تیلاموک مبلغ 1.6 میلیون دلار کمک برای حفظ کشاورزی در آمریکا اعلام کرد

تیلاموک کمک می کند 1.6 میلیون دلار به American Farmland Trust (AFT) – یک سازمان غیر انتفاعی ملی با مأموریت محافظت از زمین های کشاورزی ، ترویج روش های صحیح کشاورزی و نگهداری کشاورزان در زمین. AFT از تیلاموک بودجه ای برای کمک های بلاعوض به کشاورزان برای کمک به آنها در دسترسی به زمین های کشاورزی ، تقویت بقای مزرعه و / یا اتخاذ شیوه های جدید کشاورزی. هر كشاورزی كه نیاز مالی داشته باشد ، تشویق می شود كه از طریق برنامه های Farmland Trust آمریكا كه امروز ، 12 اكتبر ، افتتاح می شود ، برای دریافت بودجه درخواست كند.

“ما تشکر میکنیم تیلاموک برای بزرگترین هدیه ما در 40 سال گذشته ، و تعهد آنها به کشاورزان آمریکایی به عنوان بسیاری از مبارزه در برابر بادهای مالی از جمله همه گیری ، ورشکستگی و افزایش بدهی مزرعه ، ” بت سی سائورهافت، PhD ، معاون رئیس جمهور ، برنامه ها ، American Farmland Trust. “با ریشه های عمیق در کشاورزی ، تیلاموک فراز و نشیب های کشاورزی را می فهمد و می داند که دادن دست کمک برای عبور از شرایط سخت بخشی از خاصیت جامعه کشاورزی جمعی در آمریکا است. ”

از آنجا که برای تأمین مواد غذایی قوی و پایدار به انواع کشاورزان و مزارع نیاز است ، کمکهای مالی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد که از نظر سن ، جنسیت ، قومیت ، جغرافیا و اندازه و نوع مزرعه نشان دهند AFT علاوه بر اعطای کمکهای بلاعوض به کشاورزان ، بخشی از کل بودجه را نیز اعمال خواهد کرد تیلاموک کمک به حفظ زمین در مزارع در معرض خطر

اخبار مرتبط  سفال Pewabic از انرژی خورشیدی برای افزایش پایداری استفاده می کند

“در Tillamook ، ما سپاسگزاریم که می توانیم این کمک را به American Farmland Trust برای مبارزه برای آینده کشاورزی در آمریکا و کمک به کشاورزان نیازمند انجام دهیم.” پاتریک کریتسر، رئیس انجمن و مدیرعامل انجمن خامه های شهرستان تیلاموک. “ما همچنین تحت حمایت فوق العاده وفاداران فروتن هستیم تیلاموک طرفداران در سراسر کشور که خرید محصولاتشان به ما این امکان را می دهد که از این طریق بازپرداخت کنیم. “

پنج سال پیش، تیلاموک پنیر ، بستنی و سایر محصولات لبنی برتر در درجه اول در شمال غربی اقیانوس آرام در دسترس بودند. امروز، تیلاموک محصولات را می توان در سراسر کشور یافت. برای تشکر تیلاموک طرفداران در سراسر کشور برای سهم خود در تلاش “همه برای کشاورزان” ، تیلاموک در حال انتخاب 10 گیرنده برای دریافت بستنی رایگان به مدت یک سال است. برندگان بستنی از میان کسانی انتخاب می شوند که از کشاورزان با استفاده از هشتگ # AllForFermers و #Sweepstakes در سراسر ماه سپتامبر تشکر کرده اند. از برندگان در @ رونمایی خواهد شدتیلاموک کانال های رسانه های اجتماعی امروز ، 12 اکتبر.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار بیش از 100 میلیارد دلار باشد و با رشد 6.4 درصدی CAGR رشد کند

علاوه بر بودجه متعهد به حمایت از کشاورزان آمریکایی ، تیلاموک مرتکب می شود 100000 دلار برای کمک به سرآشپزهای رستوران که مشاغل آنها از نظر اقتصادی در طی همه گیری آسیب دیده است. این بودجه به روش های مختلفی از جمله تأمین پشتیبانی کارکنان ، ایمن سازی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و مواد ایمنی و کمک به تلاش های محلی بازپرداخت آشپز استفاده می شود.

“بودن یک مشارکت تحت مالکیت کشاورز و تحت رهبری کشاورز تیلاموک کریتزر گفت: “یک همکاری انعطاف پذیر خوب است و ما سپاسگزاریم که می توانیم مانند کشاورزان و سرآشپزها در زمان نیاز به دیگران کمک کنیم.”

درباره انجمن کرمی شهرستان Tillamook
انجمن خامه سازی شهرستان تیلاموک (TCCA) که در سال 1909 به عنوان یک تعاونی تحت مالکیت کشاورزان تاسیس شد ، به خاطر تعهد خود مبنی بر به بازار آوردن سازگارترین ، بهترین مزه و بالاترین کیفیت محصولات لبنی ساخته شده به طبیعی ترین شکل ممکن ، افتخار می کند. با هدایت این اعتقاد که هر کس سزاوار غذای واقعی است که باعث می شود هر روز احساس خوبی داشته باشد ، تیلاموک جوایز بالایی را برای پنیر ، بستنی ، خامه ترش ، کره و ماست تولید شده با ارزشهای ثابت که هرگز کیفیت را فدای سود نمی کنند ، به دست نمی آورد. TCCA متعلق به تقریباً 80 خانواده کشاورز است که عمدتا در شهرستان تیلاموک مستقر هستند ، اورگان. تیلاموک از تاسیسات تولیدی در تیلاموک و بردمن ، اورگان استفاده می کند و بیش از 900 نفر را در سراسر ایالت استخدام می کند. کرمی تیلاموک بزرگترین جاذبه گردشگری در ساحل اورگان و یکی از محبوب ترین ها در این ایالت است که سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tillamook ، به Tillamook.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  CAULIPOWER® سریال های مشهور حزب پیتزا مشهور 'CAULIPOWER® & CHILL' را راه‌اندازی کرد

درباره American Farmland Trust
American Farmland Trust تنها سازمان ملی است كه رویكرد كلی نسبت به كشاورزی اتخاذ می كند و تمركز خود را بر روی زمین ، شیوه های كشاورزی مورد استفاده در آن زمین و كشاورزان و دامداران انجام می دهد. AFT جنبش حفاظت از كشاورزي را راه اندازي كرده و همچنان آگاهي عمومي را از طريق آن افزايش مي دهد بدون مزرعه ، بدون غذا® پیام از زمان تاسیس در سال 1980 ، AFT به حفاظت دائمی از بیش از 6.5 میلیون هکتار از اراضی کشاورزی ، اقدامات پیشرفته کشاورزی با محیط زیست در میلیون ها هکتار اضافی و حمایت از هزاران خانواده کشاورز کمک کرده است. در https://farmland.org/ بیشتر بیاموزید.

مخاطب:

لیز کانانت
فلیشمن هیلارد
[email protected]

بریجت رایان
تیلاموک
[email protected]

SOURCE انجمن خامه سازی شهرستان تیلاموک

لینک های مربوطه

https://tillamook.com