Curaleaf نام تجاری جدیدی را برای همه مکان های درمانگاه کانکتیکات اعلام کرد

نام تجاری Curaleaf که در حال حاضر به مراقبت های جایگزین پیکان و داروسازهای مردمی که اخیراً خریداری شده است گروتون، هارتفورد، میلفورد و استمفورد

WAKEFIELD ، توده، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA / OTCQX: CURLF) (“Curaleaf” یا “شرکت”)، یک اپراتور پیشگام شاهدانه یکپارچه در ایالات متحده، امروز مارک تجاری جدید Curaleaf برای کلیه مراکز Arrow Alternative Care (“AAC” و “Arrow”) و GR Company ، Inc. (“Grassroots”) شرکت که اخیراً خریداری شده است ، در کانتیکت. Curaleaf بزرگترین مارک ملی فروش خرده فروشی در ایالات متحده است و یک مارک معتبر اصلی شاهدانه است که در 23 ایالت و همچنین طیف وسیعی از محصولات نوآورانه و فاکتورهای شکل موجود است.

جوزف لوساردی، مدیر ارشد اجرایی Curaleaf ، گفت: “با توجه به موقعیت پیشرو در بازار ما در کانتیکت، ما خوشحالیم که مارک Curaleaf را به هر چهار داروخانه محلی شاهدانه پزشکی در این ایالت وارد کردیم. تغییر نام تجاری این مکان ها مستقیماً با استراتژی ما در زمینه ایجاد مارک های ملی و قدرتمند که به دلیل تولید محصولات با کیفیت بالا و با پشتوانه علم شناخته شده اند و رضایت مشتری استثنایی را دارند ، مطابقت دارد. با مارک Curaleaf در سلامت و سلامتی ، و مارک Select ما به عنوان شماره 1 مارک روغن شاهدانه ، ما همچنان در ارائه مستقیم محصولات خود به طیف گسترده ای از محصولات متمرکز هستیم. کانکتیکت بیماران. به طور کلی ، ما بسیار افتخار می کنیم که در این جوامع محلی شریک فعال هستیم و مشتاقانه منتظر ایجاد روابط طولانی مدت با آنها هستیم. ”

Curaleaf شروع به کشت و فرآوری شاهدانه پزشکی در کانتیکت در سال 2014. امروز ، Curaleaf یکی از چهار تولید کننده مجاز در است کانکتیکت و یک مرکز کشت 60،000 فوت مربع در سیمزبری که از طریق چهار درمانگاه و همچنین کانالهای عمده فروشی ، محصولات حشیش با کیفیت بالا را برای بیش از 9000 بیمار در سراسر کشور فراهم می کند.

در آوریل سال 2020 ، Curaleaf به یکپارچه سازی عمودی در کانکتیکت با اتمام خرید داروخانه های Arrows در هارفورد ، میلفورد و استمفورد، سه تا از بزرگترین ها کانتیکت مناطق مترو. طبق استراتژی مارک تجاری Curaleaf ، هر سه داروخانه قبلی Arrow به عنوان داروخانه های Curaleaf تغییر نام داده اند. Arrow که از نظر استراتژیک در مناطق کلیدی مترو قرار می گیرد ، خود را به عنوان یک رهبر بازار در کانتیکت، از 18 کل درمانگاه در این ایالت سه کار می کند. هارتفورد درمانگاه در سال 2016 افتتاح شد و پس از آن میلفورد در سال 2017 و استمفورد افتتاح فروشگاه به مشتریان در ژانویه سال 2020. علاوه بر این ، در ژوئیه سال 2020 ، Curaleaf موفقیت Grassroots ، از جمله داروخانه گیاه شناسی Grassroots واقع در گروتون، که به عنوان داروخانه Curaleaf نیز تغییر نام داده است.

اخبار مرتبط  دومینیکن های بیشتری از ابتکار مسکن با بودجه سرمایه گذاری با سرمایه گذاری بهره مند می شوند

Curaleaf کانتیکت داروخانه ها طیف گسترده ای از گل ، روغن استخراج شده و محصولات خوراکی تولید شده برای مطابقت با بالاترین کیفیت محصول و استانداردهای مطابقت نظارتی را ارائه می دهند. کانتیکت اخیراً به عنوان یک بیماری پزشکی واجد شرایط درد مزمن حداقل شش ماهه همراه با یک بیماری مزمن مشخص شده مقاوم در برابر سایر مداخلات درمانی ، که توانایی گسترش قابل توجهی در بازار مخاطب را دارد. در ژوئن سال 2020 ، Curaleaf محصولات خود را با نام تجاری Select انتخاب کرد کانکتیکت با انتخاب کارتریج Elite Live که در داروخانه های محلی پزشکی در سراسر ایالت موجود است. Select ، مارک شماره 1 روغن شاهدانه آمریکا در 14 ایالت از جمله یافت می شود آریزونا، کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکت، فلوریدا، مریلند، میشیگان، نوادا، نیویورک، اوهایو، اوکلاهما، اورگان، ماساچوست، و ماین. Select به عنوان یک پیشرو در صنعت شناخته شده ، متعهد به رعایت استانداردهای کنترل کیفیت بالا و آزمایش شفافیت و همچنین ارائه یک تجربه روان و خوش طعم با تمام محصولات فرموله شده با ترپن های کرنش است.

در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، خدمات درمانی Curaleaf در بسیاری از ایالات از جمله خدمات اساسی قلمداد شده است. کانتیکت. Curaleaf در حالی که اقدامات ایمنی و بهداشتی بالاتری از جمله افزایش پروتکل های تمیز کردن ، فاصله اجتماعی ، پیش سفارش موبایل و وانت در حاشیه برای جمعیت های در معرض خطر را انجام می دهد ، همچنان به بیماران و مشتریان خود خدمت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Curaleaf کانکتیکت لطفا به https://ct.curaleaf.com/ مراجعه کنید

درباره Curaleaf Holdings، Inc.
Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf”) یک اپراتور پیشگام چند دولت شاهدانه یکپارچه عمودی در ایالات متحده است و مأموریت دارد زندگی را با ایجاد شفافیت حشیش و اطمینان از مصرف ، بهبود بخشد. این شرکت و مارک های آن ، از جمله Curaleaf و Select ، به عنوان یک شرکت شاهدانه با رشد بالا ، معروف به کیفیت ، تخصص و قابلیت اطمینان ، خدمات پیشرو در صنعت ، انتخاب محصول و دسترسی در بازارهای پزشکی و استفاده از بزرگسالان را ارائه می دهند. Curaleaf در حال حاضر در 23 ایالت با 93 درمانگاه ، 22 سایت کشت و بیش از 30 سایت پردازش فعالیت می کند و بیش از 3000 عضو تیم را در سراسر کشور استخدام می کند ایالات متحده. Curaleaf در بورس اوراق بهادار کانادا با نماد CURA و در بازار OTCQX با نماد CURLF معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.curaleaf.com مراجعه فرمایید.

اخبار مرتبط  بازار حراج وسایل نقلیه ایالات متحده 2020-2024 با نمایه بازیکنان کلیدی خدمات حراج KAR ، کوپارت و مانهایم

اظهار نظر به جلو

این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. تمام گزاره ها ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که در اینجا گنجانده شده است ، اطلاعات آینده نگرانه ای هستند. به طور کلی ، اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “پیشنهادی” ، “انتظار می رود” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیانگر برخی اعمال ، حوادث یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. نمی توان اطمینان داشت که چنین اطلاعات آینده نگرانه دقیق خواهند بود و نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اطلاعات آینده نگرانه تفاوت اساسی داشته باشند. این اطلاعات آینده نگر ، باورهای فعلی Curaleaf را منعکس می کند و مبتنی بر اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس Curaleaf و فرضیاتی است که Curaleaf منطقی می داند. این مفروضات شامل مزایای پیش بینی شده برای Curaleaf در مورد تغییر نام تجاری و معاملات شرح داده شده در بالا می باشد. اطلاعات رو به جلو در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای Curaleaf از آنچه با چنین اطلاعات آینده نگر بیان شده یا ضمنی است ، تفاوت اساسی داشته باشد. این خطرات و سایر عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشند: شرایط عمومی بازار سرمایه و قیمت های بازار اوراق بهادار ؛ عدم موفقیت Curaleaf در انجام معامله توضیح داده شده در بالا ؛ توانایی Curaleaf برای ادغام موفقیت آمیز تجارت ATG و فرهنگ سازمانی مربوطه. تأخیر یا عدم دریافت تأییدیه های نظارتی ؛ نتایج واقعی عملیات آینده ؛ رقابت؛ تغییر در قوانین موثر بر Curaleaf ؛ زمان و در دسترس بودن تأمین مالی خارجی با شرایط قابل قبول ؛ و کمبود نیروی ماهر ، یا از دست دادن افراد کلیدی و سایر عواملی که در بحث و تجزیه و تحلیل وضعیت و نتایج مالی مدیریت Curaleaf مشخص شده است و نتایج عملیات برای سال خاتمه یافته 31 دسامبر 2019 و سایر پرونده های عمومی آن در بورس اوراق بهادار کانادا. اگرچه Curaleaf تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در اطلاعات آینده نگر متفاوت کنند ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج پیش بینی نشده ، برآورد یا در نظر گرفته نشوند. خوانندگان هشدار می دهند که لیست عوامل فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. اطلاعات رو به جلو موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند. اطلاعات آینده نگر موجود در این خبر انتشاراتی انتظارات Curaleaf از تاریخ انتشار این خبر را نشان می دهد و بر این اساس ، پس از چنین تاریخی ممکن است تغییر کند. با این حال ، Curaleaf صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از مواردی که صریحاً در قانون اوراق بهادار لازم الاجرا است ، خودداری می کند.

اخبار مرتبط  Tint World® پوشش کامل فلوریدا را با فروشگاه جدید بوکا راتون ادامه می دهد

تماس با سرمایه گذار
Curaleaf Holdings، Inc.
دن فولی، VP ، امور مالی و روابط سرمایه گذاران
[email protected]

تماس با رسانه
Curaleaf Holdings، Inc.
تریسی بردی، VP شرکت ارتباطات
[email protected]

منبع Curaleaf Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.curaleaf.com