Petco مجموعه تغذیه را با خط عملکرد فعال New WholeHearted گسترش می دهد

وی گفت: “ما به بهبود زندگی حیوانات خانگی و حیوانات خانگی متعهد هستیم ، و این به معنای ارائه غذاهای تخصصی و با کیفیت بالا برای آنها است که نیازهای خاص آنها را با یک قیمت مقرون به صرفه برآورده می کند.” نیک کونات، مدیر بازرگانی پتکو. “WholeHearted Active Performance با فرمولاسیون درجه یک و صفحه مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد ، به سوخت سگ های فعال کمک می کند در حالی که مواد مغذی مورد نیاز برای کمک به حفظ سبک زندگی سالم را به آنها می دهد.”

فرمول های جدید حاوی پروبیوتیک های دستی انتخاب شده برای کمک به هضم غذا و همچنین مواد مغذی اضافه شده برای کمک به تقویت مفاصل و پوست و کت سالم است. WholeHearted Active Performance بدون ذرت فرموله شده است ، گوشت را به عنوان اولین ماده تشکیل می دهد و به پشتیبانی و حفظ عضلات قوی با 89٪ پروتئین از منابع حیوانی کمک می کند. به عنوان یک گزینه تغذیه ایده آل برای بودجه ، محصولات در خط جدید از ابتدا شروع می شوند 9.99 دلار برای یک کیسه 5 پوندی

اخبار مرتبط  نام شرکت های قاره ای ، رئیس پیشکسوت CPG ، کیت نویمان ، مدیر ارشد رشد است

مجموعه موجود WholeHearted که اولین بار در سال 2016 راه اندازی شد ، منحصراً در Petco ارائه می شود. این شامل گزینه های مختلفی برای گربه ها و سگ ها می باشد ، از جمله بدون دانه ، همراه با غلات ، مرحله زندگی ، نژاد و اندازه خاص ، غذای مرطوب و گزینه های درمانی.

اخبار مرتبط  با بیش از 4 میلیون ماسک فروخته شده ، FaceTory از مارک ورقه ای D2C با پوشش محافظت می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد فعال WholeHearted و مجموعه کامل WholeHearted ، به petco.com/wholehearted مراجعه کنید.

درباره پتکو ، شرکت بهداشت + سلامتی
پتکو یک شرکت بهداشتی و درمانی است که بر اساس بهبود دسته بندی حیوانات خانگی ، والدین حیوانات خانگی و شرکای پتکو خود ما فعالیت می کند. از زمان تاسیس در سال 1965 ، ما استانداردهای جدید مراقبت از حیوانات خانگی را دنبال می کنیم ، راه حل های جامع سلامتی را از طریق محصولات و خدمات خود ارائه می دهیم و جوامعی را ایجاد می کنیم که پیوند والدین حیوان خانگی و خانگی را تعمیق می بخشد. ما بیش از 1500 مکان Petco در سراسر ایالات متحده کار می کنیم ، مکزیک و پورتوریکو، از جمله یک شبکه در حال رشد بیش از 100 بیمارستان دامپزشکی در فروشگاه ها ، و یک منبع آنلاین کامل برای سلامتی و سلامتی حیوانات خانگی در petco.com و در برنامه پتکو. همزمان با بنیاد پتکو، یک سازمان غیرانتفاعی مستقل ، ما با هزاران گروه محلی برای حمایت از حیوانات در سراسر کشور همکاری و پشتیبانی می کنیم و از طریق رویدادهای پذیرش در فروشگاه ها ، به یافتن خانه برای بیش از 6.5 میلیون حیوان کمک کرده ایم.

اخبار مرتبط  کارشناس هواشناسی چریل نلسون به اشتراک می گذارد چرا تهیه نکات در وبلاگ تلویزیون مهم است

مخاطب:
ایوان تراب
[email protected]

منبع پتکو

لینک های مربوطه

https://www.petco.com