از حد نیست – و ادامه توجه و سرمایه گذاری شدیداً مورد نیاز است.

10 اکتبر دومین سالگرد سقوط طوفان مایکل به عنوان طوفانی وحشیانه در رده 5 – رویدادی که منجر به 50 جان در آن شد فلوریدا، بسیاری از پایگاه نیروی هوایی تیندال، سطح خانه ها را تسطیح کرد و ده ها هزار نفر را بی خانمان کرد ، مدارس را تخریب کرد ، صدها کسب و کار را مسدود کرد و صدها هزار جریب زمین کشاورزی و الوار را از بین برد.

اخبار مرتبط  پادشاه کینگز آغاز آغاز سود سهام سه ماهه منظم با حمایت از نتایج مالی در نیمه اول سال 2020 را اعلام کرد

رئیس سابق مجلس آلن بنسه، رئیس 850 را دوباره بسازید. “ما پیشرفت کرده ایم ، اما هنوز یک راه طولانی و طولانی در پیش است.”

AshBritt زیست محیطی مدیر عامل بریتنی پرکینز کاستیلو، كه شركت آن قسمت عمده آواربرداری را در منطقه انجام داده است ، گفت كه طوفان مایكل بزرگترین و طولانی ترین مأموریت آواربرداری را نشان می دهد – هنوز هم پس از دو سال ادامه دارد ، در مقایسه با پاکسازی كاترینا در طول سال.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی برای مناقصه نقدی عمومی برای همه سهام در نلس را اعلام کرد

کاستیلو گفت: “طوفان مایکل به همان اندازه که ما مشاهده کرده ایم یک رویداد تولید آوار بود. مایکل چالش های قابل توجهی برای آواربرداری بر پایه آب و زمین ایجاد کرد ، و بقایای زیادی از مناطق حساس به محیط زیست خارج شد.”

AshBritt Environment سرمایه گذاری کرد 750،000 دلار برای کمک به بازسازی مرکز حمایت از کودکان ساحل خلیج فارس ساختمان درمان تروما درمانی در پاناما سیتی. این تأسیسات در مایکل آسیب زیادی دید و در حال ترمیم و بهره برداری کامل تا پایان سال است.

مدیر سابق FEMA کریگ فوگی گفت: الگوی پدیدار شرایط شدید آب و هوایی باعث شده است توجه کشور از فاجعه به فاجعه تغییر کند ، خطر قابل توجهی ایجاد می کند که منطقه ای مانند فلوریدا Panhandle می تواند قبل از بهبود کامل فراموش شود.

اخبار مرتبط  چگونه یک شرکت Vape در مبارزه با Coronavirus در حال کمک است

فوگیت گفت: “بهبودی از طوفان ویرانگری مانند طوفان مایکل دو سرعت نیست – بلکه یک ماراتن است.” “حتی در هنگام مقابله با بلایای جدید مانند طوفان سالی و دلتا ، رهبران و ساکنان ما باید به پشتیبانی خود ادامه دهند که به Panhandle اجازه می دهد تا به طور کامل بهبود یابد و از مارپیچ مرگ جلوگیری کند. بدون تمرکز مداوم ، عواقب اقتصادی می تواند دوام بیاورد. برای نسل ها.”

کنفرانس را مشاهده کنید یا برگه حقایق را مشاهده کنید.

SOURCE بازسازی 850

لینک های مربوطه

https://www.rebuild850.org