A. O. Smith نرخ سود سه ماهه را به 0.26 دلار برای هر سهم افزایش می دهد

MILWAUKEE، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مدیران A. O. Smith Corporation (NYSE: AOS) امروز افزایش هشت درصدی نرخ سود سهام نقدی سه ماهه این شرکت را به 0.26 دلار در هر سهم افزایش سود سهام سهام عادی شرکت و سهام عادی کلاس A را تحت تأثیر قرار می دهد.

سود سهام قابل پرداخت است 16 نوامبر به سهامداران سابقه 30 اکتبر.

وی گفت: “A. O. Smith به سهامداران خود اهمیت می دهد و سخت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها به دلیل سرمایه گذاری در شرکت ما پاداش می گیرند.” کوین ویلر، رئیس و مدیر اجرایی “ما مفتخریم که بگوییم پنج ساله نرخ رشد سود سالانه ما بیش از 22 درصد است.”

اظهارات رو به جلو
این نسخه حاوی گزاره هایی است که به اعتقاد شرکت “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. اظهارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده ، “” انتظار ، “” قصد “،” تخمین “،” پیش بینی “،” باور “،” پیش بینی “،” ادامه “،” راهنما “یا کلمات با معنی مشابه. همه اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه در تاریخ انتشار این نسخه پیش بینی شده است داشته باشد. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با این انتظارات متفاوت کنند ، از جمله موارد زیر است: نتیجه شدت و مدت زمان شیوع COVID-19 ؛ عدم بهبودی یا تضعیف بیشتر اقتصاد چین و / یا عدم بهبودی یا کاهش بیشتر نرخ رشد هزینه های مصرف کننده یا فروش مسکن در چین؛ تأثیر منفی در تعرفه های بین المللی و اختلافات تجاری برای مشاغل شرکت. تضعیف بیشتر بالقوه در بخش دیگ بخار با کارایی بالا در ایالات متحده. نوسانات قابل توجه در دسترس بودن مواد اولیه و قیمت ها ؛ عدم توانایی شرکت در اجرای یا حفظ اقدامات قیمت گذاری ؛ عدم بازیابی یا تضعیف بیشتر در ساخت و سازهای مسکونی یا تجاری ایالات متحده یا بی ثباتی در بازارهای جایگزین شرکت ؛ نوسانات ارزی ناتوانی شرکت در ادغام موفقیت آمیز یا دستیابی به اهداف استراتژیک خود ناشی از خریدها. فشارهای رقابتی بر مشاغل شرکت ؛ تأثیر بالقوه فناوری اطلاعات یا نقض امنیت داده ها ؛ تغییر در مقررات دولتی یا الزامات نظارتی ؛ و تحولات نامطلوب در شرایط عمومی اقتصادی ، سیاسی و تجاری در مناطق کلیدی جهان. اظهارات رو به جلو موجود در این نسخه خبری فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات برای انعکاس رویدادها یا شرایط بعدی ندارد. کلیه اظهارات کتبی و شفاهی آینده نگرانه منتسب به شرکت یا افرادی که از طرف آن اقدام می کنند ، کاملاً با این اظهارات احتیاطی صلاحیت دارند.

اخبار مرتبط  همکاران عروس دیوید با بسترهای نرم افزاری On-Demand Perksy پس از پیروزی در مسابقه "آینده خرده فروشی"

درباره A. O. Smith
شرکت A. O. Smith ، با دفتر مرکزی در میلواکی ، ویس.، یک رهبر جهانی است که از فن آوری نوآورانه و راه حل های کم مصرف برای محصولات تولید شده و در سراسر جهان استفاده می کند این شرکت که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ذکر شده است ، یکی از پیشگامان تولید کننده تجهیزات و دیگهای بخار آب گرم مسکونی و تجاری و همچنین تولید کننده محصولات تصفیه آب و تصفیه هوا است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.aosmith.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Ball برای اعلام سود سه ماهه سوم در 5 نوامبر سال 2020

SOURCE A. O. اسمیت شرکت

لینک های مربوطه

http://www.aosmith.com