قفل های Luxer One Lockers در عصر جدید خرده فروشی بدون تماس

این کمدهای مدولار آخرین نوآوری در مدل تجاری خرید آنلاین وانت در فروشگاه (BOPIS) است که به مشتریان خرده فروشی 24 ساعته راحت و راحت ، بدون تماس ، بازیابی سلف سرویس و دسترسی برگشتی با استفاده از فناوری برتر ارائه می دهد.

می گویند: کمدهای هوشمند هم به نفع مشتری است و هم به فروشنده آریک لوی، بنیانگذار و مدیر عامل Luxer One ، پیشگام در صنعت قفل هوشمند. “برای مشتری ، این به معنای سریع ، ایمن و مطمئن فرآیندهای برداشت و بازگشت است که می تواند بدون تماس انجام شود. برای خرده فروش ، قفسه های هوشمند به دلیل کاهش هزینه های کار ، راه را برای خط پایین تر هموار می کنند ؛ و ارتقا technological فن آوری اجازه می دهد تا آنها در یک صحنه مشابه با غول های آنلاین مانند آمازون رقابت کنند. “

اخبار مرتبط  بازار فرش - صنعت جهانی ، اندازه ، اشتراک ، رشد ، روند و پیش بینی ، 2019

یک مطالعه جدید توسط Forrester Consulting به نمایندگی از Luxer One ، که بر روی یکی از بزرگترین خرده فروشان بهسازی خانه در کشور انجام شده است ، مقرون به صرفه بودن سیستم قفل هوشمند است. مطالعه تأثیر کل اقتصادی (TEI) نشان می دهد کمدهای فروشگاهی مستقیماً مسئول کل پس انداز کار داخلی هستند 57.6 میلیون دلار – داده ها نشان می دهد که 5.4 دقیقه در وقت کارمند صرفه جویی در هر بار استفاده از قفسه. ROI کلی 227٪ طی یک دوره 10 ساله حاصل می شود.

اخبار مرتبط  StingHD از اینستاگرام Giveaway برای جشن گرفتن حرکت از دفتر مرکزی به بوکا راتون خبر داد

این مطالعه همچنین حاکی از آن است که این کمدها از چند طریق تأثیر مثبتی بر رضایت مشتری دارند. اول ، کاربران قفسه پنج درصد خوشحال تر از همتایان خود هستند که مجبور هستند در صف میز خدمات مشتری بایستند. دوم ، صرف وجود این کمدها باعث بهبود تصویر فروشگاه با می شود همه مشتری ها مشتریان شادتر احتمالاً بیشتر هزینه خواهند کرد ، و داده های مشاوره فارستر تخمین می زند که خرده فروش مورد مطالعه از مزایای اضافی بهره مند شود 14 میلیون دلار مستقیماً ناشی از این افزایش رضایت مشتری است.

کالیفرنیامبتنی بر Luxer One ، که لیست گسترده مشتری آن Macy’s و Foot Locker را نیز شامل می شود ، اخیراً بیش از 60 میلیون زایمان را جشن گرفته است. این شرکت همچنین همکاری خلبانی مداومی با داروسازی ملی و قدرت خرده فروشی لوازم الکترونیکی مصرفی دارد.

اخبار مرتبط  لوازم ورزشی DICK'S برای ایجاد آینده ای رایگان از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف اقدام می کند

Luxer One به عنوان معتبرترین نام خرده فروشی در فناوری قفل ، هزاران کمد را در سراسر کشور مستقر کرده است ایالات متحده آمریکا و کانادا، تسهیل خدمات کارآمد و آسان سلف سرویس و 24/7 راه حل خرده فروشی. علاوه بر فضای خرده فروشی ، از Locker One Lockers در صنایع دیگر از جمله مسکونی ، دفاتر تجاری و آموزش عالی نیز استفاده گسترده ای می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت luxerone.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه: نیک ساندرسون، [email protected]

SOURCE Luxer One

لینک های مربوطه

https://www.luxerone.com