خدمات پستی ایالات متحده قیمت های جدید را برای سال 2021 اعلام می کند

واشنگتن، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – سرویس پستی ایالات متحده امروز اخطارهای لازم برای اعمال تغییرات را به کمیسیون تنظیم مقررات پستی (PRC) ارائه کرد 24 ژانویه 2021.

قیمت های پیشنهادی ، که توسط شورای حکام خدمات پستی تأیید شده ، قیمت محصولات خدمات پستی را تقریباً 1.8 درصد برای نامه کلاس اول و 1.5 درصد برای سایر دسته ها افزایش می دهد. اگرچه افزایش قیمت خدمات پستی بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده است ، قیمت رقابتی خدمات حمل و نقل بین المللی اساساً با توجه به شرایط بازار تنظیم می شود. استانداران معتقدند این نرخ های جدید ضمن تأمین درآمد مورد نیاز آژانس ، خدمات پستی را نیز رقابتی نگه می دارد.

در صورت بررسی مطلوب توسط PRC ، در قیمت های جدید هیچ افزایشی در قیمت تمبر نامه کلاس اول برای همیشه وجود ندارد ، که در قیمت زیر باقی خواهد ماند 55 سنت. قیمت اونس اضافی حرف یک تکه به 20 سنت، نامه اندازه گیری شده 1 اونس به افزایش می یابد 51 سنت و قیمت تمبرهای کارت پستال به افزایش می یابد 36 سنت. قیمت های یک تکه تک اونسی تک قطعه بدون تغییر باقی می مانند 1 دلار.

تغییرات پیشنهادی خدمات پستی شامل موارد زیر است:

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که شکلاتهای جهانی حاوی بازار الکل با 136.16 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 رشد کنند و در CAGR 6٪ طی دوره پیش بینی

تولید – محصول

قیمت های فعلی

قیمت های برنامه ریزی شده

حروف (اونس) اضافی

15 سنت

20 سنت

نامه ها (اندازه گیری شده 1 اونس)

50 سنت

51 سنت

کارت پستال داخلی

35 سنت

36 سنت

نامه ها (1 اونس)

55 سنت

55 سنت (بدون تغییر)

تخت (1 اونس)

1 دلار

1 دلار (بدون تغییر)

خدمات پستی از کمترین نرخ های پستی نامه ای در جهان صنعتی برخوردار است و همچنان ارزش زیادی در حمل و نقل دارد. برخلاف برخی دیگر از حمل و نقل ها ، خدمات پستی برای سوخت ، تحویل مسکونی یا تحویل منظم شنبه ، هزینه اضافی اضافه نمی کند.

اخبار مرتبط  InventHelp ارائه آچار طراحی مجدد (MOA-236)

PRC قیمت ها را قبل از برنامه ریزی برای اثربخشی بررسی می کند. لیست کامل قیمت خدمات پستی با قیمت تمام محصولات را می توانید در سایت PRC در بخش لیست های روزانه در پیدا کنید prc.gov/dockets/daily. برای پر کردن سرویس های پستی ، به شماره Docket R2021-1 مراجعه کنید. برای پر کردن خدمات حمل و نقل بین المللی ، به شماره Docket CP2021-15 مراجعه کنید. جداول تغییر قیمت نیز در وب سایت Explorer Postal Postal Service در دسترس است pe.usps.com/PriceChange/Index.

اخبار مرتبط  InventHelp دارنده بهداشتی را برای ابزارهای آرایش مو ارائه می دهد (SOG-227)

سرویس پستی برای هزینه های عملیاتی هیچ دلار مالیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های فعالیت خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای سرویس پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال یوتیوب USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: کیم فروم
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://www.usps.com