صندلی InventHelp Inventor صندلی بازی راحت و تعاملی را ایجاد می کند (CBA-3399)

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من می خواهم یک صندلی بازی که تعاملی تر باشد و به من اجازه دهد خودم را به طور کامل در هر بازی ای که بازی می کنم غوطه ور کنم.” کلمبیا ، S.C. “من به این ایده رسیدم تا بازی های ویدئویی را جذاب تر و هیجان انگیز تر کنم.”

اخبار مرتبط  پورتال Industrial.HiBid.com HiBid به ابزار ، مصالح ساختمانی و سایر موارد صنعتی اختصاص دارد

وی حق ثبت اختراع را در انتظار یک OP را برای بازی سرگرم کننده و سرگرم کننده تر ساخت. این اختراع به طور کامل بازیکن را در تمام اقدامات غوطه ور می کند. تضمین می کند که کاربر از مکانی راحت برای نشستن برخوردار باشد. صندلی برای کاهش درد و درد ، پشتیبان پشتیبانی می کند. این قابل استفاده برای استفاده با هر کنسول بازی ویدیویی است. علاوه بر این ، مبلمان هنگام تماشای فیلم و استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند نیز قابل استفاده است.

اخبار مرتبط  برنامه های دخانیات VELO Pouch Premarket برای بررسی توسط Reynolds به FDA ارسال شد

طرح اصلی به کلمبیا دفتر InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، Dept را بنویسید. 17-CBA-3399 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  A&G فروش ورشکستگی مرکز توزیع فروشگاه های استیکس تگزاس و سایر دارایی های املاک و مستغلات را به پایان رساند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید