نمایشگاه تجارت کانتون خریداران از سراسر جهان را به نسخه اینترنتی 127 که از 15 ژوئن آغاز می شود دعوت می کند

در پاسخ به چالش های فعلی مربوط به اپیدمی COVID-19 و تأثیر آن بر توسعه اقتصادی و اجتماعی ، نمایشگاه های تجارت کانتونی با شرکای جهانی ، انجمن های تجاری بزرگ بین المللی و شرکت های بین المللی در یک نمایشگاه آنلاین همکاری می کنند. این دعوت از طریق کانالهای مختلف به خریداران عادی و همچنین کسانی که به دلیل محدودیت زمانی و مالی قادر به شرکت در نسخه های قبلی نیستند ، هدایت می شود.

علاوه بر این ، دعوت به نمایشگاه تعداد بیشتری از خریداران چینی از صنعت تجارت را برای حمایت از واردات و ترویج مصرف داخلی پوشش خواهد داد.

اخبار مرتبط  2.1 میلیارد دلار صنعت پرده های ضد صدا در سراسر جهان تا سال 2027

نسخه آنلاین نمایشگاه تجارت کانتونی تمرکز خود را بر همکاری بین شرکتها حفظ خواهد کرد و امکان ارائه محصولات در یک مکان را فراهم می کند تا شرکت ها بتوانند بهترین راه حل را برای بازارهای هدف خود پیدا کنند. برای محدود کردن بیشتر موانع ارتباطی شرکت های آنلاین ، نمایشگاه تجارت یک فضای مجازی مذاکره چهره به چهره و ارائه اطلاعات در مورد اعتبار شرکت و ترجمه به زبان های مختلف را ارائه می دهد.

گائو فنگ سخنگوی وزارت تجارت خاطرنشان کرد: ده ها هزار خریدار و غرفه داران در این رویداد ده روزه تعامل و ارتباطات موثری خواهند داشت که نه تنها به یک تجربه خریدار بهتر با دسترسی به تأمین کنندگان در یک مکان تبدیل می شود بلکه به سفارشی سازی غرفه سازان نیز کمک خواهد کرد. استراتژی های فروش خود را جمع آوری کرده و اطلاعات تقاضای خریدار را جمع آوری کنید. بنابراین ، هر دو طرف می توانند برنامه ریزی لازم برای تهیه و تولید در آینده را انجام دهند.

اخبار مرتبط  دانه کنف درجه یک از کشاورزان فرصتی برای موفقیت در ایام دشوار به ارمغان می آورد

غول فناوری چینی Tencent به یک ارائه دهنده خدمات فنی برای نمایشگاه های تجاری است که پشتیبانی فنی لازم و سرویس های ابری را ارائه می دهد تا به معامله گران این امکان را بدهد که در طول این رویداد بدون مسافرت فعالیت خود را انجام دهند.

خدمات پخش زنده ارائه شده توسط Tencent به مزیت دیگر این نسخه است. سرویس تماس زنده 24/7 به خریداران امکان می دهد مذاکرات فردی را انجام دهند یا در رویدادهای جمعی شامل ارتقاء محصول شرکت کنند. خریداران همچنین مانند گزینه های رسانه های اجتماعی ، می توانند به ضبط ها و پخش های قبلی دسترسی داشته باشند و گزینه انتشار و اظهارنظر نیز دارند.

اخبار مرتبط  فروش دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی که انتظار می رود تا سال 2024 به الگوهای رشدی عادی برگردد

اطلاعات دقیق را می توان در وب سایت یافت http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1159935/20200426152245.jpg

پیوندهای مرتبط

www.cantonfairad.com

نمایشگاه کانتون SOURCE

پاسخی بگذارید