Arhaus to Debut New Concept Store در کارمل ، کالیفرنیا

استودیوی Arhaus اولین برخورد را با همان مبلمان زیبا و دست ساز و دکوراسیونی که با نام تجاری شناخته شده است ، در یک ردپای فروشگاه کوچکتر و محیط صمیمی تر ، ارائه می دهد. هر استودیو تیم طراحان اختصاصی خود را دارد که به ارائه بالاترین سطح خدمات عملی ، راهنمایی مشتریان هنگام خرید ، کاوش و سفارشی کردن قطعات Arhaus متناسب با سبک های فردی آنها اختصاص دارد.

وی گفت: “ما همیشه ارائه خدمات خود را به بهترین وجهی برای تأمین نیازهای مشتریان خود توسعه داده ایم و استودیو توسعه بعدی این مأموریت است.” جان رید، مدیر عامل و بنیانگذار Arhaus. “با استودیوی Arhaus ، ما سعی در ایجاد یک تجربه بالاتر و بالاتر انحصاری Arhaus ، ارائه سطح” دستکش سفید “از خدمات شخصی و سفارشی سازی مبلمان داریم.”

راه اندازی اولین مکان Arhaus در استودیو در سالی که بازار خانه دوم رشد مداوم داشته است ، موقعیت خوبی دارد ، در حالی که افراد همچنین وقت بیشتری را در خانه می گذرانند. در نتیجه نیاز به خدمات طراحی شخصی – در فروشگاه ، در خانه و عملا – به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

رید ادامه داد: “ما خریداران لوکس و آنچه آنها به دنبال آن هستند را می شناسیم.” “شما می خواهید خانه شما – یا خانه دوم شما راحت باشد ، و می خواهید این خانه مانند پسوندی از سبک شخصی شما احساس شود. شما ممکن است وقت و در دسترس بودن مبلمان و طراحی آن را نداشته باشید ، اما مطمئناً نیاز دارید – و تمایل – برای انجام این کار. همان جایی است که استودیو Arhaus وارد می شود. “

اخبار مرتبط  Cansortium از حل و فصل با Woodmere Health Partners LLC خبر داد

در حالی که هر فروشگاه Arhaus شامل راهنمایی و تخصصی در زمینه طراحی داخلی است ، اما مکان های استودیو سطح بی نظیری از توجه فردی را به شما ارائه می دهند. این که آیا مستقیماً با مشتری همکاری می کنید یا با طراحان داخلی که مشتری خود را ارائه می دهند همکاری می کند ، Arhaus Studio در هر مرحله کمک به سبک دربان را ارائه می دهد ، حمل و نقل از مفهوم تا نصب منزل را با تحویل موارد بزرگ در محل توسط طراح کنترل می کند ، فرایند یکپارچه و بدون استرس.

رید گفت: “ما به کمک به مشتریان خود در انجام امور نظافت منازل مورد علاقه خود افتخار می کنیم و می دانیم که راهنمایی در طول مراحل خرید ، طراحی و خرید چقدر می تواند بسیار ارزشمند باشد.” “هدف ما ایجاد یک تجربه همهجانبه برای مشتریانمان است زیرا در هر مرحله از مراحل طراحی با آنها همکاری می کنیم و به آنها کمک می کنیم” ببینند “فضاهای تمام شده آنها چگونه خواهد بود.

اخبار مرتبط  The Fresh Market، Inc. انتصاب جیم هنی به عنوان مدیر ارشد مالی را اعلام می کند

علاوه بر خدمات حضوری خود ، هر Arhaus Studio از یک مرکز طراحی قدرتمند مجهز به جدیدترین فناوری ، از جمله نرم افزار سه بعدی برنامه ریزی اتاق و مانیتورهای صفحه لمسی برخوردار است که می تواند موردی را در فضای شخصی مشتری به نمایش بگذارد. این اضافات نقطه عطف اخیر خرید مبلمان مجازی است و به شما امکان می دهد طراحان استودیو به راحتی برای همکاری دیجیتال در دسترس باشند.

واقع در کالیفرنیا جامعه اقیانوس ، فضای صمیمی استودیوی Arhaus منعکس خواهد شد کارمل جذابیت عجیب و غریب و تاریخی ، با انتخاب متشکل از یک نوع قطعات سفارشی که به طور خاص برای الهام بخشیدن به مشتریان محلی انتخاب شده است. مکان های اضافی استودیو برای سال 2021 هدف قرار گرفته اند ، از جمله مکان های اسکی لوکس و جوامع بیشتر ساحل. هر مکان ترکیبی منحصر به فرد از قطعات محلی الهام گرفته شده را به نمایش می گذارد.

در جشن اولین افتتاحیه استودیوی Arhaus و به افتخار کارملاز طریق دریا ، آرهاوس برای کاشت 10 هزار درخت در جنگل های آمریکایی همکاری می کند ایالات متحده. جنگل های آمریکایی قدیمی ترین سازمان حفاظت از سازمان های غیرانتفاعی کشور است و بر ایجاد جنگل های سالم و مقاوم از ساحل به ساحل تمرکز دارد. به عنوان یک مارک تجاری که مبتنی بر باورهای پایدار است و به عنوان بخشی از ابتکار عمل سبز خود ، آرهاوس مفتخر است که به پشتیبانی جنگل های آمریکا و مأموریت خود ادامه دهد.

اخبار مرتبط  صنعت پوشاک با دید بالا در سراسر جهان تا سال 2030

Arhaus Studio افتتاح می شود جمعه ، 9 اکتبر 2020 در Carmel Plaza at Ocean Ave & Mission St (مجموعه 105) ، کارمل-by-the-Sea، CA، 93923. بازدید www.arhaus.com یا برای تعیین وقت قبلی با شماره 831-920-3217 تماس بگیرید.

درباره ارهاوس

آرهاوس مبلمان و دکوراسیون با کیفیت و موروثی را با الهام از سطح جهانی برای کل خانه – در داخل و خارج از منزل ارائه می دهد. خانواده در سال 1986 در تأسیس شد کلیولند ، اوهایو، جک و جان رید در روز اول متعهد شدند که هرگز از جنگل های بارانی چوب تهیه نکنند و هر زمان که ممکن باشد از منابع زمین محافظت کنند. اکنون با بیش از 70 مکان فروشگاه ایالات متحده، تیمی از طراحان داخلی که خدمات طراحی رایگان و قابلیت های قوی طراحی سفارشی را ارائه می دهند ، آرهاوس رشد کرده و به یک رهبر صنعت در شیوه های نوآورانه و طراحی الهام بخش تبدیل شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت arhaus.com مراجعه کنید.

تماس ارهوس روابط عمومی:

روابط عمومی مشاوره
[email protected]

منبع آرهوس