تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

دستیابی به رضایت کافی از نیکوتین با vape یکی از مهمترین نگرانیهای بیشتر کاربران در هنگام انتخاب محصولات است و همچنین نکته اصلی حمله کاربران است. این پروژه در نظر دارد رضایت نیکوتین را از طریق توسعه مدل های حیوانی کشف کند ، در سطح عمیق تری عوامل اصلی موثر بر کارایی فرآیند انتقال نیکوتین را تجزیه و تحلیل کند و پشتیبانی علمی از توسعه فن آوری های جدید اتمی سازی در آینده را فراهم کند. آزمایشات مربوطه در حال حاضر در مرحله آماده سازی است.

یک رویکرد توسط علم هدایت می شود

بر اساس نوآوری علمی ، بهینه سازی مداوم و پیشرفت تجربه vaping منابع تأثیر سریع رشد صنعت در حال ظهور vaping هستند. در GTNF 2020 Virtual که به تازگی به نتیجه رسیده است همچنین موضوع “علمی” را به طیف گسترده ای از بحث و گفتگو تبدیل کرده است. بهبود بهره وری انتقال نیکوتین در جدیدترین دستگاه های بخار دهی به منظور کاهش مداوم محتوای نیکوتین در طول فرآیند بخار دادن با حفظ رضایت از نیکوتین یکی از موارد مهم تلقی می شود. روند در حال توسعه دستگاه های جدید vaping.

اخبار مرتبط  بیانیه مطبوعاتی مشترک از Renewcell و SCA

توسعه سریع ناشی از تحقیقات علمی و نوآوری بی وقفه است

با توجه به اهمیت فراوان تحقیقات علمی ، SMOORE توانست م anسسه ای برای تحقیقات بنیادی تأسیس کند که می تواند به طور مستقل آزمایش های مختلف علمی را انجام دهد. اکنون کل سیستم تحقیقات بنیادی SMOORE به سه مرکز تحقیقاتی اساسی تبدیل شده است. برنامه تحقیقاتی شما شامل موارد زیر است:

  1. توسعه رویه های آزمون که مطابق با استانداردهای بین المللی باشد یا از آنها فراتر رود. اینها شامل آزمایش های فیزیکی ، آنالیزهای شیمیایی ، خصوصیات ساختاری ، آزمایش های سم شناسی ، آزمایشات عملکردی و تست های کیفیت محصول است.
  2. آمار ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی داده های مربوط به آزمون تجربی. به سرعت پشتیبانی فنی ، راهنمایی های علمی برای حل مسئله و استراتژی های تحقیق و توسعه و سایر بخشهای تجاری را ارائه دهید.
  3. استاندارد سازی آزمایش های مختلف این شرکت ، ایجاد یک استاندارد واحد برای دستگاه های تبخیر و پشتیبانی علمی و قدرتمند از استاندارد یکپارچه در سراسر صنعت.
اخبار مرتبط  Darling Ingredients Inc. صورتهای مالی را برای Q1 2020 صادر می کند

تحقیقات علمی کار مداوم و منظمی است. تحت هدایت علمی ، ما اطمینان داریم که کل صنعت vaping می تواند به سلامت ، منظم و سریع توسعه یابد. از طریق تحقیقات علمی هدفمند برای بهینه سازی بهره وری انتقال نیکوتین محصول ، فناوری vaping می تواند لذتی متناسب با زندگی روزمره با کیفیت بالا را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

اخبار مرتبط  گزارش ماراتن پترولیوم نتایج سه ماهه دوم سال 2020

واپورسو
واحد بازاریابی
تیم روابط عمومی
میلو لیانگ تلفن: +86 13802253954 پست الکترونیکی: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1309951/SMOORE_R_D_Center_1.jpg

منبع VAPORESSO