“وقایع در ابر” نوید مشارکت جهانی در 128مین نمایشگاه کانتون را می دهد

در این رویدادها ، مرکز تجارت خارجی چین 50 بخش نمایشگاهی را در 16 گروه محصول در نمایشگاه کانتون ارائه می دهد و همچنین روند ثبت نام و عملکرد پلت فرم دیجیتال نمایشگاه مانند ارتباطات فوری ، درخواست تأمین کننده و مدیریت کارت ویزیت را نشان می دهد.

از طریق لینک ثبت نام کنید: https://fbuyer.cantonfair.org.cn/fa/account/new-buyer/register برای فرصت های بیشتر!

نمایشگاه کانتون دسترسی کامل به بازار را از طریق رویدادهای تجاری ابر تسهیل می کند

بسیاری از خریداران نمایشگاه کانتون از بازار آمریکای شمالی می آیند و در سال های اخیر ، جوامع تجاری در این کشورها همکاری خود را با شرکت های چینی از طریق نمایشگاه کانتون گسترش داده اند و به نفع همه طرف ها بوده است.

دارلین برایانت، مدیر اجرایی Global SF ، یک ابتکار توسعه اقتصادی که شرکت های چینی را به فرصت های سرمایه گذاری در منطقه خلیج سانفرانسیسکو متصل می کند ، تقریباً در هر دوره از نمایشگاه کانتون شرکت کرد ، جایی که او توانست آخرین روند توسعه صنعتی در چین. وی خاطرنشان کرد که نمایشگاه کانتون در قالب مجازی نقشی منحصر به فرد در برقراری روابط تجاری دوجانبه بین این کشور ایفا می کند چین و ایالات متحده آمریکا پس از همه گیری COVID-19.

اخبار مرتبط  بازار Cryocooler به ارزش 3.1 میلیارد دلار تا سال 2025

رویدادهای تجاری ابری Canton Fair همچنین شامل کشورهایی در آمریکای لاتین است.

گوستاوو کاسارس، رئیس اتاق بازرگانی اکوادور-چین ، گفت که برای بیش از 20 سال این اتاق گروه هایی از خریداران اکوادوری را برای شرکت در نمایشگاه کانتون سازمان داده است. نمایشگاه کانتون در قالب مجازی ، بدون دردسر یک سفر طولانی ، فرصتی عالی برای ارتباطات تجاری با شرکت های چینی با کیفیت بالا به شرکت های اکوادوری ارائه می دهد. وی معتقد است که این مدل ابتکاری به شرکت های محلی کمک خواهد کرد تا به طور فعال به شرایط اقتصادی فعلی پاسخ دهند و به اهداف تجاری خود دست یابند.

اخبار مرتبط  ساعت مچی جنگنده جدید Mars Mars Conqueror Mk3 راه اندازی شد

نمایشگاه کانتون تحت عنوان ابتکار عمل کمربند و جاده فرصت هایی را ایجاد می کند

نمایشگاه کانتون متعهد به تعمیق همکاری اقتصادی و مبادلات بین این کشور است چین و کشورهای شرکت کننده در طرح کمربند و جاده. در تاریخ 30 سپتامبر ، رویدادهای تجاری Fair Fair کانتون در 8 کشور ابتدای کمربند و جاده مانند لهستان ، جمهوری چک و لبنان برگزار شد و تقریباً 800 شرکت کننده از جمله خریداران ، انجمن های تجاری ، کارآفرینان و رسانه ها.

اخبار مرتبط  تماشا کنید: 'A Wolf in Sheep's Clothing II

پاوو فرح ، معاون بخش روابط بین الملل کنفدراسیون صنعت و حمل و نقل جمهوری چک ، خاطرنشان کرد که نمایشگاه کانتون در قالب مجازی فرصت های جدیدی را برای شرکت ها برای یافتن همکاری های اقتصادی و تجاری در میان بیماری همه گیر COVID-19 ایجاد می کند. او همچنان به شرکت ها و کارآفرینان چک کمک خواهد کرد تا با هم در نمایشگاه کانتون شرکت کنند.

رویدادهای ابر همچنان ادامه خواهد داشت اسرائيل، پاکستان ، روسیه ، عربستان سعودی ، اسپانیا ، مصر ، استرالیا ، تانزانیا و دیگر کشورها ، خریداران بیشتری را از ابتکار کمربند و جاده برای کشف فرصت های تجاری از طریق نمایشگاه کانتون جذب می کنند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1310791/Promotion_Cloud_Events_Call_Global_Attendance_128th_Canton_Fair.jpg

SOURCE نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

منبع نمایشگاه کانتون