با استفاده از پوشش های پنجره ای بی سیم بروید تا از خطر خفه شدن نوزادان و کودکان جلوگیری کنید

واشنگتن، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Newsroom/News-Releases/2021/ برو-بدون-سیم-با-پنجره-برای-جلوگیری-از-خطر-از-انحراف-به-نوزادان-و-کودکان

سیم های پوشاننده پنجره یک خطرناک و پنهان در خانه است. در ماه ایمنی پوشش پنجره در ماه اکتبر ، کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) از مصرف کنندگان می خواهد که تمام پوشش پنجره ها را برای وجود سیم های قابل دسترسی ، که خطر خفگی نوزادان و کودکان را تهدید می کند ، بررسی کنند.

سرپرست سرپرست CPSC گفت: سیم های پنجره قابل دسترسی خطرناک هستند رابرت آدلر. “حتی اگر آنها را بالا ببندید ، یا به اصطلاح از” روتختی ایمنی “استفاده کنید ، بچه ها هنوز هم می توانند در کمتر از یک دقیقه خود را خفه کنند. پرده های پنجره و پرده بی سیم ، یا آنهایی که سیم های غیرقابل دسترسی دارند ، تنها گزینه ایمن برای استفاده در خانه ها هستند ، مراکز نگهداری از کودکان یا هر مکان دیگری که کودکان خردسال در آنها حضور دارند. “

اخبار مرتبط  بزرگترین مجموعه مواد غذایی کشور در این هفته و به روشی جدید بر می گردد

از سال 2014 تا 2019 ، 46 مورد مرگ مربوط به خفه شدن بند ناف نوزادان و کودکان خردسال به CPSC گزارش شده است. این به طور متوسط ​​حدود هشت کودک (سن 12 سال و کمتر) است که هر ساله با خفه شدن در بند طناب پنجره می میرند.

والدین و مراقبان برای جلوگیری از خفه شدن بند ناف پنجره چه کاری باید انجام دهند؟

پوشش پنجره های بی سیم را که در اکثر خرده فروشان عمده و بصورت آنلاین موجود است خریداری و نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که محصول بی سیم توصیف شده است.

اگر نمی توانید پوشش پنجره های موجود خود را با پوشش بی سیم جایگزین کنید ، CPSC به شما توصیه می کند:

– با کوتاهترین حالت ممکن سیمهای کششی را از بین ببرید.
– تمام طناب های پوشاننده پنجره را از دسترس کودکان دور نگه دارید.
– اطمینان حاصل کنید که توقف سیم به درستی نصب شده و تنظیم شده است تا حرکت سیمهای بالابر داخلی را محدود کند.
– لبه های حلقه پیوسته کف یا دیوار را برای پارچه و کرکره لنگر دهید.
– همه تخت ها ، تخت ها ، مبلمان و اسباب بازی ها را از پنجره ها و طناب های پوشاننده پنجره ، ترجیحاً به دیوار دیگری منتقل کنید.

اخبار مرتبط  کتاب جدید جوئل رومرو پرز El Misterio Del Monstruo Disfrazado De Niño تحریک فکری است که در مورد منشاء واقعی و قدرت مخرب El Niño در سیاره زمین ایالات متحده - انگلیسی USA - espaà ± ol

برای اطلاعات بیشتر ، به مرکز آموزش ایمنی پوشش پنجره CPSC مراجعه کنید.

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم به محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی صدمه یا مرگ ناشی از استفاده از هزاران نوع کالای مصرفی است. کشته ها ، جراحات و خسارت های مالی ناشی از حوادث محصولات مصرفی بیش از این هزینه ها را به ملت تحمیل کرده است 1 تریلیون دلار سالانه فعالیت CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در کاهش میزان مرگ و میر و جراحات مرتبط با محصولات مصرفی طی 40 سال گذشته نقش داشته است.

اخبار مرتبط  پنج ایده کارآفرینی در طول همه گیری های Coronavirus

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات مشروط به فراخوان داوطلبانه اعلام شده توسط سازنده یا فراخوان اجباری دستور کمیسیون منع می کند.

برای اطلاعات نجات دهنده:
– به CPSC.gov مراجعه کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– گزارش یک محصول خطرناک یا آسیب مربوط به محصول در www.SaferProducts.gov.
– با شماره تلفن 800-638-2772 CPSC تماس بگیرید (TTY 301-595-7054 TTY).
– با یک متخصص رسانه تماس بگیرید.

شماره انتشار: 21-008

SOURCE کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده