تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

جلب رضایت کافی از نیکوتین با vape یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر کاربران در هنگام انتخاب محصولات است و برای آنها نیز یک نقطه دردناک است. این پروژه با هدف بررسی رضایت از نیکوتین با توسعه مدل های حیوانی ، تجزیه و تحلیل بیشتر عوامل کلیدی موثر بر کارایی فرآیند انتقال نیکوتین و ارائه پشتیبانی علمی برای توسعه فن آوری های جدید اتمیزه سازی به آینده. در حال حاضر ، تجربیات مربوطه وارد مرحله آماده سازی شده اند.

گرایشی که توسط علم پیش می رود

بهینه سازی مداوم و بهبود تجربه تبخیر ، مبتنی بر نوآوری علمی ، باعث رشد سریع رشد صنعت تبخیر در حال ظهور است. در طی GTNF 2020 Virtual که به تازگی به پایان رسیده است ، موضوع “علمی بودن” نیز در میان طیف گسترده ای از بحث ها معرفی شد. بهینه سازی کارایی انتقال نیکوتین در جدیدترین دستگاه های تبخیر برای کاهش مداوم محتوا نیکوتین در طی فرآیند تبخیر ، در حالی که همان رضایت همراه با نیکوتین را حفظ می کند ، روند عمده ای در توسعه دستگاه های جدید تبخیر محسوب می شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

توسعه سریع نتیجه تحقیقات علمی و نوآوری مداوم است

اهمیت زیادی که به تحقیقات علمی داده شده است SMOORE را قادر ساخته است تا یک م researchسسه تحقیقاتی بنیادی ایجاد کند که قادر به انجام آزمایش های مختلف علمی به طور مستقل باشد. امروزه ، کل سیستم تحقیق بنیادی SMOORE به سه مرکز تحقیقاتی اساسی تبدیل شده است. حوزه تحقیقاتی وی جنبه های زیر را پوشش می دهد:

  1. ایجاد روشهای آزمایش مطابق با استانداردهای بین المللی ، که شامل آزمایش فیزیکی ، تجزیه و تحلیل شیمیایی ، خصوصیات ساختاری ، آزمایش سم شناسی ، آزمایش بخارزدایی عملکردی و آزمایش کیفیت محصول است.
  2. آمار ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های تجربی مربوطه. ارائه پشتیبانی سریع فنی ، راهنمایی علمی برای حل مسئله ، و استراتژی های تحقیق و توسعه و سایر بخشهای تجاری.
  3. آزمایش های مختلف شرکت را استاندارد کنید ، یک استاندارد واحد برای دستگاه های تبخیر ایجاد کنید و از استاندارد یکپارچه قابل استفاده برای کل صنعت پشتیبانی علمی و محکم ارائه دهید.
اخبار مرتبط  iAnthus استعفای الیزابت استاوولا به عنوان افسر و مدیر را اعلام کرد

تحقیقات علمی کار مداوم و منظمی است. تحت حمایت علم ، ما متقاعد شده ایم که کل صنعت بخار ساز می تواند به روشی سالم ، منظم و سریع توسعه یابد. از طریق تحقیقات علمی هدفمند با هدف بهینه سازی بازده انتقال نیکوتین محصول ، فناوری تبخیر می تواند لذت مطابقت با کیفیت زندگی آنها را برای کاربران به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط  جعبه عکس ها برای میزبانی یک رویداد زنده سازی مجازی ویسکی با ویژگی های KIN Spirits ، 20 اوت

واپورسو
واحد بازاریابی
تیم روابط عمومی
میلو لیانگ تلفن. : +86 13802253954 پست الکترونیکی: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1309951/SMOORE_R_D_Center_1.jpg

منبع VAPORESSO