ردیابی مواد معدنی در بازار خوراک به ارزش 608 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار ردیابی مواد معدنی در بازار خوراک بر اساس نوع (آهن ، روی ، منگنز ، مس ، کبالت ، کروم ، انواع دیگر) ، دام ، نوع کلات (اسیدهای آمینه ، پروتئین ها ، پلی ساکاریدها ، سایر انواع کلات) ، فرم و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025“، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، تخمین زده می شود مواد معدنی کمیاب جهانی در اندازه بازار خوراک در 472 میلیون دلار در سال 2020 و انتظار می رود به یک مقدار برسد 608 میلیون دلار تا سال 2025 ، در دوره پیش بینی با CAGR 5.2٪ رشد می کند. عواملی مانند افزایش تولید خوراک مرکب ، و افزایش اهمیت رژیم های غذایی غنی از پروتئین در میان مصرف کنندگان در سراسر جهان ، راه های جدیدی را برای مواد معدنی کمیاب در بازار خوراک باز می کند. کشورهای عمده تولید کننده خوراک در جهان شامل چین، ایالات متحده آمریکا، برزیل، مکزیک، اسپانیا، هند، و روسیه. جایی که تقاضا برای مرغ و گوشت قرمز در حال رشد است. این در این کشورها ، که به رشد بازار نیز کمک کرده است.

بروشور PDF را بارگیری کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=196308436

آهن ، بر اساس نوع ، بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی در اختیار دارد

بازار مواد معدنی کمیاب در خوراک ، بر اساس نوع ، به آهن ، روی ، منگنز ، مس ، کبالت ، کروم ، انواع دیگر تقسیم شده است که شامل سلنیوم و ید است. آهن به عنوان ماده اصلی در تشکیل هموگلوبین و میوگلوبین در نظر گرفته می شود ، زیرا از انتقال اکسیژن به تمام قسمتهای بدن پشتیبانی می کند. کمبود آهن باعث توقف رشد ، رنگ پریدگی غشای مخاطی ، کم خونی و اسهال در دام می شود. بخش آهن بیشترین سهم را در مواد معدنی کمیاب در بازار خوراک به خود اختصاص داده است ، زیرا گونه های دام بیشتر تحت تأثیر کمبود آهن قرار دارند که باعث استرس اکسیداتیو و کم خونی می شود. در سالهای اخیر ، اتحادیه اروپا ترکیبات آهن مانند هگزاهیدرات کلرید فریک ، اکسید فریک ، کربنات آهن ، کلات آهن اسیدهای آمینه ، کلات آهن هیدرات گلیسین ، آهن فومارات ، هپتاهیدرات آهن سولفات و مونوهیدرات آهن سولفات را تصویب کرده است. محدودیت زمانی برای استفاده به عنوان افزودنی خوراک. پیش بینی می شود که بازار آهن به عنوان یک ماده معدنی کمیاب در خوراک ، به دلیل استقبال بیشتر از آن در بین نهادهای نظارتی ، شاهد نرخ رشد بالایی در دوره پیش بینی باشد.

در TOC عمیق مرور کنیدردیابی مواد معدنی در بازار خوراک

اخبار مرتبط  همکاران گروه Etam با Bambuser برای ایجاد نمایش سالانه هفته مد سالانه قابل خرید هستند

113 – جداول
58 – ارقام
240 – صفحات

طیور ، توسط دام ، بیشترین سهم را در مواد معدنی کمیاب در بازار خوراک طی دوره پیش بینی داشته است

بخش طیور بیشترین سهم را به خود اختصاص داده و همچنین پیش بینی می شود با سریعترین نرخ در دوره پیش بینی رشد کند. تقاضای گوشت طیور و سایر محصولات فرعی در سراسر جهان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بنابراین مردم برای تأمین این تقاضای جهانی درگیر پرورش دام و دامداری هستند. م mostثرترین راه برای دستیابی به بیشترین تولید ، تأمین مواد معدنی کمیاب از جمله روی ، مس و منگنز برای پرندگان برای افزایش عملکرد آنها است که منجر به افزایش تقاضا برای مواد معدنی کمیاب شده است. مواد معدنی کمیاب عناصر ضروری در رژیم های غذایی طیور هستند. برای رشد ، رشد استخوان و پر و ساختار آنزیمی لازم هستند. عملکرد ایمنی همه گونه های طیور به مواد معدنی کمیاب بستگی دارد. این امر باعث رشد مواد معدنی کمیاب در بازار خوراک در سراسر جهان می شود.

آمینو اسیدها ، بر اساس نوع کلات ، بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی تخمین زده اند

اسیدهای آمینه به دلیل توانایی جذب آسان در بدن حیوانات ، یک کلاتور ایده آل محسوب می شوند. این به دلیل اتصال اسیدهای آمینه به مولکول های معدنی است که ساختار پایدارتری ایجاد می کند ، که به زنده ماندن مواد معدنی در محیط اسیدی معده کمک می کند. علاوه بر این ، مواد معدنی کمیاب از انواع باکتری های موجود در بدن حیوانات محافظت می شوند و آنزیم ها قادر به تخریب آن نیستند. این ماده همچنین از عملکرد آنتاگونیستی بین یونهای فلزی جلوگیری کرده و تجزیه ویتامین های موجود در غذا را کاهش می دهد. این به دلیل توانایی آنها برای جذب طبیعی بدن برای عملکرد طبیعی سنتز پروتئین است. این باعث افزایش جذب مواد معدنی به طور مستقیم در دیواره روده ، همراه با لیگاندهای اسید آمینه می شود که به آنها پیوند می خورند.

خشک ، از نظر فرم ، بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است

بخش خشک بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داد ، زیرا محصولات معدنی کمیاب به شکل خشک تأمین بهداشتی این مواد را امکان پذیر می کند و سیستم تغذیه نسبتاً آسان برای مدیریت است. علاوه بر این ، سهولت مخلوط کردن فرم خشک مواد معدنی کمیاب در کل خوراک ، نسبتاً مقرون به صرفه بودن در مقایسه با فرم مایع و ماندگاری طولانی مدت آن از دیگر عوامل اصلی تشویق کننده استفاده از آن به شکل خشک است. مواد معدنی کمیاب بیشتر به صورت خشک در دسترس هستند ، زیرا مخلوط کردن آنها با محصولات خوراکی به مقدار مناسب آسان است. به عنوان مثال ، مس و روی پودر شده می توانند به نسبت یک میلیارد قسمت مس یا فقط یک قسمت روی مخلوط شوند. علاوه بر این ، سایر مواد معدنی و مواد معدنی کمیاب به صورت پودر شده می توانند در نسبت های مشابه مخلوط شوند ، بدون اینکه واکنشی ایجاد کنند. بعلاوه ، مواد معدنی کمیاب کلاته به شکل خشک در دامهای مختلف کاربرد دارند. علاوه بر این ، هنگامی که با خوراک خشک مخلوط می شوند ، اغلب به طور موثرتری توسط بدن جذب می شوند ، در صورت تهیه و نه استفاده به عنوان مکمل.

اخبار مرتبط  دستور العمل های سالم و سریع و آسان برای این اوقات چالش برانگیز

درخواست سفارشی سازی:

https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=196308436

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود که بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی داشته باشد

تخمین زده می شود که مواد معدنی کمیاب در بازار خوراک رشد قابل توجهی در آسیا و اقیانوسیه منطقه به دلیل افزایش تقاضا برای گوشت مرغ و محصولات جانبی طیور و همچنین نشخوارکنندگان از اقتصادهای بزرگ مانند چین، هند، ژاپن و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا ، زیرا موج افزایش تعداد مصرف کنندگان هوشیار سلامت را تجربه می کنند. با افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد مواد مغذی ضروری در رژیم غذایی روزانه ، تقاضا برای گوشت غنی از پروتئین افزایش یافته است. که در آسیا و اقیانوسیه، روند پیرامون شیوه های زندگی سالم و پیشگیری در بین مصرف کنندگان مسن که سعی در جلوگیری از هزینه های بهداشتی گران و افزایش طول عمر سالم دارند ، باعث ایجاد مکمل های غذایی در فرصت های رشد می شوند. بنابراین ، باعث رونق مواد معدنی کمیاب در خوراک در منطقه می شود.

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، همراه با مطالعه در مورد سبد محصولات شرکت های پیشرو فعال در مواد معدنی Trace در بازار خوراک است. این شامل پروفایل های شرکت های پیشرو مانند Cargill ، Incorporated (ایالات متحده) ، (ایالات متحده) ، BASF SE (آلمان) ، شرکت Bluestar Adisseo ، با مسئولیت محدود (چین) ، Koninklijke DSM N.V. (هلند) ، Nutreco N.V. (هلند) ، Alltech (ایالات متحده) ، Zinpro (ایالات متحده) ، Orffa (هلند) ، Novus International (ایالات متحده) ، صنایع Kemin ، شرکت (ایالات متحده) ، Lallemand ، Inc (کانادا) ، ویرباک (فرانسه) ، تغذیه جهانی حیوانات (ایالات متحده) ، دکتر Paul Lohmann Gmbh & Co. KGAA (آلمان) ، Biochem Zusatzstoffe (آلمان) ، دامپزشکی خدمات حرفه ای آموزشی ویبولیتین (Vetpro) (نیوزلند) ، شرکت تغذیه Chemlock (ایالات متحده) ، دکتر eckel تغذیه حیوانات جیامبیایچ و co.kG (آلمان) ، Vetline (هند) ، خدمات خدمات تغذیه ای Green Mountain (ایالات متحده) ، Biorigin (برزیل) ، تانکه (چین) ، JH Biotech ، Inc (ایالات متحده) ، QualiTech ، Inc (ایالات متحده).

اخبار مرتبط  آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

گزارش های مرتبط:

تأثیر COVID-19 در بازار خوراک توسط کاربرد (طیور ، خوک و آبزی پروری) ، نوع مواد تشکیل دهنده و افزودنی (اسیدهای آمینه ، فسفات ها ، ویتامین ها ، مواد معدنی ، مواد اولیه ، فیتوژنیک و پروبیوتیک ها) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/impact-on-animal-feed-market-183883928.html

بازار مواد افزودنی خوراک بر اساس نوع (اسیدهای آمینه ، فسفات ها ، ویتامین ها ، اسید کننده ها ، کاروتنوئیدها ، آنزیم ها ، سم زدایی مایکوتوکسین ، طعم ها و شیرین کننده ها ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها) ، دام ، فرم ، منبع و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/feed-additives-market-870.html

گزارش های مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات بازار خوراک و حیوانات

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/trace-minerals-chelated-feed-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/trace-minerals-chelated-feed.asp

SOURCE MarketsandMarkets