تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

جلب رضایت کافی از نیکوتین از vape یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر کاربران در هنگام انتخاب محصولات است و همچنین یک نقطه درد اصلی برای کاربران محسوب می شود. این پروژه قصد دارد با توسعه مدل های حیوانی ، تجزیه و تحلیل عوامل کلیدی موثر بر کارایی در فرآیند انتقال نیکوتین در سطح عمیق تر ، و ارائه پشتیبانی علمی برای توسعه فناوری جدید اتمیزه سازی در آینده ، در مورد رضایت از نیکوتین تحقیق کند. در حال حاضر ، آزمایشات مربوطه وارد مرحله آماده سازی شده اند.

گرایش به رهبری این علم

بر اساس نوآوری علمی ، بهینه سازی و ارتقا continuous مداوم تجربه vaping منابع رشد سریع تأثیر صنعت در حال ظهور vaping هستند. در GTNF 2020 Virtual که به تازگی به پایان رسید ، موضوع “علمی بودن” نیز در دامنه بحث گسترده قرار گرفت. بهینه سازی بازده انتقال نیکوتین در جدیدترین دستگاههای تبخیر برای کاهش مداوم محتوای نیکوتین در طی فرآیند بخار دادن ، در حالی که همان رضایت از نیکوتین را حفظ می کند ، روند عمده ای در توسعه دستگاههای جدید بخار تلقی می شود.

اخبار مرتبط  Ecolog International و Treox به نیروهای خود پیوسته اند تا راه حل ضد عفونی 4.0 Ecolog را در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 بهبود دهند

توسعه سریع ناشی از تحقیقات علمی و نوآوری بی وقفه است

تأکید زیاد بر تحقیقات علمی به SMOORE این امکان را داد تا یک م researchسسه تحقیقاتی بنیادی تأسیس کند که می تواند به طور مستقل آزمایش های مختلف علمی را انجام دهد. اکنون کل سیستم تحقیق بنیادی SMOORE به سه مرکز تحقیقاتی اساسی تبدیل شده است. دامنه تحقیق آنها کاورها جنبه های زیر:

  1. ایجاد روش های آزمایش مطابق یا فراتر از استانداردهای جهانی ، که شامل آزمایش فیزیکی ، تجزیه و تحلیل شیمیایی ، خصوصیات ساختاری ، آزمایش سم شناسی ، آزمایش عملکردی تبخیر و آزمایش کیفیت محصول است.
  2. آمار ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های مربوط به آزمون تجربی. به سرعت پشتیبانی فنی ، راهنمایی های علمی برای حل مسئله و استراتژی های تحقیق و توسعه و سایر بخشهای تجاری را ارائه دهید.
  3. آزمایش های مختلف این شرکت را استاندارد کنید ، یک استاندارد واحد برای دستگاه های بخار ایجاد کنید و از استاندارد یکپارچه کل صنعت پشتیبانی علمی و قدرتمندی را ارائه دهید.
اخبار مرتبط  Keurig دکتر فلفل از بسته شدن پیشنهادات ثانویه سهام مشترک خبر داد

تحقیقات علمی کار مداوم و منظمی است. تحت هدایت علم ، ما اطمینان داریم که کل صنعت vaping می تواند به روشی سالم ، منظم و سریع توسعه یابد. از طریق تحقیقات علمی هدفمند برای بهینه سازی بازده انتقال نیکوتین محصول ، فناوری vaping می تواند لذتی متناسب با زندگی با کیفیت بالا را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

اخبار مرتبط  Changhong نمایشگاه کامل لوازم خانگی هوشمند پرکاربرد در نمایشگاه 127 کانتون آنلاین

واپورسو
واحد بازاریابی
تیم روابط عمومی
میلو لیانگ تلفن: +86 13802253954: [email protected]

منبع VAPORESSO