Novaerus Defend 1050 اثبات شده برای کاهش Coronavirus Surrogate با 99.99٪

DUBLIN، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Novaerus ، یک شرکت ایرلندی که تولید و به فروش می رساند و راه حل هایی با درجه مجاز پزشکی و هوای پاک صادر کرده است ، نتایج تست مستقل موفق را برای قدرتمندترین راه حل خود یعنی Defend 1050 اعلام کرده است. دستگاه قابل حمل ضد عفونی هوا موثر نشان داده شده است در کاهش باکتریوفاژ MS2 ، جانشین SARS-CoV-2 (COVID-19) ، با 99.99 درصد در 15 دقیقه.

Defend 1050 ترکیبی از آلودگی هوا و تصفیه سریع هوا را به یک وسیله ایمن و قابل حمل تبدیل می کند. طراحی شده برای تمیز کردن مداوم هوا در فضاهای بزرگ و ترمیم سریع در مواقع خطر ابتلا به عفونت ، Defend 1050 با استفاده از فناوری پلاسما با انرژی بسیار پایین و نازروس اختراع شده با یک سیستم تصفیه سه مرحله ای از کامفیل®. از آنجا که پلاسما Novaerus یک فناوری کشتار سریع و غیر منتخب است ، یک راه حل بی نظیر و ایمن را برای از بین بردن ویروس های موجود در هوا 24/7 ارائه می دهد و خطر بیماری و شیوع عفونی را کاهش می دهد.

تحقیقات در حال نصب وجود دارد که نشان می دهد هوای پاک و ضد عفونی شده نقش مهمی در جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2 ، ویروس ایجاد COVID-19 دارد. در حالی که قطرات تنفسی مسیر انتقال اولیه در نظر گرفته می شود ، بسیاری از مسئولان بهداشتی به عنوان یک روش ممکن برای انتقال عفونت در نظر گرفته شده اند. این نشان می دهد که ذرات ویروسی می توانند برای مدت طولانی در هوا معلق بمانند و استنشاق شوند.

اخبار مرتبط  Global Market Insights ، Inc. می گوید بازار آبجو غیر الکلی آبجو تا سال 2026 به 29 میلیارد دلار می رسد.

برای آزمایش قدرت از بین بردن ویروس آزمایشگاه های Defend 1050 ، تحقیقات و مهندسی آئروسل (ARE) آزمایشگاه ها (یک آزمایشگاه معتبر GLP) ، آزمایش هایی را انجام داد تا بررسی کند که چگونه دستگاه می تواند ذرات ویروسی هواساز شده کوچک از هوا را از هوا خارج کند ، تا چگونه دستگاه را توصیف کند. ممکن است در گرفتن ذراتی که دارای ویروس های عفونی هستند ، کار کند.

آنها آزمایش ها را در اتاق آزمایش بیوآروسول خود ، که در آزمایشگاه ایالات متحده آمریکا واقع شده است ، انجام دادند. اتاق آزمایش 16 متر مکعب است ، در اندازه یک اتاق کوچک. Defend 1050 در این محیط بسته شده با MS2 aerosolized قرار گرفت ، که یک باکتریوفاژ RNA ویروسی است که معمولاً به عنوان یک جانشین ویروس آنفولانزا استفاده می شود و اکنون به عنوان یک جانشین سایر ویروس های RNA مانند SARS-CoV-2 در نظر گرفته می شود.

نتایج آزمون موفقیت آمیز

هنگامی که در برابر باکتریوفاژ MS2 آزمایش شد ، Defend 1050 کاهش خالص بالایی را در مدت زمان کمی نشان داد. در زمان زمانی 15 دقیقه ای ، نتایج نشان داد به طور متوسط ​​4.14 کاهش خالص LOG ، که معادل کاهش 99.99٪ در باکتریوفاژ MS2 است.

دکتر می گوید: “روش هایی که توسط آزمایشگاه هایی مانند تحقیقات و مهندسی آئروسل استفاده می شود توسط استانداردهای اجماع و توسط ارگان ها و دانشمندان بین المللی تعیین می شوند.” کوین دابلین، مدیر عامل شرکت WellAir ، شرکت مادر نوائوس. “بنابراین ، ما اطمینان داریم كه آزمایشات نشانگر این است كه Defend 1050 در هنگام خارج كردن ویروس ها ، مانند كروناویروس ، از هوا چگونه می تواند مؤثر باشد.”

اخبار مرتبط  GrowFlow در معاملات سازگار شاهدانه از 2 میلیارد دلار عبور می کند

کارآیی Defend 1050 اخیراً توسط مقامات بهداشت چینی نیز به رسمیت شناخته شده و در آن ثبت شده است چین پلت فرم خدمات اطلاعات ملی ثبت آنلاین برای محصولات ضد عفونی. این بستر ، کالاهایی را که مناسب برای ضدعفونی کردن در مراکز بهداشتی و درمانی است به رسمیت می شناسد ، و تمام محصولاتی که بطور مستقل مورد آزمایش قرار گرفته اند برای اطمینان از رعایت استانداردهای بهداشت ملی است.

دکتر می گوید: “ما به طور قطعی می دانیم که آلودگی می تواند از طریق مسافت مستقیم ، از طریق تماس مستقیم و غیرمستقیم یا ترکیبی از هر سه مسیر ، از طریق جریانهای هوایی منتقل شود.” فلیپه سوبرنمدیر ارشد فناوری در WellAir. “این آخرین نتایج آزمایش اثبات می کند که Defend 1050 برای کاهش خطر انتشار هوا از طریق آلودگی و آلودگی سطوح و دست ها با کاهش بیولوژیک هوا در هوا ایده آل است.”

با ادامه تحقیقات ، یک چیز به طور فزاینده ای روشن است. پروتکل های پیشگیری و کنترل عفونت استاندارد نیاز به تقویت دارند. بسیاری از بیمارستان ها در سراسر جهان برای کمک به کاهش انتقال SARS-CoV-2 در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران ، فناوری نوآروس را نصب کرده اند. اخیراً نوائروس چندین دستگاه آلودگی هوا به دو بیمارستان در این کشور اهدا کرده است ووهان ، چین، بیمارستان ووهان Xincheng ، و بیمارستان سوم مردم ووهان ، برای کمک به آنها در تقویت پروتکل های محافظت از ویروس خود. در میان اهدای کالا Defend 1050 برای هر تسهیلات بود.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد

دکتر می گوید: “برای کنترل موفقیت آمیز شیوع پاتوژن ها و ویروس ها ، باید حلقه کنترل عفونت را ببندیم ؛ دست ها ، سطوح و هوا.” کوین دابلین، مدیر عامل شرکت WellAir. “فناوری بی نظیر ما اولین خط دفاعی یک مرکز در برابر شیوع عفونی است.”

درباره نوائوس

نوائروس بخشی از WellAir ، یک شرکت ایرلندی است که مأموریت برای کاهش آلاینده های هوا در محیط داخلی برای ایجاد فضاهای زندگی ، کار و شفابخشی را ایجاد می کند که به جای اینکه از سلامت انسان ، بهره وری و بهزیستی جلوگیری کند. WellAir و مارک های آن ، Novaerus و Plasma Air ، در بیش از 40 کشور جهان در صدها بیمارستان ، اماکن مسن ، مدارس ، کازینوها ، ایستگاه های راه آهن ، اقامتگاه ها و امکانات صنعتی نصب شده اند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.novaerus.com مراجعه نمایید.

مخاطب:
الیزابت دالی نیکل برون
+ 353-1-907-2750
[email protected]

SOURCE Novaerus

لینک های مربوطه

https://www.novaerus.com

پاسخی بگذارید