دوازدهمین گردهمایی سالانه هفته آبجو در دنور در اطراف صنعت تولید دم تولید Beer Capital

دنور مدت هاست که به عنوان “پایتخت آبجو” شناخته می شود – که توسط CNN به عنوان یکی از برترین شهرهای آبجو در این کشور انتخاب شده است ، ایالات متحده آمریکا امروز ، مجله Forbes and Food & Wine؛ و کلرادو با بیش از 425 واحد در حال تولید ، تعداد دومین کارخانه های آبجوسازی در کشور را به خود اختصاص داده است. صنعت تولید آب میوه که چنین جزئی جدایی ناپذیر از دنور و کلرادو روش زندگی در طی همه گیری به طور قابل توجهی رنج برده است ، ویزیت DENVER را متمرکز می کند تا تلاش خود را برای کمک به تولید کنندگان محلی از طریق مشکلاتی که با آن روبرو هستند متمرکز کند.

وی گفت: “آبجو و صنعت تولید ستون فرهنگ و سبک زندگی دنور است که توسط بسیاری از مشاغل کوچک محلی که در حال حاضر دست و پنجه نرم می کنند ، پایدار است.” ریچارد شارف، رئیس و مدیر عامل شرکت VISIT DENVER. “هفته آبجو دنور سالهاست که وضعیت شهر را به عنوان پایتخت آبجو صنایع دستی جشن می گیرد ؛ و امسال جامعه باید بیش از هر زمان دیگری برای حمایت از این آبجوسازی ها دور هم جمع شود.”

با توجه به سلامتی و سلامت جامعه در ذهن ، هفته آبجو Denver با هدف کمک به این مشاغل محلی از طریق ترویج رویدادهای ایمن و غیر حضوری ، و همچنین انتخاب گزینه های مجازی و خانگی برای اولین بار در کارخانه های محلی تولید آبجو ، معاملات اختصاصی و محلی در نزدیک 40 کارخانه آبجو سازی دنور با گذرنامه جشنواره GABF جدید. و به روز شده مسیر آبجو Denver، بنابراین دوستداران آبجو می توانند از علاقه مندان به محله خود در طول هفته آبجو Denver و در طول سال حمایت کنند.

اخبار مرتبط  رسانه های اجتماعی VAs نقش مهمی در گسترش تجارت در خارج از آمازون بازی می کنند

در زیر فقط چند روش برای شرکت در GABF و هفته آبجو Denver آورده شده است. برای جزئیات بیشتر ، از جمله رویدادهای محلی و مجازی هفته آبجو Denver و اطلاعات در مورد نحوه خرید گذرنامه های جشنواره GABF ، به وب سایت VISIT DENVER بروید.

جشنواره مجازی GABF و گذرنامه جشنواره جدید + آبجوسازی های دنور
امسال 39هفتم GABF سالانه شامل یک تجربه آنلاین دو روزه در 16 تا 17 اکتبر، علاوه بر معاملات منحصر به فرد در محل ، در بیش از 1000 کارخانه آبجوسازی از هر 50 ایالت از 1 تا 18 اکتبر. و اگرچه امسال جشنواره به صورت حضوری برگزار نمی شود ، کلرادو 146 استان در حال حاضر وضعیت سرمایه آبجو خود را با بیشترین تعداد کارخانه های آبجو سازی در هر ایالت به نمایش می گذارد.

اخبار مرتبط  طرح Wild Harvest Initiative® / پارکها و حیات وحش تگزاس نتایج نتایج نظرسنجی اشتراک مواد غذایی وحشی را منتشر کرد

جلسات مجازی GABF موضوعات مختلفی از جمله نکات و ترفندهایی برای افزایش دانش و لذت بردن از آبجو را پوشش می دهد. داستان از مشاهیر آبجو صنایع دستی؛ مشخصات کارخانه های آبجوسازی و افرادی که جوامع خود را متحول می کنند. و تظاهرات جفت کردن آبجو و غذا.

امسال جدید ، به طور حضوری در کارخانه های آبجوسازی شرکت کننده – از جمله نزدیک به 40 کارخانه تولید آبجو در دنور به تنهایی – دارندگان گذرنامه جشنواره GABF می توانند در برخی از آبجوهای برنده جایزه جشنواره نوش جان کنند و در عین حال از دسترسی انحصاری به معاملات ، از جمله پروازهای چشنده رایگان ، پرورش دهندگان با تخفیف ، کالاهای نسخه محدود و سایر موارد لذت ببرند.

مسیر آبجو Denver
به عنوان بخشی از هفته آبجو Denver ، VISIT DENVER سالانه را ایجاد می کند مسیر آبجو Denver – یک راهنمای سرگرم کننده و مفید برای بزرگترین شهر آبجو در آمریکا. نسخه آنلاین 2020-2021 شامل 40 کارخانه آبجو سازی در سطح شهر و همچنین تورها ، رویدادهای سراسر سال ، تاریخ فرهنگ آبجو سازی دنور و موارد دیگر است. متقاضیان سود ، می توانند با استفاده از نقشه تعاملی ، یک آبجوسازی Beer Trail را در نزدیکی خود پیدا کنند.

اخبار مرتبط  GlobaltexUSA LLC به نام سالانه مجله شرکت سریعترین رشد شرکت های آمریکایی - Inc. 5000

درباره VISIT DENVER ، دفتر کنوانسیون و بازدید کنندگان

با بزرگداشت 111 سال تبلیغ The Mile High City ، VISIT DENVER یک انجمن تجاری غیر انتفاعی است که با شهر دنور برای فروش دنور به عنوان یک مقصد و مکانهای تفریحی ، افزایش توسعه اقتصادی در شهر ، ایجاد شغل و ایجاد مالیات. در کل 17.7 میلیون بازدید کننده یک شب در آنجا اقامت داشتند دنور در سال 2019 ، تولید می کند 6 میلیارد دلار در هزینه ها ، در حالی که بیش از 60،000 شغل را پشتیبانی می کند ، گردشگری را به یکی از بزرگترین صنایع در تبدیل می کند دنور. درباره دنور در وب سایت VISITDENVER و در TOURISMPAYSDENVER یا از طریق تلفن 800 2 دنور بیشتر بدانید. فرودگاه بین المللی دنور (DEN؛ flydenver.com) Mile High City را به بیش از 200 مقصد در سراسر جهان متصل می کند. کانالهای رسانه اجتماعی دنور را برای به روزرسانی لحظه به لحظه در: Facebook.com/visitdenver دنبال کنید. Twitter.com/visitdenver؛ Instagram.com/visitdenver؛ و YouTube.com/visitdenver.

SOURCE VISIT DENVER ، دفتر کنوانسیون و بازدید کنندگان

لینک های مربوطه

http://www.visitdenver.com