بازار کاسنی برای نشان دادن رشد قوی به دلیل افزایش آگاهی درباره مزایای تناسب اندام و برنامه های سریع در مکمل های غذایی تا سال 2025

فلتون ، کالیفرنیا، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – دامنه بازار جهانی کاسنی در سال پیش بینی شده بود 220.6 میلیون دلار آمریکا در سال 2018 و تخمین زده می شود که توسط CAGR 4.2٪ برای مدت زمان پیش بینی توسعه یابد. انتظار می رود صنعت کاسنی لمس کند 294.2 میلیون دلار آمریکا تا پایان سال 2025

کاسنی (Chi corium intybus) تا حدی گیاه علفی مکرر از گروه قاصدک است. عموماً گلهایی با رنگ آبی روشن دارد. به سختی دارای گلهای صورتی یا سفید است. این سرچشمه در سراسر بخش های از اروپا، آفریقا، و علاوه بر این مناطق راحت جهان. معمولاً ریشه های آن برای تولید مواد غذایی و نوشیدنی درمان می شود. برگ گیاه نیز در بازارها ، در همه جای دنیا مورد تقاضا است. از برگها در تهیه سالادها استفاده می شود و به عنوان گیاهخواری از پخته نشده استفاده می شود.

محصولات کاسنی عمدتاً از سه نوع تشکیل شده است. اینولین ، آرد ، و بو داده. هر گروه دارای صنعت کاربرد مربوطه می باشد. با توجه به عطر و طعم و نتیجه دارویی کاسنی ، این صنعت به محصولات اضافی نیاز دارد. بنابراین ، در آینده چشم انداز بازار عظیمی دارد. شرکت های فعال در این زمینه سعی دارند با استفاده از پالایش فناوری ، این محصول را با کیفیت بهتر تولید کنند.

رانندگان:

هوشیاری در مورد مزیت تناسب اندام آن محرک اساسی توسعه است. کاسنی برای معالجه سرطان ، فشار خون بالا ، یبوست ، شکایت از کیسه صفرا ، از دست دادن اشتها و سایر شرایط سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. در شرایط التهاب و تورم رب برگها را می توان آزادانه روی پوست بمالید. با وجود سود تناسب اندام ، انتظار می رود استفاده بیشتر در تولید مواد غذایی و نوشیدنی باعث افزایش تقاضا برای محصول شود.

اخبار مرتبط  Restaurant Brands International Inc. قیمت پیشنهادی یادداشت های امن ارشد دومین حق بیمه را اعلام می کند

پیش بینی می شود با افزایش تقاضا برای مبتدیان بدون گلوتن ، میزان مصرف آن افزایش یابد اروپا. انتظار می رود نمای کلی فرمول های کاسنی ابداعی باعث افزایش تقاضا برای محصول شود. انتظار می رود با افزایش استفاده از آن در اشتها آورها ، سالادها و از طریق جایگزینی کراکرها و گلوتن های حاوی محصولات ، باعث تحریک بیشتر مصرف آن شود. شرکت هایی که در بازار فعالیت می کنند حجم پردازش خود را افزایش می دهند و برای مواجهه با افزایش تقاضا ، ذخیره سازی می کنند. فروشندگان در نظر دارند از طریق ایجاد گزینه های اضافی از پیش بسته بندی شده برای مشتریان ، از این توسعه بهره مند شوند.

دریافت نمونه PDF و جزئیات بیشتر در مورد “بازار کاسنی“گزارش 2025.

طبقه بندی:

بازار جهانی کاسنی را می توان با استفاده از برنامه ، محصول ، نوع و منطقه طبقه بندی کرد. با کاربرد می توان آن را به عنوان مکمل رژیم غذایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، محصولات بهداشتی و داروها و دیگران طبقه بندی کرد. توسط Product ، می توان آن را Leaf، Root طبقه بندی کرد. براساس نوع ، می توان اینولین ، آرد ، بو داده و دیگران را طبقه بندی کرد.

اخبار مرتبط  Habanos، S.A. اولین نمایش جهانی شماره 2 H. Upmann Connossieur را در برلین ارائه داد

مواظب منطقه ای:

با توجه به منطقه ، صنعت کاسنی جهانی می تواند به عنوان طبقه بندی شود آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان. اروپا سهم اصلی بازار (82.2٪) در سال 2018 برگزار شد. افزایش هوشیاری در مورد تناسب اندام و نوشیدن قهوه کاسنی مهمترین محرک ها برای توسعه بازار محلی است. بلژیک مسئولیت سهم 47.3٪ از درآمد جهانی در سال 2018 را بر عهده داشت. انتظار می رود رشد تقاضا برای جایگزین های قند باعث تحریک بازار محلی در دوره پیش بینی شود.

آمریکای شمالی پیش بینی می شود که در دوره پیش بینی توسط CAGR 5.2٪ توسعه یابد. رشد تولید همراه با افزایش هوشیاری در مورد وفاداری تناسب اندام محصول برای ایجاد انگیزه در بازار تخمین زده می شود. ایالات متحده آمریکا. یکی از بزرگترین مشتریان است و مسئولیت سهم بالای 80٪ بازار در آن را بر عهده داشت آمریکای شمالی، در طول سال 2018

شرکتها:

برخی از شرکت های مهم برای بازار کاسنی عبارتند از: FARMVILLA، Violf، Serence، Beneo، PMV Nutrient Products، Leroux، Cosucra، Jamnagar Industries، صنایع تولید کاسنی Jamnagar، Gold’s Natural Natural، Leroux، Wilmar Delecto Foods Pvt. آموزشی ویبولیتین ، شرکت STOKROS آموزشی ویبولیتین ، شرکت بازرگانی گیاهان دارویی ارگانیک ، کامیون Pioneer ، گیاه شناسی Star West و Cargill و گنجانیده شده است.

گزارش تحقیق 80 صفحه با TOC را در مورد “بازار جهانی کاسنی” در: https://www.millioninsights.com/industry-reports/chicory-market

اخبار مرتبط  بازار پوشاک رانندگی در سراسر جهان تا سال 2028

بخش بازار:

 • چشم انداز محصول کاسنی (درآمد ، میلیون دلار ، 2015 – 2025)
  • ریشه کاسنی
  • برگ کاسنی
 • چشم انداز کاربرد کاسنی (درآمد ، میلیون دلار ، 2015 – 2025)
  • غذا و نوشیدنی
  • مکمل غذایی
  • دیگران
 • چشم انداز منطقه کاسنی (درآمد ، میلیون دلار ، 2015 – 2025)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
   • بلژیک
   • فرانسه
   • هلند
  • آسیا و اقیانوسیه
  • بقیه دنیا

گزارشهای دسته مشابه را با میلیون بینش مرور کنید:

درباره میلیون بینش:

Mision Insights ، توزیع کننده گزارش تحقیقات بازار است که فقط توسط ناشران حق بیمه منتشر شده است. ما یک بازار جامع داریم که شما را قادر می سازد قبل از خرید ، نقاط داده را با یکدیگر مقایسه کنید. فعال کردن خرید آگاهانه شعار ما است و ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما قبل از یک سرمایه گذاری ، از طریق نمونه های متعدد به مرور می پردازند. انعطاف پذیری خدمات و سریعترین زمان پاسخ ، دو ستون هستند که مدل کسب و کار ما برپا شده است. فروشگاه گزارش بازار تحقیقات ما ، شامل گزارش های عمیق ، از عمودی در صنعت مختلف ، مانند مراقبت های بهداشتی ، فناوری ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، کالاهای مصرفی ، علم مواد و خودرو است.

مخاطب:
رایان مانوئل
متخصص پشتیبانی تحقیقات ، ایالات متحده آمریکا
میلیون بینش
تلفن: + 1-408-610-2300
تلفن رایگان: 1-866-831-4085
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.millioninsights.com/
وبلاگ: https://millioninsights.blogspot.com/

منبع بینش بین المللی

پاسخی بگذارید