Veganburg #WorldPlantBaseBurgerDay را به عنوان بزرگداشت دهمین سالگرد خود راه اندازی کرد

سانفرانسیسکو، 10 اکتبر 2020 / PRNewswire / – VeganBurg ، اولین برنده جایزه 100٪ همبرگر گیاهی در جهان ، امروز با افتخار دهمین سالگرد خود را جشن می گیرد.

به مناسبت این مناسبت خاص ، VeganBurg یک روز رسمی را راه اندازی کرده است که برای سالهای آینده جشن گرفته می شود. روز جهانی برگر گیاهی اکنون یک روز رسمی است که در بایگانی ملی ثبت شده است. WPBBD یک روش عالی برای مهر کردن رسمی بر ماموریت و چشم انداز آنها در آوردن جریان اصلی برگرهای گیاهی خواهد بود.

اخبار مرتبط  بازار دانه های قهوه به دلیل رشد قابل توجه مصرف قهوه به دلیل فواید سلامتی آن ، تاکنون شاهد رشد چشمگیری در بازار بوده است.

الكساندر تان، بنیانگذار VeganBurg گفت: “جامعه در ایالات متحده چیزی جز حمایت از رسالت و ارزشهای ما در طول ده سال گذشته نبوده است. ما می خواهیم از مشتریان خود بخاطر حمایت مداوم آنها در اثبات جمعی اینکه غذای عالی لازم نیست تشکر کنیم. به قیمت محیط زیست. “

VeganBurg برای مشتریان وفادار خود صرفاً وعده های غذایی خامه ای خامه ای خود را ارائه می دهد 10 دلار تمام روز (در حالی که سهام آنها به دلیل تهیه سس های خانگی ادامه دارد). پاپ بر روی بیش از شنبه 10 اکتبر 2020، به خیابان خود در San Francisco Haight برای جشن گرفتن با آنها.

اخبار مرتبط  نوه آنه کلین با برند Iconic Fashion برای راه اندازی COVID-19 Relief تلاش می کند و 100،000 ماسک را به کارگران اساسی در سراسر ایالات متحده تحویل می دهد.

برای کمتر از 5 دلار، مشتریان همچنین می توانند خوراکی های جالب توجه تولد مانند براونی های گیاهی یا بستنی های نارگیلی را برای آب دهان اضافه کنند تا آن را به یک جشن تولد واقعی تبدیل کنند.

درباره VeganBurg از سال 2010 ، VeganBurg با منوی جذاب 100-گیاهی خود ، فرهنگ پاپ غذا و غذای راحت را دوباره تعریف کرده است. این رستوران با موفقیت حد را افزایش داده و کلیشه های ظاهری و طعم یک برگر گیاهی را می شکند. سبک امضای آنها از اختلاط و تطبیق رنگارنگ شرقی با ترکیب مواد غربی برای ایجاد همبرگرهای گیاهی با طعم های جسورانه و سس های لذیذ ناشی می شود. موارد مورد علاقه طرفداران قابل توجه شامل برگر “خامه های خامه ای” ، “سیب زمینی سرخ کرده” و “کلم بروکلی سیزلین” است.

اخبار مرتبط  سهامداران Firmenich استراتژی جدید 2025 را تأیید می کنند و مدیران جدید را انتخاب می کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از VeganBurg http://www.veganburg.com یا https://www.facebook.com/VeganBurg

منبع VeganBurg