تعمیر درب گاراژ سقفی هوستون خدمات درب گاراژ اضطراری 24/7 را در هوستون ارائه می دهد

هوستون، 10 اکتبر 2020 / PRNewswire / – تعمیر درب گاراژ سربار هوستون ، برجسته ای هوستون شرکت ، تعمیر اضطراری 24/7 را در طول سال ارائه می دهد. تیم تکنسین های حرفه ای این شرکت فقط یک تماس تلفنی دارند و حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته نیز در دسترس هستند. این شرکت به دلیل خدمات گسترده تعمیر درب گاراژ در TX مشهور است ، اعتماد و احترام ساکنان شهر را به خود جلب کرده است هوستون از طریق سالها خدمات سریع و کارآمد. این شرکت در حال حاضر خدمات اضطراری شبانه روزی را به تعداد قابل توجهی از مشتریان راضی در داخل و اطراف ارائه می دهد شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا.

هوستونشرکت مستقر اخیراً خدمات اضطراری را برای جلب مشتری بیشتر و تقویت اعتبار خود به عنوان شرکت درب گاراژ هوستون برای تعمیرات فوری و شرایط اضطراری معرفی کرده است. شماره خط تلفن این شرکت 24 ساعته فعال است و مشتریان حتی می توانند از طریق تلفن تخمین قیمت بزنند. سالها تجربه در نصب ، نگهداری ، تعمیر و تبدیل درب گاراژ از مدلهای مختلف را دارد. تکنسین های این شرکت در سرویس دهی به سبک های مختلف مانند رول آپ ، لولا جانبی ، بالاسری ، مقطعی و اتوماتیک مهارت دارند و به چند مورد اشاره می کنند.

اخبار مرتبط  گلندیل داروهای طبیعت برنامه ریزی جشن های بزرگ در 19 ژوئن

درب های گاراژ ممکن است دچار نقص عملکرد ناگهانی شوند و Houston Overhead Garage Door Repair شرکتی است که خواستار تعمیرات سریع و حرفه ای است. شرکت درب گاراژ از هوستون ، TX قطعات خراب یا قدیمی مانند کابل ، فنر ، آهنگ ، پانل درب ، موتور ، درب بازکن و ریموت را تعمیر و جایگزین می کند. این شرکت علاوه بر طیف گسترده ای از خدمات تعمیر ، برنامه نویسی از راه دور و تبدیل مدل را نیز ارائه می دهد. از جمله مارک های مختلف ، خدمات این شرکت عبارتند از: استنلی ، لیفت مستر ، جن ، کاردستی و عمار و غیره.

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

توماس لینام، یک مدیر ارشد شرکت گفت: “ما از درب های گاراژ مسکونی و تجاری نیز در داخل مراقبت می کنیم هوستون. هدف ما تبدیل شدن به ارائه دهنده حق بیمه در هوستون و برای انجام این کار ما خدمات درب گاراژ خود را 24/7 روز در دسترس قرار می دهیم تا مشتریان همیشه در موارد اضطراری به ما اعتماد کنند. تکنسین های ما کارآمدترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و با مقرون به صرفه ترین تخیل ارائه می دهند. “

اخبار مرتبط  TurtleTree Labs با افزایش سرعت رشد شیر مبتنی بر سلولی ، 3.2 میلیون دلار بذر دور جمع می کند

درباره شرکت

این شرکت خدمات اضطراری را برای درهای گاراژ مسکونی و تجاری در داخل ارائه می دهد هوستون.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://houstonoverheadgaragedoors.com.

SOURCE تعمیر درب گاراژ سربار هوستون