یک کنفرانس مجازی برای بیرون آمدن

تورنتو، 11 اکتبر 2020 / PRNewswire / – این یک واقعیت است: 75٪ از ژنرال های Zers که بیرون می آیند ، قبل از اینکه با دوستان و خانواده خود تماس بگیرند ، این کار را بصورت آنلاین انجام می دهند1. آیا به این دلیل است که احساس می شود اولین مرحله “آزمایشی” است؟ آیا دلیل آن IRL نبودن است؟ آیا دلیل آن احساس ناشناس بودن آن است؟ اگر جنرال Z در فضای مجازی احساس راحتی بیشتری می کند ، پس نیاز به ایجاد محیط هایی کاملاً امن برای ایجاد فضای مناسب برای یکی از مهمترین گفتگوهای زندگی آنها است.

معرفی “جلسه فضای ایمن”
در روزهای منتهی به روز ملی آمدن در یکشنبه ، 11 اکتبرهفتم، تأثیرگذاران جامعه LGBTQ2 + در سراسر کانادا داستان های خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و دعوت نامه های خصوصی را برای پیوستن به یک جلسه فضای امن مجازی ایجاد کردند که منحصراً برای ژنرال Zers ایجاد شده است و به فکر بیرون آمدن است.

جلسه فضای امن کاملاً ایمن بود.
بدون دوربین
ضبط نشده
فقط عشق و حمایت.

ژنرال زیرس از سراسر جهان به مدیریت “جلسه فضای امن” که با مدیریت آن برگزار شد ، پیوستند بیل رایان، یک مددکار اجتماعی دارای مجوز و یک متخصص معتبر بین المللی در زمینه جنسی ، جنسیت ، آموزش جنسی و همجنس گرایی. جلسه فضای مجازی فضای امن گفتگوی آزاد و صادقانه ای را در مورد چگونگی پیمایش در آبهای این زمان بسیار مهم در زندگی ایجاد کرد و یک محفل حمایتی را برای شرکت کنندگان فراهم کرد تا در مورد موقعیت های شخصی و برنامه های خودشان صحبت کنند.

پس از پایان بخش مشاوره ، شرکت کنندگان تعجب کردند زیرا مهمانان مشهور جامعه + LGBTQ2 به چت روی آوردند ، از جمله خواننده ، ترانه سرا ، مجری و خیرخواهانه و فعال LGBTQ2 + فروش پلاتینیوم آدام لمبرت؛ عضو سابق گروه دختران پنجم هارمونی و یکی از دوست داشتنی ترین خوانندگان و خوانندگان ترانه پاپ و صریح فعال LGBTQ2 + ، 24 ساله لورن جورگی؛ YouTuber کانادایی ، بازیگر ، مدل و فعال جنسی فراجنسیتی جیجی زرق و برق دار، و خود کانادا جکی کاکس، که در مسابقات Drag Race RuPaul در فصل گذشته رقیب سرسختی بود. میهمانان غافلگیرکننده داستانهای خودشان را بیان کردند ، به س participantsالات شرکت کنندگان پاسخ دادند و با توجه به تجربیات خودشان ، مشاوره هایی ارائه دادند.

اخبار مرتبط  نوار جدید صدا ال جی با تلویزیون های OLED گالری GX گرافیکی عالی ، جفت کاملاً عالی را ارائه می دهد

“بیرون آمدن اغلب یکی از ترسناکترین و مهمترین کارهایی است که کسی انجام خواهد داد. به همین دلیل بسیاری از جوانان قبل از اینکه در زندگی واقعی انجام دهند ، آنلاین بیرون می آیند.” بیل رایان. “COVID چالشهای زیادی را برای افراد جامعه + LGBTQ2 ایجاد کرده است ، و مخصوصاً برای کسانی که هنوز بیرون نیامده اند بسیار دشوار است. احساس سخت بودن در ارتباط سخت است ، احساس اینکه شما قادر به کشف اینکه چه کسی هستید سخت است خود معتبر شما. با توجه به اینکه به نظر می رسد برای مدتی دیگر در دنیای مجازی زندگی خواهیم کرد ، مهمتر از هر زمان دیگری برای ما مهم است که به طور مجازی متصل شویم و اطمینان حاصل کنیم که همه می دانند از کجا به منابع مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و پشتیبانی کنند. “

مشاهیر تجربه خود و همچنین برخی توصیه های حکیمانه را به اشتراک گذاشتند.

گفت آدام لمبرت، “من اغلب تعجب می کنم که اگر چنین تجربه هایی داشتم ، چه تجربه ای در نوجوانی داشته ام.” در مورد بیرون آمدن ، آدام اضافه کرد ، “نگه داشتن یک راز برای شما مضر است. اگر هنوز بیرون نباشید ، باید سعی کنید کسی را در زندگی خود پیدا کنید ، شخصی را در جایی که به آنجا می آیید پیدا کنید. این چنین آزادی خواهد بود – شما نمی توانید تصور کنید. ”

گفت لورن جورگی در مورد این رویداد ، “من فقط سپاسگزارم. از حضور در این فضاها سپاسگزارم” ، و اضافه كرد: “فقط بدانید كه این سفر خودتان است ، با سرعت خودتان پیش بروید. برای بیان واقعی كه هستید.”

گفت جیجی زرق و برق دار، “من از طریق تجربه شخصی می دانم که آنلاین شده ام ، کسی داستان خود را تعریف می کند و فکر می کند ،” این من هستم – این بهترین احساسی است که تاکنون شده است. “

لوازم آرایشی NYX کانادا ابتکار و بودجه ابتکار عمل “جلسه فضای امن” بود. تنوع ، شمول ، دسترسی و توانمندی بیان خود از طریق آرایش برای همه ، صرف نظر از گرایش جنسی ، هویت جنسیتی یا نژاد ، از مدتها پیش ستون های اساسی برند بوده اند.

“به عنوان مثال ، در اوایل سال جاری ، تمام فروشگاه های خرده فروشی لوازم آرایشی NYX در کانادا با استفاده از کارمندان ما در سراسر کانادا در آموزش فضای امن برای اطمینان از اینکه همه احساس خوشایند می کنند در فروشگاه های ما باشند ، به فضاهای ایمن مجاز تبدیل شدند. ” کیون ژانگ، مدیر کل NYX Cosmetics Canada. “همزمان با نزدیک شدن به روز ملی بیرون آمدن ، از خود پرسیدیم که چگونه می توانیم تعهد خود را در زمینه ایجاد فضاهای ایمن برای دسترسی به ژنرال Z ، که بیشتر آنها با بیرون آمدن آنلاین راحت ترند ، گسترش دهیم.”

اخبار مرتبط  Ignite دو انتصاب جدید به هیئت مدیره و نتایج مجمع عمومی سالانه سال 2020 اعلام کرد

ژانگ اضافه کرد: “امسال ، روز ملی بیرون آمدن ، روز قبل از شکرگذاری است کانادا. در سراسر کشور ، دوستان و خانواده ها دور میز – به صورت مجازی یا جسمی – دور هم جمع می شوند. اگر کسی به فکر بیرون آمدن در روز ملی بیرون آمدن ، روز شکرگذاری یا هر روز از سال است – مهم این است که همه ما کار کنیم تا فضاهای ایمن را برای همه ایجاد کنیم. “

ژانگ گفت: “مهمتر از همه ، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که مردم در مورد تمام منابع موجود ، از جمله پروژه بهتر می شود ، که ما برای آنها شریک و حامی افتخار هستیم ، مطلع شوند.” “ما اعتقاد داریم که مسئولیت ما به عنوان یک مارک تجاری است که از ما الگو بگیریم و به سهم خود عمل کنیم تا واقعاً به عنوان متحدان سربلند برای همه مستحکم باشیم.”

در www.thesafespacesession.com بیشتر بیاموزید

# روز آمدن ملی
# افتخارآفرینان برای همه
nyxcosmetics_canada
itgetbettercanada

لطفاً این منابع را در هرگونه پوشش روابط عمومی ذکر کنید:

بازدید ItGetsBetter.org برای شنیدن از بیش از 70،000 نفر از سراسر جهان که داستان It Gets Better خود را به اشتراک گذاشته اند. در سایت ، همچنین لیست قدرتمندی از منابع ارائه دهنده پشتیبانی به افراد LGBTQ2 + در سراسر جهان را خواهید یافت.

با … تماس بگیر تلفن کودکان و نوجوانان به شماره 1-800-668-6868 کمک کنید یا متن 686868 برای دسترسی به تنها خدمات پشتیبانی ملی 24/7 کانادا با ارائه مشاوره ، اطلاعات و ارجاعات حرفه ای برای کمک به جوانان در این کشور کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی.

ایگل کانادا سازمان پیشرو کانادا برای افراد و مسایل LGBTQ2 است که مأموریت آن بهبود زندگی LGBTQ2 + در کانادا و برای ارتقا the پاسخ جهانی به موضوعات + LGBTQ2 با اطلاع رسانی سیاست های عمومی ، الهام بخشیدن به تغییرات فرهنگی ، و ارتقا rights حقوق بشر و شمول از طریق تحقیق ، آموزش ، آگاهی و حمایت های حقوقی. در egale.ca بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  IR چراغ های عرضه شده در بازار تا سال 2026 از 8 میلیارد واحد عبور خواهند کرد: Global Market Insights، Inc.

درباره آن بهتر کانادا می شود
It Gets Better Canada وابسته رسمی کانادا در شبکه جهانی بین المللی It Gets Better Project است. در سال 2010 ، نویسنده و فعال آمریکایی دن وحشی و شریک زندگی اش ، تری میلر، سه کلمه را بیان کرد که باعث ایجاد یک جنبش جهانی متمرکز بر توانمندسازی جوانان LGBTQ2 می شود – بهتر می شود. It Gets Better Canada یک موسسه خیریه ثبت شده در است کانادا که جهانی را متصور است که در آن همه جوانان LGBTQ2 + آزاد هستند که به همان اندازه زندگی کنند و لیاقت و قدرت خود را به صورت فردی بدانند. مأموریت آن ارتقا، ، توانمند سازی و اتصال جوانان LGBTQ2 به سراسر کانادا است. در سال 2019 ، It Gets Better Canada دادخواست موفقیت آمیز change.org را آغاز کرد و خواستار پایان دادن به تبدیل درمانی در دولت فدرال کانادا شد کانادا. https://itgetsbetter.org/

IG: https://www.instagram.com/itgetsbettercanada/
FB: https://www.facebook.com/ItGetsBetterCanada/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/itgetsbettercanada

1

منبع داده: مطالعه Tinder در بین 1000 کاربر Tinder در انجمن LGBTQ2 + (2019)

درباره NYX Cosmetics Canada
پیشرو در صنعت جهانی لوازم آرایشی رنگی ، NYX Professional Makeup یک خط آرایش حرفه ای ارزان قیمت با هر سایه ، رنگ و ابزار مورد نیاز برای ایجاد آرایش در هر سطح است. ریشه در میراث هنری حرفه ای ، NYX Professional Makeup دارای یک رویکرد موفقیت آمیز چند کانال در خط مقدم دیجیتال و خرده فروشی است. NYX Professional Makeup ، یکی از پیشگامان شبکه های اجتماعی ، یکی از تأثیرگذارترین و دارای بالاترین رتبه در برندها است و توسط بهترین وبلاگ نویسان زیبایی ، ستارگان اینستاگرام و میلیون ها طرفدار آنها دنبال می شود. در حالی که دفتر مرکزی آن در قلب لس آنجلس، NYX Professional Makeup یک مارک جهانی است که در بیش از 70 کشور جهان در هزاران خرده فروش متشکل از فروشگاه های ویژه زیبایی و مد ، فروشگاه های مستقل و فروشگاه های لوازم آرایشی و همچنین www.nyxcosmetics.ca در دسترس است.

برای مصاحبه در دسترس است:

  • بیل رایان، مجری “جلسات فضای امن” ، مددکار اجتماعی دارای مجوز و متخصص معتبر بین المللی در زمینه جنسیت ، جنسیت ، آموزش جنسی و همجنسگرایی
  • کیون ژانگ، مدیر کل NYX Cosmetics Canada
  • همچنین ممکن است مصاحبه با آنفلوئنسر LGBTQ2 کانادایی انجام شود از این لیست ، که در این رویداد شرکت کرده اند:

SOURCE NYX لوازم آرایشی کانادا