انتشارات Westwood Books، LLC کتاب جدیدی را اعلام می کند – “جادوگر رویا: فرار !!”

PORT SAINT LUCIE ، فلوریدا، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – وقتی حوادث ظاهرا غیرقابل کنترلی در اطراف ما بچرخند ، کابوس می تواند رخ دهد. در کتاب جدیدی از انتشارات کتاب وست وود ، “جادوگر رویا: فرار !!” ، س asksال شده است ، “اگر می توانستید کابوس های خود را کنترل یا تغییر دهید چه می کنید؟”

اخبار مرتبط  Bureau Veritas اعتبار آزمایشگاه جدید آزمایش خودرو را در دیترویت ، ایالات متحده اعلام کرد

نوشته شده توسط الكساندر راندل، مجموعه جادوگران رویا از داستان های قبل از خواب منجر به توئین می شود و خوانندگان بزرگسال برای کشف ایده هایی که بذر می کارند برای همیشه کابوس ها را تغییر می دهند.

ماجراهای جادوگر رویا توسط پسر جوانی به نام سندی و سگهای Border Collie وی هدایت می شود. سندی در یک کتاب به یک ماجراجویی جادویی می پردازد تا “جهان را از شر علف های هرز خلاص کند” فقط برای اینکه در ریشه چیزها گیر کند و مجبور شود رویای خود را ببیند. در کتاب دوم ، “جادوگر رویا: فرار می کند !!” ، سندی را می ربایند و یار چهار پا مطمئن او نقش مهمی را بازی می کند زیرا سندی فرار از خواب را می بیند. کتاب سوم ماجراجویی سندی با دزدان دریایی و نحوه یادگیری نحوه پرواز و کشف گنج را بازگو می کند.

جلسات رویایی با سایر کودکان در مدرسه نایت ، که در آن رنگارنگ است ، از طریق هر داستان بافته می شود رید ساندنس در مورد چگونگی تغییر رویاها سخنان حکمت آمیز دارد. بزرگسالی که داستان را برای کودکان کوچکتر هنگام خواب می خواند ، متوجه می شود که دوباره آن را بازخوانی می کند و از ایده های قدرتمند برای تغییر کابوس های خود استفاده می کند. با اخبار منفی در گوشه و کنار ، کابوس های شبانه فراوان است. با “جادوگر رویا: فرار !!” ، اکنون یک مجموعه کتاب داریم که نحوه نگاه شما به کابوس ها را تغییر می دهد – و پایان آنها را تغییر می دهد.

درباره انتشارات کتاب وست وود

انتشارات کتابهای وست وود به هر یک از نویسندگان ما یک تماس شخصی ارائه می دهد. تیمی از ویراستاران بسیار باتجربه که اشتیاق یکسانی به نوشتن و طراحان دارند ، در تمام مراحل کار شخصاً با شما کار خواهند کرد. در حالی که آنها به افزودن عمق و کیفیت به یک نسخه خطی کمک می کنند ، نویسندگان حرف آخر را در هر جنبه از روند می زنند. ما چندین بسته مختلف و استراتژی بازاریابی داریم که با بودجه ای که در ذهن دارید کار می کنند. همکاری شخصی با نمایندگان اختصاصی ما اطمینان حاصل می کند که نسخه خطی شما کار حرفه ای شایسته را انجام می دهد تا از جمعیت جدا شود.

تصاویر مرتبط

alexander-randall.jpg
الكساندر راندال
الکس راندال استاد ارتباطات در دانشگاه جزایر ویرجین جایی که او روانشناسی خواب و رویا را در میان دوره های دیگر تدریس می کند. او اولین تجارت تجارت الکترونیکی جهان – بوستون رایانه بوستون را ایجاد کرد و یک سازمان غیرانتفاعی ایجاد کرد که رایانه ها را در شرق توزیع می کند اروپا و اولی اتحاد جماهیر شوروی درست به عنوان برلین دیوار داشت پایین می آمد.

SOURCE Westwood Books Publishing، LLC