گروه سرمایه گذار از سهامداران سهامداران خواسته است تا با انتخاب دو مدیر سهامدار سهامدار خود ، برای تغییر در جلسه سالانه GameStop رای دهند.

پیتزبورگ، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Hestia Capital Partners LP ، صندوق سرمایه گذاری Permit Capital ، LP و شرکت های وابسته به آنها (“گروه سرمایه گذار”) ، که تقریباً 7.2٪ از سهام مشترک برجسته GameStop Corp (“شرکت”) (NYSE) را دارند. : GME) ، امروز اعلام كرد كه آنها بیانیه قطعی پروکسی از جمله كارت پراكسی WHITE را به همراه سهامداران سالانه 2020 شركت سهامداران (“نشست سالانه 2020”) به سهامداران ارسال كرده اند. اواسط ژوئن

گروه سرمایه گذار همچنین نامه ای را به سهامداران خود ارسال کرد که در آن توضیح می دهد که چرا معتقد است تازه کردن هیئت مدیره اخیر GameStop کافی نیست و مراحلی را که شرکت باید برای به حداکثر رساندن ارزش برای سهامداران بگذارد ، برجسته می کند. گروه سرمایه گذاران معتقد است که این هیئت مدیره در درجه اول از مدیرانی با پیشینه خرده فروشی سنتی تشکیل شده است و همچنان فاقد مهارت های مهم و دیدگاه های مورد نیاز است. گروه سرمایه گذاران معتقد است که هیئت مدیره باید مدیران سهامدار سهامدار را که دارای قدرت مالی ، تجربه چرخش و دیدگاه سهام داران هستند برای اضافه کردن تغییرات واقعی در GameStop اضافه کند.

اخبار مرتبط  رستوران برندهای بین المللی شرکت گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

در صورت انتخاب ، نامزدهای گروه سرمایه گذار به شرکت فشار می آورند تا ساختار هزینه های متورم خود را کاهش دهد ، جبران خسارت های اجرایی اشتباه را برطرف کند ، به سرعت نگرانی های نقدینگی را برطرف کند ، روی بهینه سازی دارایی های بازی بی نظیر خود متمرکز شود و روایت مثبتی در مورد آینده شرکت ایجاد کند. در حالی که گروه سرمایه گذار اذعان می کند که زمان برگزاری این مسابقه پروکسی به دلیل بحران COVID-19 تأسف آور نیست ، عدم تنوع دیدگاه ها در هیئت مدیره و مقاومت هیئت مدیره برای تعامل با گروه سرمایه گذار برای جلوگیری از برگزاری انتخابات مورد مناقشه ، سرمایه گذار را مجبور کرده است. گروه برای پیشروی با نامزدی خود.

اخبار مرتبط  Xovis گزینه های شما را با یک بار ضرب می کند

گروه سرمایه گذار از سهامداران سهامداران می خواهد تا با رأی دادن به نماینده WHITE ، از دعوت خود برای تغییر در شرکت پشتیبانی کنند تا کاندیدای خود را برای دو نامزد باتجربه انتخاب کنند ، پل جی ایوانز و Kurtis J. Wolfدر نشست سالانه 2020

متن کامل نامه را می توان در اینجا یافت: https://www.restoregamestop.com/letters-press-releases

به بیانیه و نامه قطعی پروکسی همچنین در وب سایت گروه سرمایه گذار قابل دسترسی است:

https://www.restoregamestop.com/

اگر سؤالی در مورد نحوه رأی دادن دارید ، به مشاور حقوقی گروه سرمایه گذار Saratoga Proxy Consulting LLC می توانید در [email protected] یا (888) 368-0379.

درباره Hestia Capital

Hestia Capital یک شرکت سرمایه گذاری با ارزش و دراز مدت است که به طور معمول سرمایه گذاری های طولانی مدت را در انتخاب محدود شرکتهایی که با مشکلاتی خاص شرکت و یا صنعت مواجه هستند ، انجام می دهد. Hestia در تلاش است تا از تخصص جنرال شریک خود در استراتژی رقابتی و بازارهای سرمایه استفاده کند تا موقعیتهای جذاب در این جهان از شرکتهای مختل را شناسایی کند. این شرکت ها اغلب توسط جامعه سرمایه گذار عمومی اشتباه درک می شوند و “جابجایی قیمت” را ارائه می دهند که به Hestia امکان شناسایی و سرمایه گذاری در فرصتهای سرمایه گذاری ریسک / پاداش بسیار جذاب را می دهد.

اخبار مرتبط  Belk آغاز به کار مجدد فروشگاه ها با ایمنی در اولویت اول می کند

درباره صندوق سرمایه گذاری مجاز

صندوق سرمایه گذاری Permit از طریق شرکت مدیریتی خود از فلسفه سرمایه گذاری پیروی می کند که به دنبال شناسایی معاملات اوراق بهادار با تخفیف به ارزش ذاتی است. رویکرد سرمایه گذاری از پایین به بالا است و به ارزیابی اوراق بهادار صادرکنندگان انفرادی متمرکز است. ارزیابی شرکت مدیریت از ارزش ذاتی مبتنی بر تحقیقات بنیادی خود و همچنین منابع بیشماری از اطلاعات عمومی است.

مخاطب:
کورت گرگ در 724-687-7842
جان برودریک در 610-941-5025

SOURCE Hestia Capital Management، LLC & صندوق سرمایه گذاری مجوز سرمایه ، L.P.

پاسخی بگذارید