Harborside Inc. نتایج مقدماتی مثبت سه ماهه سوم 2020 را اعلام می کند

اوکلند ، کالیفرنیا و تورنتو، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Harborside Inc. (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) ، (OTCQX: HBORF) ، a کالیفرنیامتمرکز و بطور عمودی یکپارچه سازی حشیش ، امروز نتایج اولیه حسابرسی نشده سه ماهه سوم سال 2020 2020 را برای دوره خاتمه داد 30 سپتامبر 2020 (“Q3 2020”). تمام مبالغ دلار در این بیانیه مطبوعاتی به دلار آمریکا است.

وی گفت: “من از عملکرد مداوم کسب و کارمان احساس خوشحالی می کنم و افتخار می کنم که امسال همه تیم Harborside را با هم جمع کرده اند.” پیتر بیلودو، رئیس و مدیر عامل موقت Harborside. وی ادامه داد: ما فقط 9 ماه راه طولانی را طی کرده ایم و امروز بیش از هر زمان دیگری در موقعیت خوبی قرار داریم که می توانیم از فرصت های پیش روی خود استفاده کنیم ضمن اینکه همچنان با بالاترین کیفیت محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و سود بالایی را برای سهامداران خود به همراه می آوریم. “

نکات برجسته نتایج مالی مقدماتی سه ماهه سوم 2020

انتظار می رود درآمد ناخالص برای Q3 2020 بیش از این باشد 18.5 میلیون دلار (به استثنای تنظیماتی که برای ذخیره ها قبلاً حساب نشده است). رشد در این سه ماهه همچنان تحت تأثیر بهبود عملکرد برداشت و تولید انواع گلهای برتر همراه با حجم فروش بالاتر و متوسط ​​قیمت بالاتر به ازای هر پوند بهره برداری از مزرعه شرکت در سال سالیناس ، کالیفرنیا همراه با قدرت عملیات خرده فروشی شرکت ، جایی که اقدامات پیشرفته بازرگانی و قیمت گذاری منجر شده است ، از جمله موارد دیگر ، بهبود ترکیب محصول ، تغییرات قیمت گذاری انتخاب شده و فروش بیشتر محصولات تولید داخل.

بعلاوه ، این شرکت انتظار دارد که گزارش خود را با توجه به ابتکارات استراتژیک اجرا شده در اوایل سال جاری ، که منجر به بهبود کارایی عملیاتی و کاهش تعداد سرانه در سراسر شرکت شده است ، گزارش دهد.

این معیارهای عملیاتی اولیه و حسابرسی نشده و نتایج مالی منوط به بسته شدن عادی سالانه و موقت شرکت و همچنین روش های صورت مالی توسط شرکت و حسابرسان آن است. نتایج واقعی می تواند تحت تأثیر حوادث یا تعیین های بعدی قرار گیرد. در حالی که شرکت معتقد است که برای این نتایج مالی مقدماتی دلیل معقولی وجود دارد ، اما نتایج شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی داشته باشند. این نتایج مالی مقدماتی ، اطلاعات آینده نگرانه را نشان می دهد. در زیر “یادداشت احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر” و “مفروضات” را ببینید. به “اقدامات مالی ، آشتی و گفتگوهای غیر IFRS” مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  UL امکان پیشرفت سریع تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات الکترونیکی را برای بازار مکزیک فراهم می کند

برای اطلاع از آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside در مراجعه کنید http://www.investharborside.com یا با ما در ارتباط باشید LinkedIn، فیس بوک، و توییتر.

درباره Harborside:
Harborside Inc. یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروشان شاهدانه در است کالیفرنیا، سه بیمارستان اصلی را در این کشور کار می کند منطقه خلیج سانفرانسیسکو، یک درمانگاه در پالم اسپرینگز منطقه مجهز به جنوب کالیفرنیا فقط درایو حشیش از طریق پنجره ، یک داروخانه در اورگان و یک مرکز کشت و تولید در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش مهمی در ایمن سازی و دسترسی به شاهدانه برای جامعه گسترده و متنوعی از مردم داشته است کالیفرنیا مصرف کنندگان با تاسیس مشترک استیو آنجلو و عروسی لباس در سال 2006 ، به Harborside یکی از شش مجوز پزشکی شاهدانه پزشکی اعطا شده در سال 2006 اعطا شد ایالات متحده و امروز دارای مجوز حشیش برای خرده فروشی ، توزیع ، پرورش ، مهد کودک و تولید است. Harborside در حال حاضر یک شرکت دارای فهرست عمومی در معاملات CSE با نماد علامت “HBOR” است. اطلاعات بیشتر در مورد Harborside در زیر مشخصات SARAR Harborside در دسترس است www.sedar.com.

توجه داشته باشید احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر
این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (جمعاً “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا. همه اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها در تاریخ انتشار این خبر است. هر گزاره ای که شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات ، رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب اما نه همیشه با استفاده از عباراتی مانند “انتظار می رود” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود”) ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، “برنامه ها” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “اعتقاد دارد” یا “قصد دارد” یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی یا بیان اینکه برخی اعمال ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” یا “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” یا “خواهد شد” گرفته شده برای رخ دادن یا دستیابی به) بیان واقعیت تاریخی نیست و ممکن است عبارات آینده نگر است. در این خبر انتشار ، اظهارات آینده نگرانه ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت از درآمد Q3 2020 و تعدیل سودآوری EBITDA ، بازده برداشت ، تولید انواع گل برتر ، فروش بیشتر و قیمت های بالاتر فروش ، عملیات خرده فروشی شرکت ، ابتکارات تجاری و قیمت گذاری.

اخبار مرتبط  Binary.com نام خود را به Deriv.com تغییر می دهد

این اظهارات آینده نگر براساس مفروضات و برآوردهای منطقی مدیریت شرکت در زمان ارائه چنین اظهاراتی است. نتایج واقعی آینده ممکن است از نظر اساسی متفاوت باشد زیرا اظهارات آینده نگر شامل ریسکهای شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی آنها باشد اظهارات آینده نگر. از جمله این عوامل ، از جمله موارد دیگر ، می توان به موارد زیر اشاره کرد: پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 بر عملکرد شرکت. نوسانات در شرایط عمومی اقتصاد کلان ؛ نوسانات در بازارهای اوراق بهادار ؛ انتظارات در مورد اندازه کالیفرنیا بازار شاهدانه و تغییر عادات مصرف کننده ؛ توانایی شرکت برای دستیابی موفقیت آمیز به اهداف تجاری خود. برنامه های توسعه؛ عدم اطمینان سیاسی و اجتماعی. ناتوانی در دریافت بیمه کافی برای پوشش خطرات و خطرات ؛ و وجود قوانین و مقرراتی که ممکن است محدودیت هایی را برای کشت ، تولید ، توزیع و فروش محصولات مرتبط با شاهدانه و شاهدانه در کشور تحمیل کند. ایالت کالیفرنیا؛ و روابط کارمندان. اگرچه اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر مطابق با آنچه مدیریت شرکت معتقد است ، یا در آن زمان معتقد است که فرضیاتی معقول است ، شرکت نمی تواند به سهامداران اطمینان دهد که نتایج واقعی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه سازگار است ، زیرا ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی ، تخمین یا در نظر گرفته نشده است. خوانندگان نباید به بیانیه ها و اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبر جدید اعتماد بی جهت داشته باشند. شركت هيچ تعهدي براي به روز كردن اظهارات آينده نگرانه ، عقايد ، پيش بيني ها يا ساير عوامل در صورت تغيير آنها ، به استثناي مواردي كه قانون نياز ندارد ، تعهد نمي كند.

اخبار مرتبط  گزارش های Tempur Sealy نتایج سه ماهه اول سال 2020 را ثبت می کند

این شرکت به طور غیرمستقیم در زمینه تولید ، نگهداری ، استفاده ، فروش و توزیع شاهدانه در بازار شاهدانه دارویی و تفریحی در ایالات متحده. قوانین محلی محلی که شرکت در آن فعالیت می کند ، چنین فعالیت هایی را مجاز می داند ، با این حال ، این فعالیت ها در حال حاضر تحت قانونی نیستند ایالات متحده قانون فدرال. اطلاعات اضافی در مورد این و سایر خطرات و عدم اطمینان مربوط به تجارت شرکت تحت عنوان “عوامل خطر” در بیانیه لیست به تاریخ 30 مه 2019 و در بحث و تحلیل مدیریت شرکت برای دوره به پایان رسید 30 ژوئن 2020، تحت مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com ثبت شده است.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

SOURCE Harborside Inc.