تحقیقات علمی نیروی محوری در توسعه SMOORE است

جلب رضایت کافی از نیکوتین از طریق سیگار الکترونیکی یا وپن یکی از بزرگترین نگرانی های اکثر کاربران در هنگام انتخاب محصولات و یک نکته مهم برای کاربران است. این پروژه به دنبال بررسی میزان رضایت از نیكوتین با توسعه مدل های حیوانی ، تجزیه و تحلیل عوامل كلیدی م theثر بر كارایی فرآیند انتقال نیكوتین در سطح عمیق و ارائه پشتیبانی علمی برای توسعه آینده فن آوری های جدید اتمیزه سازی است. در حال حاضر ، آزمایشات مربوطه از قبل وارد مرحله آماده سازی شده اند.

گرایش علمی

بر اساس نوآوری علمی ، بهینه سازی و بهبود مستمر تجربه vaping منابع تأثیر سریع افزایش این صنعت در حال ظهور هستند. در رویداد مجازی GTNF 2020 ، که اخیراً به پایان رسید ، موضوع “علمی بودن” نیز بخشی از طیف گسترده ای از بحث ها بود. بهینه سازی کارایی انتقال نیکوتین در جدیدترین دستگاه های بخار دهنده برای کاهش مداوم محتوای نیکوتین در طی فرآیند ، در حالی که همان رضایت از نیکوتین را حفظ می کند ، روند عمده ای در توسعه دستگاه های جدید محسوب می شود.

اخبار مرتبط  به مالکین و اپراتورهای HVAC 200 میلیون دلار فرصت داده شده است

توسعه سریع ناشی از تحقیقات علمی و نوآوری بی وقفه است

تأکید شدید بر تحقیقات علمی SMOORE را قادر ساخت تا یک م researchسسه تحقیقاتی بنیادی ایجاد کند که می تواند به طور مستقل آزمایش های مختلف علمی را انجام دهد. اکنون ، کل سیستم تحقیق بنیادی SMOORE به سه مرکز تحقیقاتی اساسی تبدیل شده است. تمرکز تحقیقات وی جنبه های زیر را شامل می شود:

  1. روشهای آزمایش را مطابق با استانداردهای بین المللی یا بیش از استانداردهای بین المللی ایجاد کنید ، که شامل آزمایش فیزیکی ، تجزیه و تحلیل شیمیایی ، خصوصیات ساختاری ، آزمایش سم شناسی ، آزمایش عملکرد vaping و آزمایش کیفیت محصول است.
  2. آمار ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های مربوط به آزمون های آزمایشی. پشتیبانی فنی ، راهنمایی های عیب یابی علمی و استراتژی های تحقیق و توسعه و سایر بخش های تجاری را به سرعت ارائه دهید.
  3. آزمایش های مختلف شرکت را استاندارد کنید ، یک استاندارد واحد برای دستگاه های بخار ایجاد کنید و از استاندارد یکپارچه برای کل صنعت پشتیبانی علمی قوی کنید.
اخبار مرتبط  ریس و میگروس فرانسه اینکنتری را در سایت Thoiry معرفی می کنند

تحقیقات علمی کار مداوم و منظمی است. با رانندگی توسط علم ، ما اطمینان داریم که کل صنعت vaping می تواند به روشی سالم ، منظم و سریع توسعه یابد. از طریق تحقیقات علمی با هدف بهینه سازی کارایی انتقال نیکوتین محصول ، فناوری vaping می تواند کاربران خود را به سمت لذت سوق دهد که با کیفیت بالای زندگی آنها سازگار باشد.

اخبار مرتبط  شش رستوران اسلوونیایی اولین ستاره میشلین را دریافت می کنند

واپورسو
واحد بازاریابی
تیم روابط عمومی
میلو لیانگ تلفن: +86 13802253954
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1310379/SMOORE_R_D_Center_1.jpg

منبع VAPORESSO

منبع VAPORESSO