مشتری InventHelp وب سایت جدیدی را برای اختراع NMJ-579 راه اندازی می کند

NASHVILLE ، تن.، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مخترع Splitz Bedding ، طرح جدید ورق که به شما امکان می دهد راحت با یک شریک زندگی کنید ، مفتخر است که وب سایت محصول جدید ، splitzbedding.com را معرفی کند.

می گوید: “مثل بسیاری از زوج ها ، من و شوهرم ، جان ، من همه شب ، هر شب جلد را می کشیدیم و بغل می کردیم تا اینکه سرانجام به راه حل رسیدم” مریدث جاسکوفسکی، مخترع ثبت اختراع در انتظار طراحی جدید ورق. “نمونه های اولیه ملافه و پتو که من حدود یک سال و نیم پیش ساختم آنقدر شگفت آور برای ما کار کرد که می دانستم چیزی را ایجاد کرده ام که به طور بالقوه همه می توانند از آن بهره مند شوند.”

ملافه های عادی یک تکه بزرگ است که اغلب منجر به نازک شدن زوجین و تلاش برای کنترل روی پوشش ها می شود. این می تواند باعث ایجاد مشکل در خواب ، ناامیدی و حتی ناتوانی در خواب شود. ملافه های Splitz به شرکایی که یک تخت مشترک دارند اجازه می دهد تا کنترل کامل قسمت کناری خود را داشته باشند. به جای سرقت ملحفه ها در نیمه شب برای گرم ماندن ، می توانید راحت استراحت کنید بدون اینکه خواب دیگر قابل توجه خود را فدا کنید.

اخبار مرتبط  گروه SI از گسترش ظرفیت پیچ در چین خبر می دهد

مریدث می گوید: “هرچه بیشتر با دوستان ، اعضای خانواده و حتی غریبه ها صحبت می کردیم ، متوجه می شدیم که تقریباً همه افراد با پوشش خود همین مسائل را دارند. “ملافه ها و پتوهای ما به شما امکان کنترل کامل قسمت کناری روی جلد را می دهند.” اکنون آن دسته از دوستان ، خانواده و هر کس دیگری که با همین مشکل خواب روبرو است قادر به خرید اینترنتی ملافه Splitz است.

به بررسی وب سایت فکر می کنید ، اما مطمئن نیستید که این محصول برای شما مناسب است؟ این وب سایت دارای صفحه “سوالات متداول” است که می تواند شما را در روند خرید راهنمایی کند. برخی از نمونه های یافت شده در سایت عبارتند از: شریک زندگی شبانه؟ تنها؟ اسپلیتز به شما امکان می دهد فقط از یک طرف تختخواب استفاده کنید ، این بدان معنی است که فقط صبح یک طرف تخت را باید درست کنید.

این وب سایت جدید به شما امکان می دهد طراحی ملحفه جدید را از راحتی خانه خود بصورت آنلاین خریداری کنید. هنگام مرور سایت ، خواهید دید که این سرویس خواب ها در اندازه های مختلفی از جمله کینگ (1 ملحفه نصب شده ، 1 ملحفه تخت ، 2 روبالشی) ، ملکه (1 ملحفه نصب شده ، 1 ملحفه تخت ، 2 روبالشی) و تقسیم قابل تنظیم وجود دارد. شاه (2 ملحفه دوقلو ، 1 ملحفه مسطح ، 2 بالش).

اخبار مرتبط  VTech® از دسترسی گسترده محبوب Go خبر داد! برو اسباب بازی های Cory Carson®

همچنین یک تب عمده فروشی در بالای وب سایت آنها واقع شده است که عمده فروشان می توانند برای حساب خود ثبت نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر دریافت کنند.

این ورق ها به صورت آنلاین یا Prominence White یا Resort Grey نیز ارائه می شوند. مشتریان می توانند به روشهای مختلفی از تلفنهای هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود خرید کنند. به عنوان مثال ، مصرف کنندگان می توانند فقط ملافه ، فقط پتو یا هر دو را خریداری کنند. آنها همچنین می توانند بر اساس اولویت ، رنگها را برای هرکدام تغییر دهند.

ورق های اسپلیتز دارای تعداد 2000 نخ هستند ، نرم و قابل تنفس هستند و از میکروفیبر نرم و براق ساخته شده اند. آنها همچنین ضد حساسیت ، خنک کننده ، بدون چین و چروک هستند و قرص نمی خورند. وقت شستن تختخوابتان است؟ کافی است آن را در آب گرم یا سرد بشویید و روی حرارت متوسط ​​تا زیاد خشک کنید. این اطلاعات را می توان در سایت در توضیحات محصول یافت ، بنابراین می توانید قبل از افزودن محصولات به سبد خرید خود ، اطلاعات مربوط به کالای مورد نیاز خود را حتماً بدست آورید.

اخبار مرتبط  Merz Aesthetics سفیر برند جهانی گوئینت پالترو را منصوب می کند

این وب سایت همچنین دارای بخشی با محوریت مخترعین ، Merideth & John و چگونگی زندگی اختراع آنها است. این دو زن و شوهر از زندگی خود الهام گرفته اند و اختراعی را ایجاد کرده اند که دیگران ممکن است در زندگی خود مفید باشد.

Splitz ، که برچسب “مخصوص عاشقانی که جلد می دزدند” است ، به زوجین راهی می دهد تا دنج و نزدیک به شریک زندگی خود بمانند در حالی که هنوز پتوهای کاملاً مخصوص خود را دارند. برای اطلاعات بیشتر حتماً به وب سایت آنها سر بزنید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، از SplitzBedding.com بازدید کنید

مخاطب:
مریدث جاسکوفسکی
https://www.splitzbedding.com/contact

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com