Ecolog International و Treox به نیروهای خود برای تقویت راه حل ضد عفونی اكولوگ 4.0 در مبارزه با COVID-19 همه گیر پیوستند

EDS-4.0 Ecolog – بخشی از راه حل مراقبت از محیط زیست Ecolog – در نظر گرفته شده است تا با تهیه یک محلول یکپارچه که همچنین از 100٪ ماده غیر قابل تجزیه ، غیر شیمیایی و سبز فعال استفاده می کند ، به میزان قابل توجهی ضد عفونی صنعتی و بهداشت فرآیند را تقویت کند. برای کمک به افزایش بهره وری و ظرفیت با احتیاط و با مراقبت و ایمنی بالا ، با بخش صنعت در حال گفتگو است.

اخبار مرتبط  هیئت رئیسه USPS کمیته نامه انتخاب دو حزب را اعلام کرد

ضد عفونی کننده ماده فعال Treox D به سرعت ویروس ها ، باکتری ها ، میکروب ها و میکروارگانیسم های دیگر را از بین می برد و مقاومت و جهش را تحمل نمی کند. این ماده فقط حاوی عناصر فعال و یونیزه شده آب و نمک بوده و غیر سمی ، غیر تحریک کننده ، سازگار با محیط زیست و بسیار کارآمد است. این موسسه آلمانی که به تأیید مؤسسات مختلف رسیده است ، نتیجه چندین سال تحقیق و آزمایش است.

اخبار مرتبط  معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

علی وززایی ، مدیرعامل گروه Ecolog International اظهار داشت: ضد عفونی با فرکانس بالا و بهداشت فرآیند پیشرفته به بخشی جدایی ناپذیر از پیوستگی اقتصادی و اجتماعی تبدیل می شوند.استفاده از محصولات نوآورانه مانند ماده فعال Treox D به ما در ارائه راه حل های خدمات ما کمک می کند. با ایمن ترین و پایدارترین روش بدون آسیب رساندن به مردم یا سیاره زمین “.

اخبار مرتبط  InventHelp یک دستگاه امنیتی کیف (MTN-3456) ارائه می دهد

مارک هاینکینگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Treox Industry GmbH گفت: “ما از این همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات پیشرو مانند Ecolog بسیار هیجان زده هستیم. با دستیابی و قدرت جهانی اکوولوگ ، ما قادر خواهیم بود به تعداد بیشتری از جوامع و صنایع خدمت کنیم.” .

مخاطب:
Ecolog International FZE
تلفن: +971 (0) 42994500
[email protected]
www.ecolog-international.com

SOURCE Ecolog International

پاسخی بگذارید