Clé De Peau Beauté بار دیگر بر تعهد خود برای آموزش دختران در “واقعیت جدید” تأکید می کند

در اوج همه گیری ، بیش از 90٪ از جمعیت دانش آموزان در سراسر جهان دچار اختلالات یادگیری شده اند. * نیازهای آموزشی جوامع آسیب پذیر ، از جمله دختران ، با دسترسی محدود به فناوری و دانش بیشتر در حاشیه قرار گرفته است. برای شکل گیری آینده برابرتر برای همه دختران و تأثیر طولانی مدت مفید بر زندگی و اجتماعات آنها ، آموزش STEM باید به عنوان یک اولویت تلقی شود. از طریق آموزش STEM ، دختران می توانند مهارت هایی را پیدا کنند که به آنها کمک کند در آینده شغلی پیدا کنند ، که به نوبه خود سلامت مالی و استقلال بیشتر آنها را بهبود می بخشد.

در زمانه ای که جهان با اصل فاصله اجتماعی هدایت می شود ، برند Clé de Peau Beauté ضرورت اتصال افراد و ایده هایی را می بیند که دارای ابعادی بین فرهنگی و فرامنطقه ای هستند. جوایز Power of Radiance با هدف کمک به کاهش موانع آموزشی ناشی از بیماری همه گیر که تأثیر منفی بر تداوم آموزش داشته است ، برای اطمینان از حق آموزش برای همه کودکان است. در راستای ایده جهانی فاصله اجتماعی ، دومین دوره جوایز Power of Radiance به صورت مجازی برگزار شد. در این مراسم از دستاوردهای خارق العاده Binity Shrestha ، Pratiksha Pandey و سایر زنان استثنایی از سراسر جهان که در این شرایط دشوار ، همچنان برای آموزش دختران کار می کنند ، تجلیل شد. همچنین بر لزوم اطمینان از تداوم یادگیری در این واقعیت جدید تأکید شد. در میان برندگان ، علاوه بر Shrestha و Pandey ، همچنین: فعال بشردوستانه ، مدل و بازیگر Toni Garrn. کارآفرین و خالق محتوای دیجیتال کریسل لیم؛ مدل ، برنده مسابقه زیبایی ، شرکت کننده در برنامه Datanaut ناسا و مدیر Space Apps DC Fionnghuala O’Reilly ؛ و همچنین یک شخصیت تلویزیونی و بازیگر چیاکی هوران. برنامه مجازی این رویداد همچنین شامل یک میزگرد با شرکت هر شش برنده بود که به ایجاد راه حل های معتبر برای الهام بخشیدن به نسل آینده دختران از طریق آموزش و یادگیری موضوعات STEM اختصاص داشت. در پایان این مراسم مجازی ، ضبط هایی پخش شد که در آن دختران جوان رویاها و برنامه های خود را برای آینده به اشتراک می گذارند تا امیدی را که ممکن است به نسل های آینده القا کند ، شاهد باشند.

اخبار مرتبط  اولین مارک معتبر بین المللی CBD انگلیس ، Infused Amphora راه اندازی شد

شرستا گفت: “من معتقدم كه آموزش STEM مهارتهای لازم را برای قرن 21 فراهم می كند.” – با مطالعه این موضوعات ، دختران به فرصتهای بی شماری برای اشتغال ، استقلال بیشتر و ایجاد روابط معنادارتر با جامعه و جهان پیرامون خود دسترسی پیدا می کنند. به لطف Power of Radiance توسط Clé de Peau Beauté ، ما گامی در جهت تغییر سیستم مدرسه نپال و از بین بردن کلیشه های جنسیتی در منطقه STEM برداشته ایم. “

پاندی افزود: “جوایز Power of Radiance از Clé de Peau Beauté به ما فرصتی عالی برای ادامه تلاش های خود برای توسعه توانایی های دختران و دختران نپالی می دهد.” – هنگام تأسیس WiSTEM نپال ، دسترسی ، دامنه و منابع مالی محدودی داشتیم. جایزه دریافت شده برای تلاش های ما برای اطمینان از دسترسی به آموزش بنیادی برای دختران از فقیرترین و مناطق روستایی نپال بسیار مهم است. “

“در Clé de Peau Beauté ، ما متقاعد شده ایم که رمز یک فردا بهتر باز کردن توانایی های دختران از طریق آموزش است. جوایز Power of Radiance افرادی را که برای تغییر خوب در جامعه خود تلاش های آموزشی می کنند ، تقدیر می کند. وی اظهار داشت: با تعیین الگویی برای آقای Binita Shrestha و Pratiksha Pandey ، ما امیدواریم كه بتوانیم دیگران را برای حمایت از ابتكار توسعه پتانسیل نسل های آینده دختران از طریق آموزش STEM ، و در نتیجه ایجاد جامعه روشن تر بر اساس اصول برابری و انصاف ، به دیگران القا كنیم. یوکاری سوزوکی، مدیر برند در Clé de Peau Beauté.

بودجه جوایز Power of Radiance با فروش سرم Clé de Peau Beauté تأمین می شود.

اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://www.cledepeau-beaute.com/int/powerofradiance-2020.html.

* منبع اطلاعات: یونسکو (https://en.unesco.org/covid19/educationresponse/globalcoalition)

Clé de Peau Beauté

Clé de Peau Beauté ، یک مارک تجاری لوکس بین المللی متعلق به Shiseido Cosmetics ، در سال 1982 به عنوان جلوه ای عالی از ظرافت و علم تاسیس شد. نام Clé de Peau Beauté به معنای کلید زیبایی پوست است. فلسفه این برند این است که با استفاده از فن آوری های نوآورانه مراقبت از پوست و آرایش از سراسر جهان ، قدرت درخشندگی را در زنان ایجاد کند. این برند ، همیشه با روحیه تدبیر و هوش زیبایی شناسی هدایت می شود ، محصولات خود را با مدرنیته ، جذابیت و پویایی علامت گذاری می کند. در نتیجه ، Clé de Peau Beauté به عنوان رهبر صنعت در ارائه درخشش منحصر به فرد که از فضای داخلی ناشی می شود ، برجسته می شود. مواد آرایشی این برند در 20 کشور و منطقه در سراسر دنیا موجود است.

اخبار مرتبط  سگهای کوچک محبوب نان دیوانه ® می شود Goyey ، Melty ، پنیر چرخش

وب سایت رسمی Clé de Peau Beauté: www.cledepeau-beaute.com

نمایه رسمی Clé de Peau Beauté در اینستاگرام: https://www.instagram.com/cledepeaubeaute/

یادداشت ها برای ویراستاران:

بینیتا شرستا

بینیتا شرستا یک مهندس فناوری اطلاعات ، مربی و کارآفرین اجتماعی است. طی 5 سال گذشته ، او به همراه تیم خود با انجام برنامه های تحقیقاتی متعدد در زمینه های علمی ، تلاش کرده است تا کلیشه های موضوعات STEAM (علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنر و ریاضیات) را در جامعه بشکند و از پیشرفت دختران نوجوان در نپال در زمینه های علمی حمایت کند. STEM برای کمک به کاهش نابرابری های قابل مشاهده بین دختران و پسران. وی با تمرکز بر دلایل اصلی ، بر تعدادی از فعالیتهای بشردوستانه موفق فناوری نظارت داشت ، از جمله همکاری بین WiSTEM نپال ، یونیسف و اداره ارتباطات از راه دور در نپال.

پراتیکسا پندی

پراتیکسا پندی دارای مدرک مهندسی الکترونیک و مخابرات است. او زندگی حرفه ای خود را به تخریب کلیشه ها و تشویق زنان برای جلو آمدن و رشد علاقه خود به علم و دانش اختصاص داده است. پاندي به عنوان مدير WiSTEM نپال ، كارگاه هاي كدگذاري ، الكترونيك و طراحي را براي الهام بخشي از نسل بعدي دختران براي ادامه كار در STEM انجام مي دهد. پندی همچنین مربی برنامه “1000 دختر ، 1000 آینده” آکادمی علوم نیویورک است.

تونی گارن

یک مدل بین المللی ، فعال بشردوستانه و چهره قابل شناسایی Clé de Peau Beauté ، تونی گارن وی همچنین سفیر کمپین جهانی پلان “دختران برابر می شوند” برای ارتقا the حقوق دختران است.

اخبار مرتبط  MIZSEI MFG CO. ، LTD. خبر از راه اندازی جمعیت جمع آوری شده آن برای Showerhead میکروبی حبابی انقلابی ژاپن خبر داد

کریسل لیم

کریسل لیم یکی از شناخته شده ترین سازندگان محتوا در جهان و یک ستاره رسانه دیجیتال است. به عنوان یک خالق عامل کریسل، الهامی برای زنانی در سراسر جهان است که تلاش می کنند مسئولیت ها را در سطوح مختلف زندگی با یکدیگر سازگار کنند. او بنیانگذار جامعه دیجیتالی و فیزیکی BÜMO است که به منظور تسهیل زندگی والدین مشغول فعالیت می کند. اخلاق شگفت انگیز کاری ، انگیزه درونی و استعداد او ، امکانات بی پایان را که دختران از سراسر جهان می توانند استفاده کنند ، اثبات می کند.

Fionnghual O’Reilly

Fionnghual O’Reilly زنی است که تجسم قدرت آموزش STEM و فرصتهای بی پایان آن برای زنان است. او فارغ التحصیل است دانشگاه جورج واشنگتن و دارای مدرک مهندسی است. وی که در یک صنعت مهندسی کار می کند و کاملاً مردسالار است ، هدف خود را برای اثبات این هدف قرار داده است که زنان می توانند سقف شیشه ای را سوراخ کنند. وی سال گذشته کمپین # دسترسی برای ستاره ها را در شبکه های اجتماعی با موفقیت فراوان برای ارتقا women زنان و ایجاد تنوع در دنیای علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات راه اندازی کرد.

چیاکی هوران

شخصیت تلویزیونی و بازیگر چیاکی هورانکه در به دنیا آمد و بزرگ شد توکیو، چهره مهمی در رسانه های ژاپن است. از آنجا که مادرش ژاپنی است و پدرش ایرلندی است ، در یک محیط بین المللی بزرگ شد. این امر منجر به علاقه به فرهنگ غربی و تحصیل ادبیات انگلیسی در دانشگاه معتبر آویاما-گاکوین در شد توکیوکه با درجه عالی فارغ التحصیل شد. وی که در حرفه خود در رسانه ها فعالیت می کرد ، مجری خبر در تلویزیون تجاری ژاپن TBS (تلویزیون پخش توکیو) شد و به موضوعات مختلفی می پرداخت – از سیاست گرفته تا رویدادهای فرهنگی. این دختران جوان را به توسعه تفکر انتقادی الهام می دهد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1283521/2020_Power_of_Radiance_Awards.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1283638/Logo_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.cledepeau-beaute.com

منبع Clé de Peau Beauté