نمایشگاه کانتون برای دعوت از خریداران جهانی به نسخه 127 خود از تاریخ 15 ژوئن

نمایشگاه کانتون در پاسخ به چالش های فعلی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 در مورد توسعه اقتصادی و اجتماعی ، با همکاری شرکای جهانی خود ، انجمن های کلیدی تجاری بین المللی و شرکت های چند ملیتی همکاری می کند تا خریداران هدفمند را به نمایشگاه آنلاین خود دعوت کند. دعوت از طریق کانال های مختلف ، خریداران عادی را تحت پوشش قرار داده و افرادی که به دلیل محدودیت زمانی و هزینه ای قادر به حضور در نسخه های قبلی نیستند.

علاوه بر این ، این نمایشگاه با دعوت بیشتر خریداران چینی به منظور ارتقاء واردات و همچنین تشویق مصرف داخلی ، دامنه دعوت از خریداران حرفه ای را گسترش می دهد.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو از ابتکار جدید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به سمت آینده خالص انتشار صفر رونمایی کردند

نمایشگاه آنلاین کانتون تمرکز B2B خود را برای فعال کردن تظاهرات متمرکز محصول و ادغام منابع حفظ می کند تا شرکت ها بتوانند بهترین راه حل خود را برای بازار هدف خود بیابند. برای کاهش بیشتر موانع ارتباطی مشاغل آنلاین ، نمایشگاه با ارائه اطلاعات پیش زمینه اعتبار شرکت و پشتیبانی ترجمه چندزبانه ، یک محیط مجازی مذاکره تجاری چهره به چهره ایجاد می کند.

گائو فنگ سخنگوی وزارت بازرگانی خاطرنشان کرد: ده ها هزار خریدار و غرفه داران در این رویداد 10 روزه تعامل و ارتباطات کارآمد خواهند داشت که این امر نه تنها تجربه تهیه یکبار مصرف را برای خریداران تسهیل می کند ، بلکه به غرفه داران نیز کمک می کند. استراتژی های فروش خود را تنظیم کرده و جزئیات تقاضا را از خریداران جمع کنید. بنابراین ، هر دو طرف می توانند برای منابع آینده و تولید خود برنامه ریزی کنند.

اخبار مرتبط  ILS سیستم های مستقل زندگی در مواجهه با سختی ، تعهدات مشتری و عضو را تأمین می کند

چین غول فناوری Tencent این شرکت به ارائه دهنده خدمات فنی این نمایشگاه تبدیل شده است تا تمام پشتیبانی های لازم فنی و ابری را ارائه دهد تا اطمینان حاصل شود که معامله گران می توانند تجارت خود را در این رویداد بدون سفر انجام دهند.

سرویس livestream که توسط آن پشتیبانی می شود Tencent برجسته دیگر این جلسه است. خدمات زنده 24 ساعته به خریداران این امکان را می دهد تا مذاکره های فردی را انجام دهند یا در یک رویداد تبلیغاتی محصولات جمعی شرکت کنند. خریداران می توانند دقیقاً مانند یک بستر اجتماعی ، از ویدیوها و جریانهای قبلی و همچنین به اشتراک گذاری و اظهارنظر دیدن کنند.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

نمایشگاه کانتون SOURCE

لینک های مربوطه

www.cantonfairad.com

پاسخی بگذارید