برنامه نتایج iRobot برنامه نتایج سه ماهه سوم 2020

BEDFORD ، توده، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت iRobot (NASDAQ: IRBT) ، رهبر ربات های مصرف کننده ، امروز اعلام کرد که نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 خود را پس از بسته شدن بازار صادر می کند سه شنبه ، 20 اکتبر 2020. اطلاعیه مطبوعاتی درآمد در https://investor.irobot.com/news-releases ارسال می شود.

همراه با این خبر ، iRobot میزبان یک پخش زنده تلویزیونی و کنفرانس تلفنی خواهد بود که برای همه سرمایه گذاران علاقه مند آزاد است ، تا نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 خود را بررسی کند و در مورد چشم انداز آن برای سال 2020 بحث کند چهارشنبه 21 اکتبر.

جزئیات تماس کنفرانسی مربوطه شامل موارد زیر است:

پخش مستقیم وب از کنفرانس ، به همراه سخنان آماده شده برای کنفرانس ، در بخش رویداد وب سایت شرکت به آدرس https://investor.irobot.com/events/event-details/q3-2020-irobot- قابل دسترسی خواهد بود. شرکت-کنفرانس-درآمد-کنفرانس. نسخه بایگانی شده پخش بلافاصله پس از پایان رویداد زنده در همان وب سایت در دسترس خواهد بود. پخش مجدد تماس کنفرانسی تلفنی از طریق در دسترس خواهد بود 28 اکتبر، و با شماره گیری 404-537-3406 ، کد عبور 7389646 ، می توان به آن دسترسی داشت.

اخبار مرتبط  Boxy Girl از واردکننده اسباب بازی به دلیل سرقت نام ، هویت شکایت می کند

درباره iRobot Corp.
iRobot® ، پیشروترین شرکت تولید کننده ربات های جهانی ، ربات هایی را طراحی و تولید می کند که افراد را قادر می سازد کارهای بیشتری در داخل و خارج از خانه انجام دهند. iRobot با معرفی خلا® ربات Roomba® خود ، رده تمیز کردن ربات های خانگی را ایجاد کرد. امروز ، iRobot یک شرکت جهانی است که بیش از 30 میلیون ربات در سراسر جهان فروخته است. خط تولید iRobot ، از جمله روبات های پاک کننده خانواده Roomba و خانواده Braava® ، دارای فناوری های اختصاصی و مفاهیم پیشرفته در زمینه تمیز کردن ، نقشه برداری و ناوبری است. مهندسان iRobot در حال ساخت یک اکوسیستم از روبات ها و فناوری ها هستند تا بتوانند خانه هوشمند را فعال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد iRobot ، لطفا به سایت www.irobot.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 24 بیست وچهارم سریال دل

SOURCE iRobot Corporation

لینک های مربوطه

http://www.irobot.com