Cardi B اسباب بازیهای جنسی Bellesa ، ویبراتورها و کیک تولد پنج لایه WAP فوق العاده را برای پیروان 80M خود نشان می دهد

مونترال، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BBoutique.co (بلزا) ، مقصد برتر همه چیز برای جنسیت زنانه ، Cardi B را با یک کیک پنج طبقه و ده ها ویبراتور لوکس جشن می گیرد.

این خواننده رپ ، که یکشنبه 28 ساله خواهد شد ، عصر پنجشنبه برای نمایش هدیه های خود به اینستاگرام رفت: ده ها محصول لذت لوکس از BBoutique.co ، همراه با یک کیک WAP پنج طبقه فوق العاده ، که توسط Bellesa ارسال شده است.

“به این کیک تولد که از بللسا دریافت کردم نگاه کنید!” کاردی به او گفت 80M دنبال کنندگان اینستاگرام.

بسته ویبراتورها شامل Aurora by Bellesa، Dea by Bellesa، Air by Bellesa، و همچنین محصولات لذت بخشی از Satisfyer و Womanizer و ده ها ویبراتور لوکس با بالاترین امتیاز بود که در BBoutique سرپرستی کرده اند.

“کاردی یکی از قدرتمندترین و قدرتمندترین زنان در جهان در جهان است. وقتی دیدم او توییت می کند که”تسلیم آلت تناسلی مرد نمی شود، “من می دانستم که ما باید برای تولد 28 سالگی او آمد. کاردی سال پرکاری را پشت سر گذاشته و الهام بخشی از زنان در همه جا است ، حداقل کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که به او استراحت مورد نظر خود را ارائه دهیم. میشل شنیدمن، مدیر عامل و بنیانگذار بللسا.

بین تولد 28 سالگی کاردی ، انتشار WAP ، سال قاتل مطلق و تازه مجرد بودن او … چه راهی بهتر از ده ها ویبراتور لوکس برای جشن گرفتن همه اینها؟

انجمن آنلاین Bellesa با به اشتراک گذاشتن فیلم ها (bellesa.co – NSFW) ، داستان های وابسته به عشق شهوانی (bellesa.co/story/all) ، مقالات Sex Ed (bellesa.co/collective) ، یک محیط امن و فراگیر برای زنان فراهم کرده است تا بتوانند رابطه جنسی خود را کشف کنند و محصولات لذت. برای زنان ، توسط زنان.

تصاویر در اینجا موجود است: https://drive.google.com/drive/folders/1SIw84KTgHBPWc7HImM8w2_It77jh_mdC؟usp=sharing

درباره Bboutique.co

بوتیک اسباب بازی رتبه 1 در Google (15k + نظر). مجموعه BBoutique (Bellesa Boutique) که به دقت سرپرستی شده است شامل ویبراتورها ، کیرمصرف ها ، اسباب بازی های زوج ها و … ماموریت بلسا این است که زنان را قادر به در آغوش گرفتن ، کاوش و جشن گرفتن از جنسیت خود کند – بدون تعارف.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به bboutique.co مراجعه کنید (bellesaco در اینستاگرام و توییتر)

درباره Bellesa.co

Bellesa.co یک وب سایت سرگرمی بزرگسالان برای زنان است – وب سایتی که در حال تغییر چشم انداز یکی از تحریک کننده ترین صنایع روی کره زمین است. بللسا به عنوان پاسخ این س createdال ایجاد شده است: “اگر سرگرمی بزرگسالان از همان روز اول در دید یک زن ایجاد شود – فراموش کردن همه چارچوب ها ، هنجارها و متن ها – آن شبیه چیست؟ “

در سال 2017 توسط تاسیس شده است میشل شنیدمن، Bellesa به پر بازدیدترین وب سایت پورنو برای زنان در سراسر جهان تبدیل شده است. جامعه آنلاین دارای فیلم های رایگان بزرگسالان ، فیلم ها از استودیوهای Bellesa (خانه Bellesa ، Bellesa Films) ، داستان های وابسته به عشق شهوانی ، مقالات Sex Ed ، و همچنین فروشگاه محصولات لذت BBoutique (بوتیک Bellesa) است.

ماموریت بلسا توانمند سازی است. سیستم عامل آنها با تغییر در نحوه نمایش آنلاین جنسیت ، موانع مربوط به جنسیت زن محور را از بین می برد. زنان به بلز نمی آیند تا زیر ملافه های خود پنهان شوند. آنها می آیند تا جنسیت خود را جشن بگیرند … بدون عذرخواهی.

برای اطلاعات بیشتر لطفا از bellesa.co (NSFW) دیدن کنید

مخاطب

[email protected]

تصاویر مرتبط

cardi-b-show-off-bellesa-sex.jpg
Cardi B اسباب بازی های جنسی Bellesa ، ویبراتورها و کیک تولد پنج طبقه فوق العاده را به نمایش گذاشت
https://instagram.com/bellesaco

لینک های مربوطه

بوتیک

بلسا

SOURCE BBoutique (بوتیک Bellesa)


اخبار مرتبط  صنعت قهوه در سراسر جهان تا سال 2026