مادربزرگ ایزورا دماری ، برزیلی را که نزدیک به 80 سالگی به یک نماد مد تبدیل شد ، ملاقات کنید

الهام من از روح و قلب است. من عاشق رنگ ، روشنایی هستم و خلاقیت زیادی دارم که باید در مد ، روند و الهاماتم نشان دهم.

قبل از اینکه نماد اینستاگرام شوید چگونه زندگی می کردید؟
من هفتمین دختر یک خانواده نه برادر هستم. من در مزرعه ای در مناطق روستایی لندرینا ، پارانا متولد شدم و بزرگ شدم ، آنجا كه از خوك ها مراقبت می كردم ، هیزم جمع می كردم و می پختم. در سن 17 سالگی با پدر و مادرم به شهر نقل مکان کردیم. من ازدواج کردم ، سه فرزند ، پنج نوه و سه نوه داشتم. بنابراین ، من ازدواجم را شرح می دهم: “من 42 سال در زندان زندگی کردم. شوهرم آنقدر حسادت می کرد که حتی اجازه نمی داد به دروازه بروم.” پس از مرگ شوهرم ، 17 سال پیش ، من با پسرم سفر کردم مارسیو دماری و او شروع به عکس گرفتن و نشان دادن من در شبکه های اجتماعی کرد.

اگر بتوانید حس سبک خود را در هر سه کلمه توصیف کنید ، چه چیزی خواهد بود؟
سبک خاص با اصالت

روند ، رنگ و غیره مورد علاقه فعلی شما که دوست دارید بپوشید چیست؟
من یکی از بزرگترین تأثیرگذاران عصر سوم در جهان هستم که بیش از 110 هزار نفر پیرو و طرفدار در شبکه های اجتماعی خود دارند و به عنوان علامت تجاری خود از کلاه در ظاهر و ترکیبات زندگی روزمره خود استفاده می کنم. با گذشت 79 سال از مد من ، تحقیق و استخراج قطعات مختلف برای مجموعه من ، که در حال حاضر به 770 کلاه می رسد. آنها در اتاق من و کمد پهن شده اند. برخی از آنها در سفرهای خود به سراسر دنیا خرید می کردند ، در فروشگاه های ثروتمند استخراج می شدند که با مارک های مشهور کار می کنند و اغلب مکانهایی که هیچ کس به آنها اهمیت نمی دهد ، دیگران ساخته و تزئین شده توسط پسرم ، مارسیو دماری.

نیازی به پوشیدن مثل بقیه نیست. ایجاد ظاهر من بسیار سرگرم کننده تر است.

اخبار مرتبط  GOLIKE Shake & Drink ، نوشیدن آمینو اسید را به آسانی نوشیدن یک لیوان آب آسان می کند

بسیاری از لباس های من ، آنها را ساخته ام ، دیگران را در سفرها خریداری می کنم یا از مارک های بزرگ و پسرم کسب می کنم. ما عاشق حفاری هستیم تا پارچه های مختلف با رنگ های زنده و لوازم جانبی مختلف پیدا کنیم.

آیا آرزوی شما برای آینده دنیای مد خواهد بود؟
مد فراگیر برای همه. این فراتر از لباس هایی است که برای افرادی که نوعی دشواری دارند مناسب است و هدف آن ساده سازی لباس پوشیدن با در نظر گرفتن نیازهای جسمی و روانی هر فرد است.

اخبار مرتبط  UL توانایی تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی و تجهیزات الکترونیکی را برای ورود سریع در بازار مکزیک فراهم می کند

هدف اصلی کسانی که مد فراگیر می کنند ، ارائه لباس های راحت ، ساده و کاربردی برای انواع بدن و مخاطبان است. یعنی هدف تسهیل عمل لباس پوشیدن است ، اما بدون غفلت از طراحی های زیبا و ابتکاری که به هر حال همه ما هنگام خرید به دنبال آنها هستیم.

بزرگترین توصیه مد شما برای هر سنی چیست؟
من فکر می کنم م componentلفه اصلی احساس خوب خوب بودن است: رژیم غذایی سالم ، متعادل ، فعالیت های بدنی روزانه ، بودن در کنار افرادی که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشم و نگرانی از فردا ، زندگی در حال حاضر ندارم. و ، نکته اصلی را فراموش نکنم: مسافرت ، من را خوشحال می کند! زندگی خود را استثنایی کنید. دست از غر زدن بردار اکنون زندگی کنید ، دیگر نگران فردا نباشید ، یا دیروز پشیمان شوید. دوست پیدا کنید ، یک حیوان را به فرزندی قبول کنید ، مهربانی کنید ، بیشتر لبخند بزنید ، بیشتر سفر کنید ، بیشتر پیاده روی کنید ، به خرید بروید و به زندگی بله بگویید

اخبار مرتبط  کنت کول همکاری با جوراب کین 11 را اعلام کرد

اگر بتوانید برگردید و با خود 20 ساله خود صحبت کنید ، به او چه می گویید؟
اگر می توانستم به گذشته برگردم ، به خودم می گفتم زندگی را سبک تر بگیرم. تعداد دفعاتی که چیزهای کوچک را در لیوان های آب به طوفان تبدیل کردم ، از دست دادم و همچنین التماس می کردم که خودم را خیلی جدی نگیرم.

نگران آینده نباشید ، مطالعه را متوقف نکنید ، برای ازدواج عجله نکنید ، پس انداز کنید ، ادامه دهید ، مهم هستید ، متشکرم ، لذت ببرید ، شجاعت داشته باشید! اینها نکاتی است که خودم می خواهم در مکالمه ما گوش بدهم.

با سبکی بسیار بیشتری زندگی کنید!


عکس ها: مارسیو دماری /marciodemari
مدل: Izaura Demari /voizaurademari

مارک ها:
بیجو فریدا /Bijudafridaoficial
لوازم لوکس Soigne` / @ soignehats
Miallegra /miallegra

تماس: دفتر دیجیتال 48-98834-8552 / Florianópolis

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1310528/121127194_1723747804455941_4417268930896934866_o.jpg

منبع ایزورا دماری

منبع ایزورا دماری