گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

طبق این مطالعه ، 77٪ والدین فکر می کنند که هتل ها باید گزینه های سالم تری را در فهرست های کودکان ارائه دهند. در همین حال ، 79٪ گزارش دادند که یک منوی جذاب ، متنوع و سالم برای کودکان تجربه آنها را بهبود می بخشد و به آنها آرامش می دهد که حتی در تعطیلات ، آنها انتخاب های غذایی مناسبی دارند. والدین همچنین گفتند که کودکانشان بیشتر در هنگام تعطیلات با سه غذای پرمصرف در جهان توسط مسافران جوان غذای نامرغوب می خورند: پیتزا – 44٪ ، ناگت مرغ – 35٪ و سیب زمینی سرخ کرده – 32٪. علیرغم گزینه های محدودی که به طور کلی در دسترس است ، 58٪ والدین اظهار داشتند که هنوز در تلاشند اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان در تعطیلات خوب غذا می خورند.

اخبار مرتبط  LC Waikiki Kenya مدل فروش مستقیم را در اینستاگرام خود اجرا می کند

هنگام اظهار نظر در مورد منوی جدید FoodieKiDS ، مایکل الیس، مدیر آشپزی گروه جمیرا ، گفت: “آشپزهای با استعداد ما یک منوی خلاقانه با لمس سالم ایجاد کرده اند که می دانیم برای کودکان جذاب خواهد بود ، زیرا برخی از مشتریان کوچک در ایجاد آن به ما کمک کرده اند. ما متوجه شدیم که هنگام تهیه و ارائه به روشی جذاب ، غذاهای ما با میوه و سبزیجات بیشتر ، گزینه های غلات کامل و نمک کمتر موفقیت چشمگیری داشتند. در جمیرا ، ما دوست داریم کارهای مختلف را در وعده های غذایی انجام دهیم و همیشه تلاش می کنیم تا نیازهای مداوم مهمانان خود را برآورده کنیم تا آنها لذت ببرند از وقت خود با ما بیشترین استفاده را ببرید. FoodieKiDS نه تنها باعث آرامش خاطر والدین می شود بلکه باعث می شود اقامت شما به یاد ماندنی تر شود. “

اخبار مرتبط  عروس دیوید دنی لوچاک را به عنوان مدیر ارشد فناوری معرفی کرد

قبل از راه اندازی ، FoodieKiDS بصورت آزمایشی در اقامتگاه اصلی خانواده ، هتل ساحلی جمیرا در دسترس خواهد بود. برای جشن ، وعده های غذایی برای کودکان زیر 16 سال در طول اقامت آنها در هتل با والدین خود تا 31 اکتبر 2020 در بسته Ultimate Staycation رایگان خواهد بود.

اخبار مرتبط  گزارش ساندویچ فروشی Capriotti از رشد همه جانبه سه ماهه دوم در میان همه گیر

www.jumeirah.com/FoodieKiDS.

درباره گروه جمیرا:

جمیرا گروپ ، عضو دبی هولدینگ و یک شرکت جهانی هتل لوکس ، یک مجموعه کلاس جهانی با بیش از 26 ملک (با بیش از 6500 کلید) در سراسر خاور میانه (از جمله برجسته برج العرب جمیرا) اداره می کند ) ، اروپا و آسیا و سایر املاک در حال ساخت در سراسر جهان.

www.jumeirah.com /Jumeirahgroup

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=z-2Mhv7I7_U
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307945/Jumeirah__FoodieKiDS.jpg

نتایج خاص بازار موجود است – تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

تماس با: ریم دیاب ، [email protected]، +97155 702 6267

SOURCE هتل ها و استراحتگاه های جمیرا

SOURCE هتل ها و استراحتگاه های جمیرا