InventHelp Inventor دکوراسیون مهمانی یک مرحله ای را ارائه می دهد (OTW-496)

پیتسبورگ، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “من برای یک مهمانی خرید می کردم ، و تصمیم گرفتم که یک روش راحت تر و مقرون به صرفه تر برای خرید تمام تزئینات لازم برای یک رویداد مانند بنرها و بالن ها وجود داشته باشد ، اما همچنین از مزایای مهمانی مانند کلاه ، سر و صدا استفاده می کنم سازندگان و شیرینی های شیرینی. ” گفت یک مخترع از دره چینو ، آریز. “بنابراین ، من PORT-A-PARTY را اختراع کردم.”

اخبار مرتبط  روان خوانندگان با مبارزات تبلیغاتی کتاب # سپرده خود را در قفسه کتاب نشان می دهیم

این اختراع نیاز به مجموعه ای از وسایل پارتی مهمانی را که برای خاص و راحت تر کردن جشن های مختلف طراحی شده اند ، برآورده می کند. این شامل تمام وسایل تزئینی مورد نیاز برای یک مهمانی است. این می تواند به شما امکان خرید سریع و آسان این موارد را بدهد. این اختراع می تواند مضامین سرگرم کننده و مهیجی را برای بسیاری از جشن ها فراهم کند. این کیت می تواند به برنامه ریزان مهمانی کمک کند تا با کاهش زمان و انرژی صرف شده برای خرید ، از جشن لذت بیشتری ببرند. علاوه بر این ، می تواند در وقت و هزینه مردم صرفه جویی کند و به راحتی حمل می شود.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو از ابتکار جدید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به سمت آینده خالص انتشار صفر رونمایی کردند

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-OTW-496 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان "حق رای دادن به رشد برتر" نامگذاری شد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com