شرکت های پستی پیشرو برای ارائه تجارب عالی مشتری با FarEye شریک هستند

– FarEye نزدیک به یک دهه با شرکتهای پستی همکاری کرده است تا بهترین روشها را برای بهبود تدارکات در صنعت بهبود بخشد

– شرکت های پستی پیشرو مانند UPS ، Lithuania Post و Posti با استفاده از بستر FarEye تجربه مشتری عالی را ارائه می دهند

لندن، 11 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با رشد اتصال دیجیتال و ادامه روند رشد همه گیری ، بخش پست همچنان بر تولید ، افزایش کارایی و حرکت به آینده فیزیکی و دیجیتال متمرکز است. سرمایه گذاری کردن FarEye، یک پلت فرم پیشرو برای ارکستراسیون لجستیک ، از بدو تأسیس تاکنون فعالیت می کند همراه با شرکت های پستی و در روز جهانی پست امروز به تغییرات دهه گذشته نگاه می کند. با استفاده بیشتر از فن آوری اثبات شده ، شرکای ذی صلاح و شبکه های منطقه ای برای “آخرین مایل” ، شرکت های پستی می خواهند سهم خود را از بازار تحویل جهانی B2C ، پویا و بسیار رقابتی افزایش دهند ، که ناشی از رونق فعلی تجارت آنلاین است.

با سیستم عامل مبتنی بر یادگیری ماشین FarEye مارک های جهانی مانند UPS ، Lithuania Post و Posti برای هماهنگی ، ردیابی و بهینه سازی فرایندهای لجستیکی خود. با FarEye ، شرکت ها می توانند کالاهای تحویل خود را مشتری مدارتر انجام دهند ، زمان تحویل را تا 27 درصد کاهش دهند و بهره وری تحویل دهندگان را تا 15 درصد افزایش دهند. به عنوان مثال ، خدمات پستی و بسته بندی علی رغم محدودیت ها و تعطیلات ناشی از COVID-19 موفق شده اند عملکرد عملیاتی بسیار خوبی ارائه دهند.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی برای مناقصه نقدی عمومی برای همه سهام در نلس را اعلام کرد

کاستیتیس والانتیناس، مدیر عملیات در پست لیتوانی، توضیح داد: “هم بخش پست (از جمله خدمات پیک) و هم نیازهای مشتریان در چند ماه گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده اند. مهمتر از همه ، سازگاری سریع ، شهامت تغییر و وحدت درونی برای کنار آمدن با این چالش ها لازم است. تغییراتی که در سال 2020 مشاهده کردیم دائمی است و مقدار بسته هرگز مانند قبل نخواهد بود. مردم به خرید آنلاین عادت کرده اند و برای ارسال و دریافت بسته های خود از کمدهای بسته استفاده می کنند. 42 قفسه بسته جدید در هنگام قفل ساخته شده است و ما در نظر داریم تا پایان سال جاری 284 قفسه بسته جدید LP EXPRESS در لیتوانی داشته باشیم. سبد محصولات نیز باید در چنین مواردی مورد بازنگری قرار گیرد: نیازهای جدید خدمات بسیار زیاد است. Lithuania Post قصد دارد خدماتی مانند تحویل در همان روز ، تحویل به قفسه های بسته با فرکانس روزانه بالاتر و گسترش نمونه کارها خدمات Mobile Postman را توسعه و گسترش دهد.

اخبار مرتبط  وینامیلک 14 سال بهره مندی از کودکان ویتنامی را با برنامه شیر مدرسه جشن می گیرد

همچنین کوشال نهاتامدیر عامل و بنیانگذار FarEye، درباره تغییرات اظهار نظر کرد: “علیرغم تغییرات مداوم در بخش ما ، صنعت پست دائماً خود را از نو اختراع می کند. علی رغم کاهش جهانی نامه های پستی ، این حجم تا حدی با رشد خرده فروشی آنلاین جبران شد. در دنیای آنلاین امروز ، تجربه یک برند تا حد زیادی توسط تدارکات آن تعیین می شود. برای مقیاس گذاری و پایداری رشد ، تلفیق فناوری مناسب مهمترین نیاز برای موفقیت است. FarEye امکان ایجاد جذاب و مرتبط با برند را برای شرکت های پستی فراهم می کند و تجارب مشتری شخصی شده که به نوبه خود به مشتریان آنها کمک خواهد کرد تا رشد تجارت را افزایش دهند و از وفاداری به برند اطمینان حاصل کنند. “

همچنین تخمین زده می شود که تحویل بسته “آخرین مایل” تا سال 2025 به 62 میلیون دلار افزایش یابد. با سرمایه گذاری در فناوری مانند برنامه های وفاداری و پاداش ، مارک های تجاری می توانند با درگیر کردن مشتریان در هر دو سطح عاطفی و احساسی ، یکپارچه تجربه های آنلاین و آفلاین را ارائه دهند در سطح معاملات لحاظ کنید.

اخبار مرتبط  شیرین کننده های برند Splenda® از کسب و کار ایستاده لیموناد کارآفرین 10 ساله فیلادلفیا پشتیبانی می کند

Tommi Kässi ، معاون رئیس جمهور برای مشتریان بزرگ داخلی ، بسته بندی و تجارت الکترونیکی در Posti، آن را به همان روش می بیند: “در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، ما شاهد رشد تحویل بسته بیش از 32٪ در فنلاند و کشورهای بالتیک و همچنین افزایش تقاضا برای تحویل منازل هستیم. برای پاسخگویی به این تقاضا و نیازهای جدید مشتریانمان ، ما به راه حل های قابل انعطاف و قابل اجرا مانند FarEye نیاز داریم. “

“راه حلهای مبتنی بر ابر همه کاره ، قابل تنظیم ، کاربرپسند ، کاربر پسند API ، سنگ بنای استراتژی مدرن سازی ما برای ICT و برنامه های قدیمی است و FarEye کاملاً متناسب است” ، اضافه جوناس هاگنر، CTO از پوستی، اضافه.

درباره FarEye
https://www.getfareye.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231863/FarEye_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.getfareye.com

SOURCE FarEye